Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
14
>
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 ноември 2022
Да си направим една темичка тук, където да коментираме драмите около световното.
Първо, като начало, може да си казвате любимите и омразни отбори.
Аз започвам с моите любимци -
Португалия на първо място, тях ги харесвам още преди идването на Кристиано Роналдо. Мисля, че на Евро 2000 пплениха сърцето ми с Фиго, Жоао Пинто, Нуно Гомеш. После плаках през 2004 година като паднаха на финала от Гърция.
Аржентина на второ място, които много харесвам след 2002 година, когато най-великият им отбор с Батистута, ПаблоАймар и Хуан Верон отпадна позорно в групите. Сякаш беше вчера като гледах в Студентски град как този отбор с невероятни играчи се разпада на парчета, мисля, че май само аз в цялата компания бях за тях, всички други бяха за Швеция в последния мач от групата.
Отборите, които не харесвам са точно три - Германия (тях от малък ги мразя много, още от Италия 1990), Англия и бразилските мангали. Сякаш с годините Бразилия най-много е увеличила неприязънта в сърцето ми- там всичко запона от 1998 година, като погодиха мръснишния номер на страхотните мароканци с Мустафа Хаджи в групите и врътнаха хикс с Норвегия да се класират и двете страни. Е, то им се върна тъпкано на финала де
Сега не мога да ги понасям- начело с мангалите Неймар и Ричарлисон, които са най-големите фейкъри и симуланти в историята. Искрено се надявам, че Сърбия и Швейцария ще ги изхвърлят от световното още в групата.
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
16 ноември 2022
Аз пък точно обратното,винаги съм харесвал Бразилия.Признавам си,главно заради joga bonito,но както каза Карлош,изгубиха идентичността си.Вече я няма красивата игра.Произвеждат "европейски" тип играчи.Само противляка Наймар е баш бразилейро стил.Може всякакъв да е,но си е играч от много висока класа.Тоя сезон е супер добър,голове,асистенции.Отбора от 2002 примерно,бахти извънземните-Роналдо,Ривалдо,Роналдиньо,Карлош,Кафу,уникален отбор.Жалко,че вече играят прагматично.На това световно са сред фаворитите,спор няма.Очаквам поне полу-финал.Едва ли сърбите и сборния отбор на Албания,и Косово може да се противопоставят. Друг отбор,който харесвам е Италия,но те пък пак пиха една студена вода и няма да участват Колкото до неприятните ми отбори-Франция и Англия.Франсетата не мога да ги понасям,признавам си като цяло,не само футболния им отбор.Супер арогантни типове с огромно самочувствие,все едно света от тях е започнал.Имало е много техни играчи,които са ми харесвали,но като отбор се надявам да не минат групите
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 ноември 2022
Почват и първите бъзици и смехории - англичаните кацат в Катар (на снимката Пикфорд дръвчето, Хари Главата, Фодън и Кейн) и отдолу коментар - "Световното още не е започнало, а Катар вече се пълни с туристи"
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
16 ноември 2022
Аз, като позитивен човек почти нямам отбор, за който да кажа, че "искам да паднат". Имам симпатии към Германия, понеже съм "немски" възпитаник, а и 1990-та много ме изкефиха как минаваха като валяк през всички.
Леко са ми антипатични Англия по причините, които Доктора изтъкна - винаги тръгват с голямата кошница и големи претенции и обикновено позорно си тръгват от първенствата. На последното европейско също се бяха едва ли не обявили за шампиони още по средата на турнира и накрая бяха наказани. Франсетата и те наглеят, но те поне вадят силни национални отбори, за разлика от англичаните.

Като цяло нямам особен интересн към това световно. Някак си не ми се глдат Катар, Тунис, Иран, Гана, Сенегал...
В групите ще има два-три или айде да кажем четири мача, които бих гледал:

Германия - Япония
Бразилия - Сърбия
Англия - САЩ (тук ще се изкефя американците да бият :mrgreen
Испания - Германия (е, това е класика, няма как да пропусна)
Може би Южна Корея - Португалия също ...

Португалия и на мен са ми симпатичен отбор от ерата на Фиго и компания - много красив, техничен футбол. Роналдо също ме радва с играта си.
Бразилия и Аржентина имат страхотен футбол за гледане, но и аз не понасям театралниченето на повечето играчи - това важи за всички южно-американски и южно-европейски отбори.

LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 ноември 2022
Белгийците също са ми симпатични, забравих да ги добавя на трето място, с това поколение обаче мисля, че преминаха зенита си и тук най-много 1/4 финал им давам.
Рос, мен африканските отбори са ми интересни, може да има изненади от Камерун и Сенегал- имат страхотни играчи, там само дисциплината и тактическата грамотност е проблем, ако намерят някой като Жозе Моуриньо да ги нареди, много отбори ще берат ядове с тях.
Очаквам интересни развои и няколко засукани групи, както казах, надявам се, бразилските циганейрос да го ядат
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 ноември 2022
Като казахте африкански отбори, аз май съм за Франция Мбапе ми е ужасно антипатичен, особено напоследък, но заради Бензема, Жиру и Ернандес(най-вече последните двама заради клубна принадлежност) се надявам да се справят прилично.

От другите има отбори, които са ми симпатични, но реално само един искам да си ходи рано-рано. И по пътя обратно да си пеят "it's coming home, English team is coming home". Много не ги понасям, а и от еврото, както ги побутваха като домакини, надявам се тук да ги разкрият.

Очаквам САЩ и Канада да са приятната изненада на това първенство, щото и в двете страни се работи много добре с младите играчи, а качествените им звезди си играят в големи отбори в Европа, но да видим. Ако САЩ и Уелс се постараят квадратните да не излязат от групата, за мен ще е успешно първенство

LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 ноември 2022
Е, Найт, бива ли така, всички журналя са за тях, особено диемаджиите, Виктор Врачев му четох интервю как бил за тях, както и оная пастърма по Нова, която води сутрешните новини с очилцата
Аз съм отраснал с вестник и списание Албион, не знам дали някой го помни и всичките английски футболни дивизии, но националния им отбор не мога да го трая Като нищо още Иран ще ги разкрие с еднa добра дефанзивна тактика и като почне Трент с безумните засипвания, отиде коня у рЯката

Айде, почна се, може да ми викате Хорас ГРАНТ, вижте си пощите :
"Congratulation!!!
Your email is selected online in Fifa WorldCup Qatar 2022 Raffle Draw results held today to receive a "Financial Support Grant" of €500,000Euro. Reply for more details on how to claim your grant.
Best Regards,
Sheikh Salman Bin Hassan Al-Thani
Chief Financial Officer, Qatar Foundation Headquarters."

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 ноември 2022
За Трент не знам, но имам големи очаквания към лорд Магуайър
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
16 ноември 2022
Аз английското първенство най-много го гледам в момента.Има супер динамика и дори опашкарите може да спретнат люто дерби.Напоследък испанското супер много ми изпостя.Скука,скука,90 минути пълна и тотална скука.Уж техничар,а мачовете са повече разправии и лежане.Италианското ми харесва в пъти повече вече.Сега Наполи както се позасили,интересно е.Иначе не знам дали има около мен човек,който да харесва англичаните като национален отбор.Найт,не го споменавай този ювелирен майстор.Аз като фен на Юнайтед,само при споменаването му и ми се вдига кръвното.Дано някой се прецака да го вземе,барабар с другия висококачествен дървен материал-Мактомни. Летиан,аз нямам за сега.За сметка на това имам мейл от RudeMilfs и някакъв ресторант
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 ноември 2022
Грубите милфки са сила Може да ги поканиш в ресторанта
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
16 ноември 2022
LethianDream написа
Грубите милфки са сила Може да ги поканиш в ресторанта
Не смея да отворя мейла,щото нали са груби
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
16 ноември 2022
https://i.redd.it/5lcrtlfme5471.jpg
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
17 ноември 2022
Хайпът по Световното все повече ме завладява, нямам търпение да идва неделята
А в понеделник в 15 часа почва смеха с Англия- Иран, тъкмо се чудя тези дни с какво да си запълвам работните следобеди- да броим колко грeшни центрирания ще направи Трент и колко иранци ще разминат Хари Главата
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
17 ноември 2022
Ма как може такова неуважение към Лорд Магуайър.

Неделята ми е малко безразличен мача, но с едни приятели си правим игра с прогнози за първенствата, та ще следя резултата

The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
17 ноември 2022
Аз на световно не пропускам мачове,разбира се,когато не съм на работа.Даже и на работа гледам,стига да е по-свободно.Няма безинтересни за мен.Гледам де що може.Колкото до Англия,не очаквам да се издънят точно срещу Иран.По-скоро срещу Уелс може,но като цяло ако трябва да сме обективни,поне тази група не би трябвало да ги затрудни кой знае колко.Последните две първенства се представиха добре.Малък финал 2018 и финал на еврото,въпреки,че трябваше Дания да е на финала.
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
17 ноември 2022
Аз съм фен на Англия от детската градина, защото още тогава учех английски и заради това бях решил, че е много велика държава. И така вече 30тина години.
Обичам световните/европейските и атмосферата, която те създават. Обичам да гледам мачовете с приятели и бири, най-често на открито.
За съжаление скапаните чалми ни отнеха това право за тази година, но все пак до бирите с компания ще прибягвам редовно.
В тази връзка, и без това се позапознахме софиянци, ако някой иска, ще го адна в моята фейсбук групичка, където се разбираме да гледаме мачовете, и ако някой път реши че му се гледа с добра компания, може да пише.

П.П. кОр за бат Хари Маглаяр. Когато и да се свърши със заблудата, че има дори нещо близко до футболист в него, все ще е късно.

Souls Games Maniac
1
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.