Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 ноември 2022
За най-скъпия защитник или само хубаво или нищо. И тъй като хубаво няма...
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
17 ноември 2022
nightwarrior написа
За най-скъпия защитник или само хубаво или нищо. И тъй като хубаво няма...

Е още е жив?
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
17 ноември 2022
Има доста мемета със завалията. "Голът си е гол,няма значение в коя врата","Защо да играеш за един отбор,като може да играеш и за двата" и "Магуайър е най-трудния опонент срещу,когото съм се изправял-Давид де Хея" Ония случай, в мача срещу Тотнъм,когато пребори и събори Люк Шоу ,точно на 3-4 метра от вратата ,оставяйки играч на Тотнъм да вкара, ми е в топ 3 на най-невероятните случаи във футбола.Хем се смях със сълзи тогава,хем ми се плачеше като фен на Юнайтед.Ако не сте го гледали,потърсете в Гугъл.Уникално.

П.С. намерих го https://twitter.com/football_mumble/status/1312796935691161601?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1312796935691161601%7Ctwgr%5E60a75e346666baff7c513a88ca474a43aa77a521%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fd-30672127383532940475.ampproject.net%2F2211042305000%2Fframe.html

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
17 ноември 2022
Не ти завиждам, да си фен на Юнайтед сега едва ли е най-хубавото нещо на света.
Иначе за световното, и аз ще гледам почти всичко, вкл. на работа Като гледам само Лудничар се очертава да е фен на Англия, много ще го гаврим, ако Англия отпадне рано
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
18 ноември 2022
Четохте ли последните конспирации покрай световното?Според някакъв арабски журналист,Катар е подкупил 8 футболисти от Еквадор с около 7,4 милиона ,за да бият 1-0. Даже посочва,че гола ще падне второто полувреме.Потвърдено било от 5 източника от Катар и един от Еквадор.Още не е почнало и вече циркове Тези Катар са супер зле завалиите.Едвам биха нашата трупа с 2-1 ,а тази година играха 7-8 контроли с европейски отбори ,за около два месеца и записаха 7 загуби, и един равен,като равния беше срещу Люксембург.

П.С. ся четох,че "напазарували" и фенове,за да не пустеят стадионите.10 долара на ден,три хранения и да викат за ,когото искат.Последния финал на суперкупата на Испания се игра в Катар или Саудитска Арабия и на Барса-Реал,стадиона беше полу-празен,та няма да се учудя да са пазарили фенове.Това световно ще е забавно ако не друго.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 ноември 2022
За първото не знам, но второто съм на 99% сигурен, че е вярно. Тръгнаха една камара видеа на араби със знамена и тениски на произволни национални отбори.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
18 ноември 2022
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
18 ноември 2022
Датските картали пък какво те кефят? Дръвче до дръвче с един СЪРЦЕраздирателен Ериксен, който за разлика от другите там, поне може да играе и да върже два паса. Тези също да си ходят от групата директно обратно към гъза на Малката русалка в Копенхаген
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
18 ноември 2022
Аз не съм много почитател на конспиративните теории,но точно за Катар съм склонен да повярвам.Като се тръгне от начина,по който ги избраха за домакин и се стигне до това,че на арабския полуостров са страшни комплексари.Защо мислиш строят не знам какви си сгради,небостъргачи,изкуствени острови и тн. Пари имат бол,иначе не се знае дали ще хванат и точица.Така си гарантират поне 3.Надявам се все пак да няма нищо вярно.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
18 ноември 2022
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
20 ноември 2022
Конспиративните теории не се оправдаха,но отменения първи гол на Еквадор беше пълен майтап.Гледах положението след това сума пъти и нито имаше засада(каквото реално отсъдиха),нито някакво нарушение срещу вратаря(каквито мнения имаше по форуми). Дадоха някаква графика след 15 минути,на която уж имаше засада,но не и реално видео от момента на подаването.Христоматиен пример за това,че когато решат,нито ВАР,нито киреч може да ги спрат да правят каквото си искат. Ясно беше,че искаха да оставят Катар малко по-дълго в мача,но като нямаш играчи,не става.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
21 ноември 2022
Аз познах точен резултат, така че добре почвам първенството
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
21 ноември 2022
Гледах първото полувреме, мачът беше трагичен чисто откъм футбол - грешни пасове, футболистите не могат да спират топката, лутане без идея ... Айде Еквадор бяха малко по-адекватни, но Катар бяха ниво България да кажем (дето направихме равен с Люксембург, lol).
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
21 ноември 2022
Те и Катар не могат да бият Люксембург.Преди около месец,два,играха контрола и завършиха с равен.Друг въпрос е,че Люксембург се поразви и от футболните джуджета са най-силни.В лигата на нациите направиха 3-3 като гост на Турция и завършиха втори във въпросната група,а миналата седмица извъртяха равен на Унгария.Унгарците не са случаен отбор.Биха Англия два пъти и Германия като гост,а в последните си няколко мача имат само две загуби, и двете от Италия.Вече всички се развиват само ние удряме всякакви дъна.Вчера имахме достатъчно положения първото,за да вземем мача,но няма кой да вкара.Иска се класа.С космонавта и компания,толкова.
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
21 ноември 2022
LethianDream написа
Не ти завиждам, да си фен на Юнайтед сега едва ли е най-хубавото нещо на света.
Иначе за световното, и аз ще гледам почти всичко, вкл. на работа Като гледам само Лудничар се очертава да е фен на Англия, много ще го гаврим, ако Англия отпадне рано

Да не стане само той да се подиграва на вас?
Souls Games Maniac
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.