Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
55
...
59
>
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
19 март 2026
Да, точно така е. В Старфилда пак има събиране на ресурси, но не е задължително, само ако искаш..
lyubohar
Мнения: 4149
Цитиране
19 март 2026
Rostik79 написа
Мислех, че са доста по-различни двете игри. Играл съм я Ничие небе и там затънах в един спирален цикъл да намеря ресурси, за да построя нещо, което ми трябва да построя нещо друго, за което ми трябват други ресурси - твърде sand-box ми идва. Мисля, че Старфилд-а е по-стори ориентирана и си имаш скилове и т.н...

Аз затова си карах по историята и това е. Наистина специален тип човек трябва да си, за да се кефиш на толкова сандбокс игра. Да не говорим, че един хубав ден някакъв случайник ми прехвърли нам-колко-си милиарда (без да съм ги искал) и ми обезсмисли цялото събиране на ресурси
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
06 април 2026
<3

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
06 април 2026
Това е нещо като опит за изометричен RE.Като старите RE игри демек.Гледах я преди месец и отзивите в стийм не бяха особено добри.Готин арт и тн., но нещо геймплея куцал.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
07 април 2026
Не знам, кефи ме визуално
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
09 април 2026
Мераклий има ли за Gothic 1 Remake-a ? Аз никога не съм ги играл, но в този и по нов вид изглежда привлекателна игрица.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
09 април 2026
Играл съм оригинала и ако римейка е читав,сигурно ще го пробвам някога.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
09 април 2026
Аз изървах оригинала - така и не стигнах до него по времето, когато беше актуална игра и активно геймих на ПЦ, въпреки, че само добри неща се говореха. Сега съм си сложил римейка в уишлиста и вече май му излезе дата даже.

Още един глас ЗА римейците - така можеш да наваксаш с пропуснати хубави заглавия. То и оригиналната игра може да играеш, ако решиш, но едно, че аз лично трудно ще се пречупя да играя толкова стара игра с квадратни лица, размазани текстури и ниски резолюции (особено болезнено е на големите съвременни монитори и телевизори), друго, че понякога даже е проблемно изобщо да ги играеш заради несъвместимост със съвременни системи и още, че ще е по-яко да е със съвременна графика и оправени механики и бъгове.

LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
09 април 2026
Чакам тоя римейк с много голямо нетърпение, не съм играл оригинала и задължително ще си я взема на ден първи.
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
10 април 2026
Любо, тва излезе вчера:

Отзивите са, че е силно повлияна от Frostpunk 1, но фентъзи. Май си заслужава.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 4149
Цитиране
10 април 2026
Найс, ама аз не съм чак такъв фен на тоя тип сървайвъл игри - много ме напрягат. Frostpunk го играх с модове и основно заради атмосферата, на фентъзи едва ли ще се метна
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
10 април 2026
Аз пък обратното, по-скоро фентъзито ме дърпа.

Иначе още една доста яка стратегийка от вчера, която поиграх и определено зарибява:

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1696
Цитиране
13 април 2026

Това изглежда хем зле, хем баси якото. Като бесен фен на Bully, я взимам, въпреки дървенията.

The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
13 април 2026
https://youtu.be/7us89yUmj08?is=VzlpSy8OqhDGpp4M

Аз лично се радвам на това.Първите три игри си бяха ток,а графиката беше страхотна за времето си.В четвъртък ще покажат повече.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
14 април 2026
Мернах някъде и аз за нова МЕТРО игра, значи не фейк. Също обичана от мен поредица. И трите игри съм изигравал по 2 пъти и са много стабилни заглавия.
<
1
...
55
...
59
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.