Още един глас ЗА римейците - така можеш да наваксаш с пропуснати хубави заглавия. То и оригиналната игра може да играеш, ако решиш, но едно, че аз лично трудно ще се пречупя да играя толкова стара игра с квадратни лица, размазани текстури и ниски резолюции (особено болезнено е на големите съвременни монитори и телевизори), друго, че понякога даже е проблемно изобщо да ги играеш заради несъвместимост със съвременни системи и още, че ще е по-яко да е със съвременна графика и оправени механики и бъгове.
Отзивите са, че е силно повлияна от Frostpunk 1, но фентъзи. Май си заслужава.
Иначе още една доста яка стратегийка от вчера, която поиграх и определено зарибява:
Това изглежда хем зле, хем баси якото. Като бесен фен на Bully, я взимам, въпреки дървенията. ![]()
Аз лично се радвам на това.Първите три игри си бяха ток,а графиката беше страхотна за времето си.В четвъртък ще покажат повече.