Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
733
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
10 октомври 2024
Впрочем зачетох се сега малко повече и какво видях:

On September 29, 2022, Savvy Games Group (това са арабите от СА) announced plans to invest $37.8 billion in the video game industry, allocating $13.3 billion for the acquisition and expansion of a prominent video game developers and publishers with the aim of establishing them as a crucial development partner, thus positioning the country as a global gaming hub by 2030. The initiative includes strategic acquisitions, job creation, and GDP growth objectives.

Притежават и около 8% от Нинтендо.
Очертава се идното десетилетие работите да диктуват араби и китайци в гейминга май. Тези, които се притесняват, че има много гейщина и грозни жени в игрите могат да бъдат спокойни за бъдещето .

The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
10 октомври 2024
Тези от СА да не си мислят,че петрола е неизчерпаем. Хвърлят пари по всичко.Краля им иска да вдига брутния вътрешен продукт по този начин.Негови думи.Във футбола,гейминга и къде ли още не.Колкото до гейщината да,няма да има,но грозните жени ще са си там.Или поне ще са чаршафосани.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
10 октомври 2024
Точно затова развиват други сфери, за да не разчитат само на петрола. В ОАЕ няма петрол, а я гледай къде са.
The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
10 октомври 2024
Не знам наистина от къде са им парите там.Те нищо не произвеждат.Не са като Китай примерно,където цял свят произвежда,но и самите китайци си произвеждат.В ОАЕ всичко чуждестранни компании правят.Те сигурно на две магарета слама не могат да разделят.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3320
Цитиране
10 октомври 2024
Ами създали са условия за тези чуждестранни компании. Например там не е нужно да доказваш откъде носиш парите си, след като ги вкарваш в държавата. Затова разни бягащи мафиоти там отиват.
The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
10 октомври 2024
Като наш череп. Направих едни 6 часа в Silent Hill 2 remake и играта е страхотна.Феновете на оригинала би трябвало да останат доволни.Поне аз съм.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
11 октомври 2024
Супер, значи си я набелязвам за Коледа. Бях раздвоен между нея и MGS Delta, ако случайно излезе тази година, но след като все още няма дата е малко вероятно. Направо скачам на тази като дойде коледната заплата.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
11 октомври 2024
След Alan Wake II ще дойде добре доша и Тихия Хълм II. И аз ще я дебна на някакво намаление.
BossOfGermany
Мнения: 403
Цитиране
12 октомври 2024
"Отсега нататък няма да купувате игри в Steam, а лицензи"

Aĸo иcĸaтe дa ĸyпитe игpa в Ѕtеаm, oбъpнeтe внимaниe нa тoвa, ĸoeтo ce изпиcвa нa нa eĸpaнa пo вpeмe нa пoĸyпĸa. Toчнo пoд бyтoнa „Соntіnuе tо рауmеnt“ (Πpoдължи ĸъм плaщaнe) вeчe имa мaлĸo cъoбщeниe, ĸoeтo oбяcнявa ĸaĸвo вcъщнocт щe ĸyпитe:

Зaĸyпyвaнeтo нa цифpoв пpoдyĸт дaвa лицeнз зa пpoдyĸтa в Ѕtеаm.

Cъoбщeниeтo пoяcнявa, чe зaĸyпyвaнeтo нa цифpoви игpи нe oзнaчaвa, чe ги пpитeжaвaтe.

Aĸтyaлизaциятa идвa cлeд няĸoлĸo cпopa oтнocнo „пpитeжaвaнeтo“ нa цифpoвo cъдъpжaниe, зaĸyпeнo oт paзлични пaзapи. Ubіѕоft, нaпpимep cи нaвлeчe гнeвa нa гeймъpитe, cлeд ĸaтo изтpи Тhе Сrеw oт библиoтeĸитe нa вcичĸи пoтpeбитeли cлeд cпиpaнeтo нa cъpвъpитe. Ѕоnу cъщo ce издъни в тoвa oтнoшeниe зapaди плaнoвeтe cи дa пpeмaxнe дocтъпa дo няĸoи зaĸyпeни тeлeвизиoнни пpeдaвaния в РlауЅtаtіоn Ѕtоrе (ĸoмпaниятa пpoмeни ĸypca cи cлeд oтзвyĸa).

Πoдoбни cпopoвe нe caмo нaĸapaxa няĸoи дa oбмиcлят вдигaнeтo нa чepeн флaг, нo и пpaвитeлcтвaтa дa ce нaмecят, зa дa peгyлиpaт пaзapa. Πpeз cлeдвaщaтa гoдинa нoв ĸaлифopнийcĸи зaĸoн щe зaдължи цифpoвитe мaгaзини дa cъoбщaвaт пpaвилнo oгpaничeниятa нa цифpoвитe пoĸyпĸи и изpичнo дa пocoчвaт, чe ĸyпyвaнeтo нe e пpитeжaниe.

C пocлeднaтa aĸтyaлизaция Ѕtеаm мoжe би игpae нa cигypнo мяcтo в oчaĸвaнe нa нoвитe paзпopeдби, ĸoитo щe нaлaгaт глoби и oбвинeния във фaлшивa peĸлaмa нa ĸoмпaниитe, ĸoитo нe ги cпaзвaт. Зacлyжaвa дa ce oтбeлeжи cъщo тaĸa, чe aĸтyaлизиpaнoтo cъoбщeниe нe e изĸлючитeлнo зa Kaлифopния – тo пpиcъcтвa и в дpyги щaти и дъpжaви.

Maĸap чe пpoблeмът c xapчeнeтo нa пapи зa нeщa, ĸoитo нe пpитeжaвaтe, нямa дa изчeзнe, Ѕtеаm пoнe ceгa пpaви нeщaтa мaлĸo пo-яcни зa гeймъpитe.

https://www.kaldata.com/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8/%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%B2-s-517850.html

https://www.kaldata.com/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8/%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%B2-s-517850.html

greda
Мнения: 1
Цитиране
12 октомври 2024

Rostik79 написа
След Alan Wake II ще дойде добре доша и Тихия Хълм II. И аз ще я дебна на някакво намаление.


Обикновено и аз дебна намаления, но за тази игра на мога да чакам и вчера кихнах пълната цена за физическото копие на PS5. След няколко часа геймплей мога да кажа че решението ми беше правилно, тотално превъзходство над Dead Space и Resident evil поредицата, които също са доста добри btw.

The_Doctor46
Мнения: 2100
Цитиране
12 октомври 2024
Чак пък превъзходство и то тотално, в никакъв случай не е.Най-малкото RE и Dead Space имат много по-добър геймплей.SH разчита повече на атмосфера,история,пъзели.Бих казал,че са кажи речи на едно ниво.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
12 октомври 2024
И на мен ми се иска да я цъкам сега, но сега имам доста игри които не съм докосвал никога. Плюс, че след като открих емулаторите за Xbox 360 и PS3, беклога ми се увеличи доста с игри които съм изпуснал през годините.

Затова, по Коледа ще си я взема. Ако има и намаление, още по-добре.

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
14 октомври 2024
Случайно разбрах, че на 15.10.2024 (т.е. утре) излиза леко ремастерирана версия на Darksiders II, която от своя страна също е ремастер на оригиналната игра, но така и не беше пачната за ново поколение конзоли. Най-новата версия ще вклчючва 4К, по-бързо зареждане, вибрации и хаптична връзка за контролер. Не се споменава кадри, но предполагам, че няма да е вече на 30 кадъра.
Споменавам го, понеже ми е доста любима игра и до ден днешен си слушам саундтрака. Имам я купена за ПС4 и с този нов пач може да я поиграя отново.
Mitko6000
Мнения: 1307
Цитиране
14 октомври 2024
Аз също си бях купил бъндъла от 1 и 2 за PS4. Хубаво че има безплтен ъпгрейд за ПС5.
tenga
Мнения: 64
Цитиране
14 октомври 2024
Младежи, Silent hill 2 до колко е страшна? Питам, защото искам да я взема, но не харесвам игри които ме карат да хвърлям джойстика през 5 минути. Например Alan Wake 1 я изиграх и ми беше приятна, тъй като няма такива моменти в които да хвърляш джойстика, но съм играл и Outlast и там бях напълнил гащите на няколко момента и осъзнах че такъв тип игра не ми носи удовволствие. Та Silent hill 2 е по-скоро като Alan Wake или ужас от типа на Outlast?
<
1
...
733
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.