Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
4
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
01 януари 2022
Аз също. Особено за Цушимата, която имам за PS4, както и Director's Cut. Цялата идея на форума е споделяне на мненине впечатления и коментиране на различни хобита, главно от които е геймингът. Няма смисъл да спорим за глупости. Иначе, За много години! Дано новата година ни осигури повече радост откъм личен план и откъм любимото хоби.
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
01 януари 2022
Здравейте на всички и честита Нова година.
Пожелавам на всички преди всичко здраве пък другото само ще дойде !!

Може да осъществите комуникация с мен на фейсбук профил-Александър Александров (gishmata)

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 януари 2022
PainTrain,айде малко по-сериозно,пич.Не стига,че човека дава и награда,това си е лично по негова инициатива,пък и недоволствате.К'ви са тези драми тук?Ако ще те успокои това,аз реално не съм участвал за играта,защото нямам конзола,играя само на PC.Ако се беше паднала на мен(аз не знам дали Lethian въобще ме е включвал в томболата),друг щеше да я отнесе.Ей го,имал си по-високи шансове,но друг е спечелил.То вече ти казаха колегите,ние не го правим за награда,целта е да се сподели кой какво най-много му е допаднало през годината.

П.С. Ч.Н.Г колеги

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
01 януари 2022
За много години и от мен момчета!
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 януари 2022
Мисля, че PainTrain заслужава награда. Да ми пише да му пратя не една, а цели 2 игри
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
03 януари 2022
ЧНГ на всички и от мен и честитка на победителя!
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
04 януари 2022
Честито отново на Straicar, той не е от София, надявам се да получи наградата си до края на тази седмица.
В края на тази година явно ще се наложи да дам поне 3 игри-награди, за да няма дрязги За да няма засегнати, правилата за гласуване са препоръчителни, а не задължителни. Всяка година сме около 20-25 човека, които пишат в тази тема, така че няма смисъл да се губи глас, само защото някой е изпуснал срока или няма достатъчно написани мнения.
<
1
...
4
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.