Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
731
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
08 октомври 2024
Аз пак изгледах геймплей трейлъра и това, което виждам ми харесва. Не знам какви други белези има, всички само за черния самурай говорят, което мен никога не ме е притеснявало и евентуално за гейове.
Нека да видим накъде ще тръгнат нещата с това отлагане, но засега почвам да си мисля за преордър
The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
08 октомври 2024
Теб не те притеснява,но я питай японците.Даже от министерството на не знам си какво взеха отношение.Виж в клипчето с геймплея,върви черния,а японците му се кланят.Хората там са много докачливи на тема история и не искат някакви woke разработчици да се гаврят с тях.Няма никакви доказателства за черен самурай или нещо такова.Да не говорим,че сложили банери,които никога не са присъствали в културата на Япония по онова време.Оказало се,че това е китайско нещо.Този,който са наели да ги съветва май не е много навътре.Кой знае още какво са прецакали.Не посмяха да отидат на гейм шоуто в Япония.Защо ли?А сега и отлагането за неопределен период.Интерсно ще ми е как точно ще променят играта.Преди години все повтаряха,че да направят асасина в Япония ще бъде клише.Убиец нинджа било много лесно,а сега настъпиха мотиката баш с "лесното".
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
08 октомври 2024
Е то пък толкова да ги мислим японците пак идва леко woke Да се шибат като не им харесва, who cares?
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
08 октомври 2024
The_Doctor46 написа
....Да не говорим,че сложили банери,които никога не са присъствали в културата на Япония по онова време.Оказало се,че това е китайско нещо.Този,който са наели да ги съветва май не е много навътре....

За японците няма да роня сълзи, но историческата неточност не е типична за Асасините и наистина жалко за това. В последните игри даже има нещо като виртуална енциклопедия и интересни исторически факти за съответния период. Предполагам до това се стига като наемаш хора заради пола и синята коса, вместо кадърен служител.

nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
08 октомври 2024
Освен Яске. Доста хора ревнаха както се спомена за китайските мотиви, а те май много не се харесват. Както казах в колекционерското издание имаше неща от One Piece само щото изглеждат японски. Ако не беше цирк цялата работа щях да се изненадам, че не ги съдят. Както казах използват счупената Тори врата(символ на бомбардирания Нагасаки) в игра, действието, на която се развива стотици години по-рано. Дори чисто откъм игра ги подиграваха, е един от последните трейлъри се виждаше как Яске язди из град и коня се плъзгаше вместо да ходи, явно лоша анимация.

Фокуса изобщо не е бил на детайлите.

Това имам предвид като казвам, че Яске е симптом. Странни неща има, но както казах той просто е най-очевидния.

The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
08 октомври 2024
Гледам Red Dead Redemption идва за PC само 14 години по-късно.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
09 октомври 2024
Стига да е добър порта, добре е дошла.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
09 октомври 2024
По-добре късно, отколкото никога. Помня 2010 като излезе, просто исках да си купя PS3-ка само за тази игра, което реално направих, 3 години по-късно. И така това стана първата конзолна игра която си купих, че и със собствени пари.

Нищо че Xbox 360 версията беше по-добра.

lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
09 октомври 2024
Яко. Няма ли да я пипнат малко поне?
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
09 октомври 2024
Колкото пипнаха PS4/5 версията? Надали.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
09 октомври 2024
Че има си разлика ПС4 версията, спрямо оригиналната за ПС3.
Освен Любо да пита дали няма да я пипнат още допълнително и за ПЦ.
The_Doctor46
Мнения: 2101
Цитиране
09 октомври 2024
Доколкото разбрах "подобренията" са следните.4К поддръжка до 144 hz,21:9 и 32:9 ultrawide ,плюс пълна поддръжка на клавиатура и мишка.Това последното не знам даже защо са го написали.Все пак за PC е порта.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
09 октомври 2024
Rostik79 написа
Че има си разлика ПС4 версията, спрямо оригиналната за ПС3.
Освен Любо да пита дали няма да я пипнат още допълнително и за ПЦ.

Не знаех, че вече са я пипали, ще се играе значи
Edit: че тя си изглежда чук на PS4 играта, гледах видео. Но май е 30fps.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
09 октомври 2024
Аз с кеф ще си я изиграя пак. На тройката като в цъках (няколко месеца преди да излезе RDR2) я изиграх на един дъх. Даже често казано повече ми хареса от двойката. Сега с повече фпс, резолюция, някой-друг Мод... Само не знам дали ще е на релийз, че покрай покрай Дека гледам да чистя беклог и съм до ушите в игри.
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
09 октомври 2024
Да, а тя и не е малка.
<
1
...
731
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.