Аз чакам това с огромно нетърпение, ще се радвам, ако излезе тази година:
На абсолютно обратното мнение съм. Jedi игрите с кеф си ги минах. Outlaws, не я изтърпях на 2-я час, а играх демото, което беше 3.
Ако има нещо впечатляващо в Outlaws, беше че ми се доспа от нея.
Гледам, че веднага са ревнали фенбойчетата по групите, че с жена няма да играят
Даже феодалният старец-създател на оригиналния GoW, казал, че това ще е шит на база само на трейлъра
Прочетох малко повече детайли, щели да наблегнат много на плавността на геймплея и комботата. Имало и включване на богини извън скандинавската митология като Секмет (египетска богиня на войната)
Но с жената-валкирия да колиш- безценно! И е с някакъв дълъг меч, което е още по-яко.
Задължителен пре-ордър ми е това.
Но още не са дали дата на излизане, вероятно ще е някъде в началото или средата на 2027 година, след като мине големия ноемврийски хайп с GTA 6.
Средата на септември тази година обаче ще ми се ебе майката- излизат в някакъв малък период от време последователно Blood of the Dawnwalker, Улвърин, нов Сайлънт Хил, нов Контрол и Dune Awakening
Новата Лара обаче ще e нещото при мен- там не само смятам да правя пре-ордър, но вероятно ще си взема отпуска, за да я изпукам на премиерната дата (вероятно ще съвпадне с китайската нова година, което ще е прекрасно). Хаха, точно проверих, 10 февруари си е Kитайска нова година отвсякъде
Другите две заглавия, които ми грабнаха окото, са The Lost Wild (FPS хорър играта с динозаврите) и Until Dawn 2, което ме изненада, че не е от Supermassive Games този път и ми е интересно да видя какво ще направят там. До по-малка степен, Stuntman: Hollywood. Изглежда фън. Май съм цъкал най-първата малко, едно време.
Tomb Raider ще е нещо, което бих взел в Steam на намаление. Харесвам поредицата, цъкал съм заглавията от PS1 до Rise (Shadow ми е в беклога още), но за тази не съм особено хайпнат, макар и да изглежда много добре. Римейка на Rayman Legends не ме впечатли особено. Този 3D стил не може да се мери с ръчно рисуваната графика на UbiArt, така че тук засега съм пас, по-скоро, или ако решат да я пуснат за iOS като последния принц, там ще я цъкам. ![]()
GOW Laufey също е нещо за което не съм толкова хайпнат, макар и пак да изглежда добре. Харесвам последните 2 GOW заглавия много, но до момента това не ми е задължително, сякаш. Някой ден след време, на намаление, или ако все пак излезе PC версия, въпреки слуховете, може и да пробвам. Фенбойчетата ревльовци, които хем реваха, че оригиналната формула се изтърка, хем че искат пак старото, могат да изядат един голям cockmeat sandwich. ![]()
За излизането, според мен ще е към края на 2027, като голямо AAA заглавие за празничния сезон.
Всички други заглавия които показаха, имам нулев интерес към тях и честно казано, забравих дори кои са, освен Control Resonant, който не ме грабна още предния път. ![]()
Общо взето, добър State of Play.
Бойната система си е абсолютно същата за мен, просто са добавили малко вертикалност. Нова система би било ако примерно играта е станала с походови битки или нещо подобно. Същата система с комбота ще е.
The Reavers на практика са хора с високотехнологична броня. Като тръгнеш да ги колиш, пак кървят. Кръвта си е колкото трябва, според мен.