Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
32
...
50
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 януари 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 януари 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 януари 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 януари 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 януари 2021
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
15 януари 2021
Аз не виждам нищо лошо във вибратори и трансджендърите. Телесната и духовна свобода стоят над всичко останало. Индивидуална преценка на всеки един от нас е дали да се боцка за да се защити от вирус, дали иска да изглежда като жена или мъж, колко сантиметра да пъха в себе си и дали да се кефи на пениси или котета

Когато някой недоволства срещу това, а обича да играе RPG игри то тогава има нещо много сбъркано в разсъжденията му. Нали заради това всички се захласваме по игралните светове. В тях няма нужда да се обясняваш на разни комплексари защо косата ти е розава. Образно казано

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 януари 2021
https://youtu.be/ODhaO1pyKjw?t=72

Когато дизайнер на коли разбира повече от игри от "геймърите"

lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
15 януари 2021
HighFist написа
Замислих се защо точно Джуди, най-хубавата мадама в играта, трябва да е обратна? Поне да имах шанс като мъж с нея, макар и носещ прашки и розов потник.

Едно от най-добрите решения в живота ми - да играя с женски персонаж
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 януари 2021

Забавни са ми тези сравнения, че чак ми се дойгра gta5
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
15 януари 2021
В Киберпънк няма никакви малки детайли. Прилича като супер добра АА игра, а не три А, заради многото пропуски.
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
15 януари 2021
Доколкото знам, дали една игра е AAA се определя от бюджета инвестиран в нея, а не за това колко детайли има в сравнение с някоя друга игра.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
17 януари 2021
Алт Кънингам е богиня! Тя е единствената, която си струва да спраскаш на живо, независимо като мъжки или женски V (и естествено не можеш, защото Джони си я гъне нея) Джуди може само да й носи багажа Тая Панем още не съм я виждал, но ми мяза на шантонерка-инфлуенсърка на снимки
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
17 януари 2021
Малко MILF викаш? Нямам против, и все пак Джуди е по-яка
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 януари 2021
https://wccftech.com/cd-projekt-red-head-of-studio-responds-to-cyberpunk-2077-insider-report/
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 януари 2021
Забавно е обаче как поляците и думичка не казват за преработването, явно ги е страх да не стане същото като с Rockstar, когато беше отречено, че има такова, и след това служителите излязоха на нож. CD Projekt Red се вкараха в минно поле, ама никой не им е виновен. Последния един месец връзките им с обществеността са абсолютен кошмар. Направо рецепта "как не трябва да се прави".

Разбирам, че се опитват едновременно да угодят и на фондовата борса, и на геймърите, ама това няма как да стане. Ей го, акциите им тръгнаха да вървят нагоре, влезе Шрайър с бутоните и сега пак са надолу. Трябваше да си кажат в прав текст, право куме в очи - "Да, конзолните версии бяха провал; да, PC версията също е много недовършена, сега ще работим да го поправим и обещаваме на геймърите още съдържание като извинение". В момента са се отдали на словоблудство и изкривяване на думите, за да се изкарат, че не са виновни за нищо, а е видно за всеки, че играта е недовършена. Също така съвсем умишлено не обещават нищичко, с което губят още повече вярата на геймърите.

Общо взето тъмната страна вече е протегнала широко ръка към CD Projekt Red, а те са готови да я хванат. А пък сцената на Ивински миналата седмица тип страдащият шеф, оценен на 500+ милки, ме убеждава все по-малко в добрите намерения на поляците. Аз пак си казвам мнението: съдържание в сингъла едва ли ще се добавя особено, не знам дори и колко ще оправят баланса. Ще поопрвят технически проблеми и хайдее към мултито.

@LethianDream - секс сцената с нея беше единствената, която ставаше за нещо, поне с мъжкия V, останалите са общо взето тотал щета (макар че стриктно казано в тази сцена дори не си с Ви, де). Ако ще се правят секс сцени трябва да се правят както трябва, не да са някакви криви тип цензуриран сериал.

<
1
...
32
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.