Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
57
...
59
>
The_Doctor46
Мнения: 3298
Цитиране
08 май 2026
Аз лично чакам Star Wars Fate of the Old Republic и новия Jedi.Първата се прави от Кейси Хъдсън,създателя на Мас Ефект и директор на стария KOTOR докато беше още в BioWare.Имам там надежда,че ще е читава.Разбира се и римейка на KOTOR.Хубаво е,че ще се прави от друго студио,защото нищо и никой не остана от стария BioWare.Сега са пълен майтап,а някога ми бяха любимото студио.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 3711
Цитиране
26 май 2026
Двете Jedi-та бяха огромна и непоносима скука, ако се сравнят със SW: Outlaws.

Аз чакам това с огромно нетърпение, ще се радвам, ако излезе тази година:

LethianDream
Мнения: 3711
Цитиране
26 май 2026
Уишлистнете си я, наши хора я правят:
Mitko6000
Мнения: 1685
Цитиране
27 май 2026
LethianDream написа
Двете Jedi-та бяха огромна и непоносима скука, ако се сравнят със SW: Outlaws

На абсолютно обратното мнение съм. Jedi игрите с кеф си ги минах. Outlaws, не я изтърпях на 2-я час, а играх демото, което беше 3. Ако има нещо впечатляващо в Outlaws, беше че ми се доспа от нея.

Rostik79
Мнения: 3341
Цитиране
03 юни 2026
Бих казал брутално изглежда и неочаквано. Уж с Атреус се очакваше да е следващата игра, но май Фей ще е по-добре, още повече с такава зрелищна бойна система, каквато показват, а и светът, в който ще се развива действието също е някаква лудница.

lyubohar
Мнения: 4141
Цитиране
03 юни 2026
0 хайп - още от същото
Rostik79
Мнения: 3341
Цитиране
03 юни 2026
И още от същото да беше, пак щеше да каквото искам, но тук има и нова бойна система, нов свят, нови противници. Не бих казал, че е още от същото.
LethianDream
Мнения: 3711
Цитиране
03 юни 2026
Селякът Кратос винаги адски много ме е напрягал, както и малоумното му синче. Затова и едва-едва минах половината от първата нова игра, втората дори не съм я започвал, нищо че я има безплатна в плюса.

Гледам, че веднага са ревнали фенбойчетата по групите, че с жена няма да играят Даже феодалният старец-създател на оригиналния GoW, казал, че това ще е шит на база само на трейлъра

Прочетох малко повече детайли, щели да наблегнат много на плавността на геймплея и комботата. Имало и включване на богини извън скандинавската митология като Секмет (египетска богиня на войната)

Но с жената-валкирия да колиш- безценно! И е с някакъв дълъг меч, което е още по-яко.
Задължителен пре-ордър ми е това.

Но още не са дали дата на излизане, вероятно ще е някъде в началото или средата на 2027 година, след като мине големия ноемврийски хайп с GTA 6.

Средата на септември тази година обаче ще ми се ебе майката- излизат в някакъв малък период от време последователно Blood of the Dawnwalker, Улвърин, нов Сайлънт Хил, нов Контрол и Dune Awakening

Новата Лара обаче ще e нещото при мен- там не само смятам да правя пре-ордър, но вероятно ще си взема отпуска, за да я изпукам на премиерната дата (вероятно ще съвпадне с китайската нова година, което ще е прекрасно). Хаха, точно проверих, 10 февруари си е Kитайска нова година отвсякъде

Mitko6000
Мнения: 1685
Цитиране
03 юни 2026
Аз специално се включих заради Върколака и не бях разочарован. Чакам Озон да пуснат пре-ордъра.

Другите две заглавия, които ми грабнаха окото, са The Lost Wild (FPS хорър играта с динозаврите) и Until Dawn 2, което ме изненада, че не е от Supermassive Games този път и ми е интересно да видя какво ще направят там. До по-малка степен, Stuntman: Hollywood. Изглежда фън. Май съм цъкал най-първата малко, едно време.

Tomb Raider ще е нещо, което бих взел в Steam на намаление. Харесвам поредицата, цъкал съм заглавията от PS1 до Rise (Shadow ми е в беклога още), но за тази не съм особено хайпнат, макар и да изглежда много добре. Римейка на Rayman Legends не ме впечатли особено. Този 3D стил не може да се мери с ръчно рисуваната графика на UbiArt, така че тук засега съм пас, по-скоро, или ако решат да я пуснат за iOS като последния принц, там ще я цъкам.

GOW Laufey също е нещо за което не съм толкова хайпнат, макар и пак да изглежда добре. Харесвам последните 2 GOW заглавия много, но до момента това не ми е задължително, сякаш. Някой ден след време, на намаление, или ако все пак излезе PC версия, въпреки слуховете, може и да пробвам. Фенбойчетата ревльовци, които хем реваха, че оригиналната формула се изтърка, хем че искат пак старото, могат да изядат един голям cockmeat sandwich.

За излизането, според мен ще е към края на 2027, като голямо AAA заглавие за празничния сезон.

Всички други заглавия които показаха, имам нулев интерес към тях и честно казано, забравих дори кои са, освен Control Resonant, който не ме грабна още предния път.

Общо взето, добър State of Play.

lyubohar
Мнения: 4141
Цитиране
03 юни 2026
Rostik79 написа
но тук има и нова бойна система, нов свят, нови противници. Не бих казал, че е още от същото.

Е, то това някак си се подразбира. Оставаше и да е стария свят и противници. Като всяка нова част на такава игра, тези неща са нови. Което пак си е "още от същото". И аз ще я изиграя, разбира се, но всичко си е по темплейт за мен и не бих се хайпнал толкова

Бойната система си е абсолютно същата за мен, просто са добавили малко вертикалност. Нова система би било ако примерно играта е станала с походови битки или нещо подобно. Същата система с комбота ще е.

Rostik79
Мнения: 3341
Цитиране
03 юни 2026
Wolverine е кефещо, твърдо за игра, но мааалко са прекалили с кръвта. Сякаш хората са някакви мехове с кръв под налягане и Логан само да ги клъцне малко, шурти като из ведро
The_Doctor46
Мнения: 3298
Цитиране
03 юни 2026
Ние от майсторската раса няма да можем да игрем новия GoW така или иначе.На мен Tomb Raider ми е абсолютно задължителна.Фантома,Онимуша,Болния,все изглеждат супер.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 3711
Цитиране
03 юни 2026
Можело тотално да изключиш кръвта в Улвърина
Mitko6000
Мнения: 1685
Цитиране
03 юни 2026
Rostik79 написа
Wolverine е кефещо, твърдо за игра, но мааалко са прекалили с кръвта. Сякаш хората са някакви мехове с кръв под налягане и Логан само да ги клъцне малко, шурти като из ведро

The Reavers на практика са хора с високотехнологична броня. Като тръгнеш да ги колиш, пак кървят. Кръвта си е колкото трябва, според мен.

lyubohar
Мнения: 4141
Цитиране
03 юни 2026
Аз пък чаках Fatekeeper, за който в IGN пише "2 юни". И се оказа поредната игра с дата за early access. След новия Heroes и Subnautica 2, това е 3-тата игра, която мислех, че излиза, а се оказва early access и -> разочарование. Не го разбирам това, наистина. На всичкото отогре сега нямам никаква идея кога ще излезе, тъй като играта се води "излязла", няма нова дата и си стои с early access датата. Трябва всички early access игри да си ги проследявам сам. Бахти малоумщината. И съм сигурен, че проблемът не е в IGN (в който така се е случило, че си траквам игрите) това са официално дадените дати и се ползват навсякъде.
<
1
...
57
...
59
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.