Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
54
...
59
>
igra4
Мнения: 2206
Цитиране
13 март 2026
Солсовете са игри за турбо нърдове, кеси там някав бос мре по 100 пъти, цялата игра е обикаляне на един мап, без нищо, най известния бос Генчото щот само тва се повтаря от феновете й.

Впрочем новия резидент е пълна гротеска, няква пародия и дават за туй нещо 80 евро то 20 не струва.

Ей сега тия дни излиза Кримсънчето първата много добра игра за 2026, вече съм я преорднал.

LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
13 март 2026
Напълно съгласен съм с Играча.

Макар че вчера започнах някаква евтина соулс гротеска 1348 и .. никак не е зле, минах първите два чаптъра. Дава ми, че съм на една четвърт от историята за около час игра, значи е доста кратичка- сигурно 5-6 часа макс. Много семпла и приятна игра. И няма обичайните соулс лайна да ти идва някой непосилен бос, още докато си опикан тийн в увода и да те разнася на арената.

Сега чета ревюта как я насират медиите, имала много бъгове, била бездарна и т.н. Щом мен ме задържа повече от час пред екрана- направо е шедьовър спрямо другите соулс помии. Има бъгове, факт, изскачат ти противници от нищото, но въпреки това играта ме кефи

За Кримсъна бях много скептичен, но тези дни и аз ще пре-ордърна- погледах видеа- комбата е впечатляващ, а и светът е много огромен, ще има много часове изследване.

Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
13 март 2026
И аз не я броях много тази игра, но от трейлърите все повече почва да ме интересува. Героят като върви по по-едри камъни, камъните доста реалистично се "наместват" като стъпва върху тях, например. Комбатът изглежда яко, светът нещо не мога да го схвана - някакъв микс от скандинавско-европейско-средновековен-уичърски-скайримски, обаче мернах и някакви стийм-пънк влакове и самолети като от Dishonored подобни (!).

Ще изчакам да видя първите отзиви как са. Да се появява високобюджетно заглавие като (почти) ново IP вече е голяма рядкост.

nightwarrior
Мнения: 4377
Цитиране
13 март 2026
Някой пак се е гмуркал в кошчето

Никой не ти е виновен, че тотално не разбираш/не искаш да разбереш концепцията на соулс игрите

Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
18 март 2026
Айде на лоадинг симулатора и за Сони-пейзаните, вече официално. За мен лично твърдо за игране. Може и направо като излезе. Пък и някакви уж подобрения пише, че ще има.

Mitko6000
Мнения: 1696
Цитиране
18 март 2026
На некоя прИмоция, ще си я взема.
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
18 март 2026
Този бездушен бок... Наистина се надявам да я харесате момчета, или поне да намерите повече фън отколкото аз,защото мога да я хейтя до сутринта. Има хора с по 1500 часа в тази игра и други като мен,които не са я издържали докрай.Явно е полюсна,но преобладават лошите мнения.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
18 март 2026
Rostik79 написа

Четох статия, че новият ъпдейт правел играта, която всички сме искали още при лаунча.

Задължителен пре-ордър и нямам търпение пак да се размажа. Едни 100-150 часа ще отлетят безметежно, вероятно и много повече

Докторе, реално това е Скайрим в космоса. Аз не харесах Скайрим заради фентъзи сетинга, но в космоса буквално се разцепвам- много яки мисии, особено в градовете, тотална зарибявка е. Но е много специфична игра, не е явно за всеки. Аз полудявам от кеф като летя в космоса, корабът ми е на фотосинтеза, пиратите са ме подпукали и ударя един звезден скок да се измъкна. Супер яко, че можеш да бъдеш и лош- например уж влязох като двоен агент в пиратската армада и ми станаха приятелчета всички отрепки. ИГРАТА Е ВЕЛИКА!

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
18 март 2026
Аз точно заради космоса много исках да я харесам.Все пак най-любимите ми игри са МЕ1 и МЕ2,но нямаше почти нищо хубаво в тази игра според мен.Навъртях едни 20-25 часа и просто я изтрих.Слаба история,бездушни персонажи,слаби реплики,празни планети и последната капка,която преля чашата беше loading screen-овете.Влез в кораба,-зарежда,излиташ-зарежда,приземяваш се-зарежда,излизаш от кораба-зарежда.For fuck's sake.Lord ,have mercy .Искам да играя игра,не loading simulator.Ако другите неща,или поне повечето бяха наред,щях да го изтърпя,но то няма за какво да се хванеш.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 4149
Цитиране
18 март 2026
И кво ся, тва да не вземе да излезе??
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
18 март 2026
Ти да видиш, даже за втори път ще излезе
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
18 март 2026
LethianDream написа
Ти да видиш, даже за втори път ще излезе
Както пише някакъв пич под видеото:"PS5 играчите ще разберат,че са изпуснали абсолютно нищо".
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
18 март 2026
И аз ги четох кометнарите, че очаквах разни бисери! Не останах разочарован, хаха! Оттам впрочем разбрах, че Фил Спенсър се е изцепил преди няколко години, че Старфилд и Индиана Джоунс няма да излизат за Сони. Явно други са взели решение междувременно.

Ще видим как ще е и ще коментирам като я поцъкам. Голям фен съм на космическия сай-фай като Летиан и това ме стимулира. Точно такъв сетинг ме кефи - да си изживея детските фантазии покрай Стар Уорс.

LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
18 март 2026
Не съм очаквал, че така ще ме зариби.

На Бокса сигурно е единствената игра, която не съм трил (малък му е харда) и почти не остава място. Но Старфилд-а не се пипа.

Интересното е, че подобната като стил и смисъл No Man's Sky не ме зариби така..

Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
19 март 2026
Мислех, че са доста по-различни двете игри. Играл съм я Ничие небе и там затънах в един спирален цикъл да намеря ресурси, за да построя нещо, което ми трябва да построя нещо друго, за което ми трябват други ресурси - твърде sand-box ми идва. Мисля, че Старфилд-а е по-стори ориентирана и си имаш скилове и т.н...
<
1
...
54
...
59
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.