Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
4
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
21 декември 2021
1. Ratchet & Clank: Rift Apart - уникален платформър, приключение на ниво.
2. Life is Strange: True Colors - цветна, забавна, може би най-добрата от серията.
3. Back 4 Blood - стабилен шутър в Left 4 Dead стил.

Дори няма други игри които съм играл от 2021ва но
не бих определил годината като слаба, а по-скоро като "средно ниво".

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
29 декември 2021
Тъй, класацията тази годи ми е много сложна. Няма игра която да ми изпъква с "еха тва беше страхотно", но се оказа че доста игри харесах над средното. Та ето и един опит да подредя:

1) Guardians of the Galaxy (геймплея ми е фън, сторито достатъчно интересно, персонажите забавни, а и ми оправи малко вкуса в устата след "нашия" спайдърмен от началото на годината)
2) Forza Horizon 5 - не си падам по рейсинг игрите като цяло, далеч съм от фен, но тази ми е достатъчно забавна, че да се връщам към нея
3) RE8 - страхотно продължение на 7цата, макар поне за мен да беше по-малко хорър и повече екшън с хорър елементи, много добре ми дойде

Честно казано всяка игра може да е на всяка от позициите. Мисля че единствената причина RE8 да е по-назад е, че я играх по-отдавна.

Иначе ако се разтегне до по-голям топ или да кажем игри, на които е хубаво да се обърне внимание трябва да се спомене и The Ascent, Kena, Valheim, Ratchet and Clank: Rift Apart, дори да речем Deathloop, Lost Judgement. Повечето други са ги споменали, дори включили в класациите. Но пак отличавам и The Ascent, който почти включих на мястото на RE8, но изглежда няма да го доиграя навреме, пък като напредна мнението ми може да се промени.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
31 декември 2021

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
31 декември 2021
Така, дойде времето за финалния резултат и за победителя, който ще спечели Ghost of Thushima за PS4.
За игра на годината определихте "Resident Evil Village", която събра 21 точки, а второто място поделиха с по 11 точки "Hitman 3" и "Forza Horizon 5". В играта се включиха 23 човека (вкл. аз), а големият щастливец е Straicar.Той бе изтеглен с "Колелото на късмета" от всички 22, които можеха да участват.
Нека да си напише тук ника в Стийм, PSN или фейсбук акаунта за да може да се разберем как ще си получи наградата в началото на годината.
Весело изкарване на всички и нека си пожелаем прекрасна година за любимото ни хоби с много силни кандидати за Игра на годината
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
31 декември 2021
Изнервих се и съм недоволен.
НЕ ми дреме, че друг печели.
Нека се радва човека на наградата си.
Ама ти както ти е изгодно определяш игра на годината
и колко да участват за наградата. Все тая темата си е твоя.
Аз тоя форум го следя от години. Ама псето ми беше баннал 2 акаунта.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
31 декември 2021
Как 22 участника, като аз ги преброих 20?
Или ти си броял и "kuchetata laqt" и HighFist
дето kuchetata laqt има 7 мнения, а си написал ПОНЕ С 10 КОМЕНТАРА
Също така HighFist е написал на 31ви Декември коментара си,
а ти си написал КРАЕН СРОК до 30/12/2021.
Друг път аз няма да участвам, ти не си спазваш правилата дето си задал.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
31 декември 2021
darkblue 1
Rostik 2
Mitko6000 3
logout 4
The doctor 46 5
igra4 6
lyubohar 7
morgoth 8
Veluvian 9
Charcharo 10
Brian_85 11
Panthers 12
Peshp 13
vanmx 14
BloodDagger 15
JakePaul 16
Straicar 17
Dandelion 18
TrainPain 19
nightwarrior 20
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
31 декември 2021
Ето ти ги участниците за наградата, защо броиш "kuchetata_si_laqt Мнения: 7"
и HighFist дето коментара му е от 31 декември 2021
можеше да участват за игра на годината ама за наградата
е тъпо дето и те са били включени при тегленето...
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
31 декември 2021
И ти като гледам не си с много повече от десет коментара, можеше изобщо да не те включвам ХайФист е редовен читател на форума и е давал топ 3 за минали години и това, че е закъснял с един ден по никакъв начин не е фатално. Както и че Ростик например не е играл нищо тази година, но даде топ 3 какво иска да играе. Приеми, че аз еднолично си определям както ми скимне Ако не ти харесва, иди в PC Mania, там си определиха с читателски писма и гълъби класацията, все едно сме 1998. А, и раздадоха книги-игри на Сим Николов от същата година. Може би трябва да се смени името им на Ретро Мания
Страйчар да си драсне ника тук.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
31 декември 2021
Бахти драмата, това е фън класация за форума, за какво някои хора трябва да се ядосват и да се злобят. Я по-спокойно, LethianDream не е длъжен на никой нито да записва класация нито да дава награда, прави го за кеф, чилл малко...
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
31 декември 2021
Какво значение има кой колко мнения има?
Както победителя Straicar има 2 пъти повече мнения от мен,
така аз имам 2 пъти повече мнение от kuchetata laqt
Правилата са за да се спазват.
Когато човека дето ги е писал не ги спазва,
съответно получава критика. Няма как сега тука да се защитавате ама не бил длъжен
ама туй ама онуй аз съм прав, Летиан вместо да признае че е сгрешил и да се извини.
Реагира като ощипана ученичка.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
31 декември 2021
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
31 декември 2021
Акаунта ти е на 2 седмици и повечето от тези велики 15 коментара ги направи буквално в един ден, сега седиш и се тръшкаш. Смешно е, дори да махнем точките от HighFist(не смятам, че трябва, ма и класацията не е моя) и лаещия, пак класацията е кажи речи същата(макс последната игра да е друга), нито един от двамата не спечели наградата, за какво е драмата тогава? Както каза и HighFist повечето тук едва ли гласуваме за награда, всичко е за фъна, това е идеята, ако ще се тръшкаме няма смисъл.

HighFist написа
Честито на печелившия и весело посрещане на Новата година на всички!!!

И аз бях така, ама The_Doctor46 като писа в друга тема се подсетих да видя

BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
31 декември 2021
Честито на печелившия! Ghost of Tsushima е едно страхотно заглавие и може би най-доброто, което 2020 година предложи (лично мнение). Надявам се Straicar да и се изкефи на макс.

@TrainPain не мился, че е нужно да злобееш и да сочиш с пръсти кой е с по-малко коментари и кой е коментирал по-късно. Щом толкова искаш Ghost of Tsushima, ще ти дам моята като си взема Director's Cut-a някой ден. Въпреки че твърдиш, че не ти е до наградата, аз не виждам друга причина от детинщината ти.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 януари 2022
хахаха, аз тук писах без въобще да разбера че имало нещо като томбола. Просто реших че си лафим тука, а то пък станало че имало разсърдени заради някакви награди
<
1
...
3
4
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.