Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
4
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
07 декември 2021
Дойде време за поредната форумна класация за Игра на годината. Вече трета година я правим и се радвам, че има все повече участници, в предната класация гласуваха над 25 човека. Да видим какво ще е положението през 2021.

За целта от днес до края на годината (край на играта на 30 декември 2021 и теглене на наградата на 31 декември 2021) можете да пишете в тази тема личните си топ 3 игри, ДЕБЮТИРАЛИ ОФИЦИАЛНО НА ПАЗАРА ПРЕЗ 2021 ГОДИНА (НЕЗАВИСИМО ЗА КОЯ ПЛАТФОРМА). По всяко време можете да променяте класацията си ПРЕДИ ДА ИЗТЕЧЕ КРАЙНИЯ СРОК 30/12/21.

Правилата са прости- всяко първо място носи 3 точки, второ място 2 точки, трето място 1 точка. Накрая на годината ще разберем кой е фаворитът на малкото ни скромно гейминг съсловие при събиране на точките от всички мнения. Защото за мен е важно какво мислите вие, а не някакви платени критици по чуждестранните сайтове. Няма как да заличим мнението на алт профилите, но не виждам смисъл да си правите профили, само за да величаете дадена игра и да изкривявате общото мнение. Все пак предлагам в класацията да участват класациите на форумници ПОНЕ СЪС 10 КОМЕНТАРА.

Наградата ще бъде PS4 игра- Ghost of Tsushima (и без това ми стои на рафта и не се очертава скоро да стигна до нея) . Ако победителят я има или я е играл и не я иска, ще измислим някоя друга игра с него.

Очаквам вашите класации, нека направим готина и забавна тема, може и да коментирате надълго и нашироко какво точно ви допада в топ 3 игрите ви и какво ги отличава от гейминг плявата, за да могат повече хора евентуално да се докоснат до стойностните игри тази година.
Никой не е казал, че игрите в топа ви трябва да бъдат ААА заглавия. Знам, че е трудно да изберете само три игри, но трябва да го направите.

Моята лична класация за 2021 година (аз не участвам, естествено, в борбата за наградата, но моите точки ще се вземат накрая при определянето на Игра на годината):
1. Outriders
2. Deathloop
3. Darkest Dungeon 2 Early Access

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2021
1. Biomutant
2. Outriders
3. Kena: Bridge of Spirits
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
07 декември 2021
Хм, не съм играл никоя игра от 2021-ва
Брои ли се ако кажа кои игри БИХ искал да играя? Ако се зачита това, бих казал следните:

1. Returnal
2. Biomutant
3. Deathloop

За протокола - и Kena Bridge of Spirits спокойно бих включил в този списък.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
07 декември 2021
Да, Рос, брои се, при положение, че не си имал възможността да играеш игри от 2021, тогава се зачита желанието
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
07 декември 2021
Аз също не съм играл много игри от тази година и съм от хората които имат Цушимата, но ето:

1.Hitman 3 (Добър край на една добра трилогия)
2.Guardians of the Galaxy (Игра, която приятно ме изненада)
3. Far Cry 6 (Не толкова по-различна от предните, но със сигурност по-забавна от 5цата).
4. RE:Village (традиционен насиращ хорър. 😂)

logout
Мнения: 340
Цитиране
07 декември 2021
Update
1. Ghost of Tsushima
2. Returnal
3. Guardians of the Galaxy
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
07 декември 2021
1.Deathloop
2.Resident Evil 8
3.Kena:Bridge of Spirits
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 декември 2021
1.GTA Definitive Edition
2.Far cry 6
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
07 декември 2021
1. Subnautica: Below Zero
2. Mass Effect 2 LE
3. Grime
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
07 декември 2021
1. Scarlet Nexus
2. Ratchet & Clank: Rift apart
3. Kena: Bridge of spirits
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
07 декември 2021
Класацията ми е непълна и не особено обективна, защото не съм играл много нови заглавия тази година, но слагам засега един топ 2, все пак двечките ме позарадваха.
1. Resident evil VIIIage
2. Hitman 3

Не съм играл още Kena-та и вероятно при ъпдейт ще я сложа втора или трета, защото ми се струва много приятна.
Цъкам безжалостно Диаблото, но по правилата не е редно да я слагам в класацията, защото си е само ремастър.
Бих добавил Age of Empires IV, защото чувам, че е от по - добрите RTS-и, излизали от много време насам, но все още не съм се домогнал.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2021
@Veluvian - и аз така мисля, че ремастерите не трябва да са в класацията.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
07 декември 2021
darkblue написа
@Veluvian - и аз така мисля, че ремастерите не трябва да са в класацията.

Кажете го на Играчкин.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2021
1. Valheim

Не знам ;d

Brian_85
Мнения: 25
Цитиране
07 декември 2021
1. Metroid dread
2. Forza Horizon 5
3. Returnal

Май съм под 10 коментара, но исках да си споделя личната класация

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
08 декември 2021
Mitko6000 написа
Кажете го на Играчкин.

Ако трябва да сме коректни, и Любо ремастър е посочил. За мен римейк като Мафия би трябвало да се зачита, ремастър с козметични промени и леко подобрени модели и текстури като Амалур - няма смисъл.

1
...
4
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.