Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
4
LethianDream
Мнения: 2484
Цитиране
16 декември 2019
Аз съм казвал неведнъж, че такъв тип -"соулс" игри- не са за мен. Това вече си е до човек и нагласа, прекалено нервен тип съм, за да ме требят хиляди пъти. Аз се радвам много на игри като A Plague Tale и както спомена Любо- Диско Елизиум, които никой не очаква и тотално бъркат схемите на големите.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 декември 2019
О, това е ясно. Няма как всички игри да са за всеки, аз фактури не мога да играя, колкото и добре да е направен някой Текен или МК, за мен да ги играя р като работа, ама без заплата.

Мисълта ми беше, че Фром развиват идеите и механиките си и труда им заслужаваше признание. Както впрочем и Диско Елизиум, който грабна награди на пък на бюджет, липса на реклами и т.н.

Иначе меренето хиляди пъти дори не е задължително, а и умирането е част от ученето. В петък започнах ко-оп плейтру с приятел на дс3. Той тройката не е играл, но се счупихме от кеф. Отпрахме няколко часа. Вярно, че сам е малко по-трудно, като я минавах преди две години внимавах повече, той не изпитва тегсвината с пълна сила, но в крайна сметка се забавляваме, а нали това е целта на игрите.

The_Doctor46
Мнения: 1742
Цитиране
16 декември 2019
Sekiro си е на заслуженото първо място според мен.Играта ме грабна още от началото и не ме пусна до края.Различна от игрите на FROM до сега,но също толкова добра.Аз днес завърших поредния рън на DS3,че не я бях играл от година и нещо.Стори ми се като разходка в парка сега,с изключение на Midir,който ме рита доста време докато си припомня мувсета му и да не съм толкова алчен .Та колега Lethian,кой каквото му харесва това да си играе.Игрите са за удоволствие все пак.Много пъти съм казвал и пак,ще повторя,вкус брат няма.Иначе ако имаш желание направи като Найт,който я е почнал с приятел.Така хем няма да усетиш толкова реалната трудност,хем,ще се забавляваш.Е стига,че се отплеснах.Радвам се за Секиро.
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
17 декември 2019
Нямаше как да има по-заслужен победител.

Секиро е уникална игра за 2019-та година поради ред причини, но аз по-специална отдавам внимание на една:
В днешно време всички успешни гейм компании в момента, когато напипат успешна формула (още повече ако са тези, които са я наложили) доят до край... и след това още.
FROM решиха да направят нещо различно - отклониха се от модела доста сериозно, като запазиха само една част от нещата, които направиха Dark Souls толкова популярна и обичана поредица. Но основната част на играта - бойната система - е тотално различна.

Смятам, че заслужават огромни адмирации за това, което направиха. Защото ако примерно бяха ЕА, до сега щяхме да имаме Dark Souls VII (поне) , Bloodborne V(ако въобще бяха решили да пуснат първата за да пожънат успех нея), и всяко от тях щеше да е с по 5-10 DLC-та (отделно dlc по 20 евро за всеки бос). И естествено най-много след III всяка от тях щеше да е тотална боза.

Souls Games Maniac
Tsezarina
Мнения: 3
Цитиране
18 декември 2019
Здравейте! Синът ми играе Marvel's Spider-man ps 4. Стигна до 28 ниво. И когато започва да играе трябва даа скочи върху една сграда, за да се бие с лошите, а екрана става черен, но продължава да се чува звука от играта. Някой може ли да ми каже заще се случва това?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 декември 2019
Щом Секшро е игра на годината, наистина тая година е слаба, както каза Божо.
Veluvian
Мнения: 635
Цитиране
19 декември 2019
Пожелавам си все така "слаби" години да има и занапред
God
Мнения: 204
Цитиране
21 декември 2019
Нали беше до края на годината?

1. Resident Evil 2 Remake
2. Borderlands 3
3. Control

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
21 декември 2019
Според мен Sekiro: "Shadows Die Twice" не е чак за "GOTY 2019". Играта докато я играх, ми беше малко постна, от към графика и дори геймплей, сякаш не беше довършена. По-скоро бих предпочел "Metro Exodus" или "A plague tale: innocence" за игра на години. Незнам ! "Control" без RTX изглеждаше... зле, останалото съм доволен, доста така странна ми се видя историята, но ми хареса като цяло. Очаквах още игри да излязат през 2019..., слаба година беше за жалост.
iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
22 декември 2019
Щом е до края на годината

1. A Plague Tale: Innocence
2. Death Stranding
3. Metro: Exodus

Признавам си още не съм играл Sekiro и много се чудя дали изобщо да я почвам. Bloodborne си остава в личното ми топ 3, но самурайското/японско в Sekiro ме въздържа за момента. Никак не си падам по това.

https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
LethianDream
Мнения: 2484
Цитиране
23 декември 2019
Peshp, уточни се със себе си и дай точна номерация (1..2..3..), за да те счета като участник в класацията.
God, да, до края на годината е, но мислех, че всички форумници са се изказали. Тъй като на 31 декември ще бъда пиян и залян, на 30 декември ще дам финалната версия на класацията тук. След двете нови включвания, драмата е пълна и резултатите са следните:
1. Sekiro: Shadows Die Twice -17 точки
2. А Plague Tale: Innocence - 14 точки
3. Resident Evil 2 Remake - 13 точки

Ако няма нови включвания, това ще бъде и крайното класиране
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 декември 2019
Аз накрая поиграх прилично Disco Elysium. Не съм баш до края, ама ми се струва, че място в тройката ми има. Ще видя дали няма да я ъпдейтна до края на годината. Ще ми се и A Plague Tale-а да изкарам за едно закъсняло ревю.

Реално погледнато мога да кажа, че годината си беше абсолютно силна по всички параграфи. Дори без Disco Elysium и A Plague Tale щях да я окачествя като такава. Да не говорим, че нямаше време и за Borderlands-а и Metro-то (при мен, де). За мен е една от най-силните години от цифра време насам, всъщност.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
23 декември 2019
1.Metro Exodus
2.A plague tale:innocence
5.Control
Съжалявам за закъснелия отговор.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
23 декември 2019
Ето ги на GND-Tech (сайта, за който пиша)
https://gnd-tech.com/2019/12/game-of-the-year-2019-awards/

Jester го пише, не аз.

Mod of the Year – Overhaul
Winner: OGSR (Old Good Stalker Remastered)
Runner ups:
RealRTCW 3.0 (Return to Castle Wolfenstein)
MMod 1.3 (Half-Life 2)
Morrowind Rebirth 5.0 (The Elder Scrolls III: Morrowind)

Mod of the Year – Total Conversion
Winner: NLC 7 Build 3.0
Runner ups:
S.T.A.L.K.E.R. Back to the Roots
S.T.A.L.K.E.R. Call of Chernobyl by stason174

Best Soundtrack
Winner: Pathologic 2
Runner ups:
Red Dead Redemption 2

Best Sound Effects
Winner: Metro: Exodus
Runner ups:
Call of Duty: Modern Warfare

Most Technologically Impressive
Winner: Quake 2 RTX
Runner ups:
Red Dead Redemption 2
Metro: Exodus

Best Story, Writing Quality
Winner: Pathologic 2
Runner ups:
Disco Elysium

RPG of the Year
Winner: Disco Elysium

Game of the Year
Winner: Pathologic 2
Runner ups:
Disco Elysium

LethianDream
Мнения: 2484
Цитиране
30 декември 2019
ФИНАЛНИ резултати за Игра на годината:

1. Sekiro: Shadows Die Twice -17 точки
2. А Plague Tale: Innocence - 16 точки
3. Resident Evil 2 Remake - 13 точки
4. Mortal Kombat 11 - 10 точки
5. Devil May Cry 5/ SW:Jedi Fallen Order - 9 точки

Благодаря на всички за участието!

Догодина ще има две класации- една за годината и една за периода 2001-2020.

Приятно посрещане на всички на новата година!

<
1
...
3
4
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.