Впрочем новия резидент е пълна гротеска, няква пародия и дават за туй нещо 80 евро то 20 не струва.
Ей сега тия дни излиза Кримсънчето първата много добра игра за 2026, вече съм я преорднал.
Макар че вчера започнах някаква евтина соулс гротеска 1348 и .. никак не е зле, минах първите два чаптъра. Дава ми, че съм на една четвърт от историята за около час игра, значи е доста кратичка- сигурно 5-6 часа макс. Много семпла и приятна игра. И няма обичайните соулс лайна да ти идва някой непосилен бос, още докато си опикан тийн в увода и да те разнася на арената.
Сега чета ревюта как я насират медиите, имала много бъгове, била бездарна и т.н. Щом мен ме задържа повече от час пред екрана- направо е шедьовър спрямо другите соулс помии. Има бъгове, факт, изскачат ти противници от нищото, но въпреки това играта ме кефи
За Кримсъна бях много скептичен, но тези дни и аз ще пре-ордърна- погледах видеа- комбата е впечатляващ, а и светът е много огромен, ще има много часове изследване.
Ще изчакам да видя първите отзиви как са. Да се появява високобюджетно заглавие като (почти) ново IP вече е голяма рядкост.
Никой не ти е виновен, че тотално не разбираш/не искаш да разбереш концепцията на соулс игрите ![]()
Четох статия, че новият ъпдейт правел играта, която всички сме искали още при лаунча.
Задължителен пре-ордър и нямам търпение пак да се размажа. Едни 100-150 часа ще отлетят безметежно, вероятно и много повече
Докторе, реално това е Скайрим в космоса. Аз не харесах Скайрим заради фентъзи сетинга, но в космоса буквално се разцепвам- много яки мисии, особено в градовете, тотална зарибявка е. Но е много специфична игра, не е явно за всеки. Аз полудявам от кеф като летя в космоса, корабът ми е на фотосинтеза, пиратите са ме подпукали и ударя един звезден скок да се измъкна. Супер яко, че можеш да бъдеш и лош- например уж влязох като двоен агент в пиратската армада и ми станаха приятелчета всички отрепки. ИГРАТА Е ВЕЛИКА!
Ще видим как ще е и ще коментирам като я поцъкам. Голям фен съм на космическия сай-фай като Летиан и това ме стимулира. Точно такъв сетинг ме кефи - да си изживея детските фантазии покрай Стар Уорс.
На Бокса сигурно е единствената игра, която не съм трил (малък му е харда) и почти не остава място. Но Старфилд-а не се пипа.
Интересното е, че подобната като стил и смисъл No Man's Sky не ме зариби така..