Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
56
...
59
>
bojosan
Мнения: 1415
Цитиране
15 април 2026
Пичове, ето ви едно малко сайтче да видите че съм човек 😁- най новото споделят момчетата, субтитри, всичко, супер е https://www.p2pbg.com/torrents
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
15 април 2026
Пробвах да се регистрирам, но изписва:

"Your account is verified, but it still needs an invitation to activate. Ask a friend to invite you or wait for a random gifted invitation."

Явно става с invitation? Това за БГ филми ли е ? Ще съм благодарен, ако метнеш една покана на тоя мейл janbb91@gmail.com , Божо

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
bojosan
Мнения: 1415
Цитиране
15 април 2026
dzhiny написа
Явно става с invitation? Това за БГ филми ли е ? Божо, ще съм благодарен, ако метнеш една покана на тоя мейл janbb91@gmail.com
Изпратил съм ти, но са ограничени поканите гледам, провери си пощата
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
15 април 2026
Да, Im in Благодаря!
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
15 април 2026
Покани, боже мой, върнал съм се в 2001-ва
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
15 април 2026
Гледам пише, че стават на 19 , а този сайт не го бях чувал, явно и доста други хора. Гледам, че и DNS-а на са си скрили особено - дано просъществува по-дълго
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 3355
Цитиране
17 април 2026
Хе, едно любопитно изглеждащо заглавие с естетика на ранните Дисни анимации. Малко като Cuphead стилистика, но съвсем друг жанр. Слагам го в уишлиста. И впрочем поредно полско заглавие от поредно полско студио. Тези сцепват.

Mitko6000
Мнения: 1693
Цитиране
18 април 2026
Определено е най-уникално изглеждащият FPS, който съм виждал някога.
Charcharo
Мнения: 3787
Цитиране
18 април 2026

Metro 2039

dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
01 май 2026
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 3321
Цитиране
01 май 2026
dzhiny написа
Dark Souls 1 от тему с животинки. На места стилистиката и графиката са баш като извадени от DS1.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 878
Цитиране
01 май 2026
Аз се надявам да има повече от екшън елемента и т.н. отколкото soulslike-a Тва да правят тия жалки опити да копират големите е мега тъпня. Правете си екшън игриците, кому е нужно...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 3741
Цитиране
08 май 2026
Супер хайпнат съм и чакам с нетърпение, XCOM в света на Стар Уорс..

lyubohar
Мнения: 4148
Цитиране
08 май 2026
Да, и аз го гледах това и го уишлистнах вчера. Даже се оказа, че се чакат 7 (!!) Star Wars игри, включително рейсър (нещо като NFS в Star Wars света), нов KOTOR (отделно от римейка на стария), трета част на Jedi-то и още 1-2 неща, които не помня.
Mitko6000
Мнения: 1693
Цитиране
08 май 2026
Рейсъра не е баш NFS, ами беше римейк на една стара N64 игра, мисля.
<
1
...
56
...
59
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.