Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
...
9
>
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Стана по-голяма драмата защото Летиан настояваше за играта, а му написах няколко пъти че няма да я приема . А стана драма, не защото съм трол, а защото вие сте тролове. Всичките ме чакахте да видите как ще се изявя и го направих със стил. Така или иначе искам и вас да ви е яд. Аз тая игра няма да я взема. Ама нека и вас да ви е яд. Беше ми вързана в кърпа. Можех да я взема ама не исках. За вас няма игра защото се правите на скромни и сте мишоци. Ама нали да направя добро, да е наградата две игри. Заслужете си и вие награда от човека вместо всяка година да повтаряте как не искате да участвате за томболата и наградата. Е, познайте, кво и аз не искам награда. Дори томболата да ме избере, няма да повярвам, че теглененето е определило мен за победител. А, даже и да ме убеди някак, че наистина съм бил избран без майтап, ще взема една игра, а не две.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Мислиш ли, че като напиша "ЧАО" и ще си тръгна? Не ме ебе вашето мнение, а само мнението на Летиан и играча. Те ако ми кажат, ще замълча, мишоци.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
ТОП ХАЙП ТИГЪР ПРО ГЕЙМЪР като мен, няма как да се занимава с мишки с малки пишки - изключено е.
darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 декември 2022
@LethianDream - Аз мислих, че ще има драма със самата игра и наградата и, не за такива драми.

п.с - Дано да се разберете там двамата.

TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Вече сме се разбрали. ТИ КЪОРАВ ЛИ СИ?
ОТИДИ СЯ и виж
че наградата е две игри.

Не е важно ти кво си мислил. Съвсем малко хора прочетоха какво съм писал.

darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 декември 2022
@TrainPain- да видях, но може въпреки това пак да се карате. Не е хубаво да обиждаш някой който нищо не ти е направил или казал.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Аа, не знам, не чета мисли и не съм телепат. Просто ти казвам, че няма скарване между мен и Летиан. И не съм обидил никой реално. Летиан да си направи преценка и анализ сам, на крайния резултат от комуникацията му с мен днес ако иска.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
double post
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Не го ли виждаш, Летиан, че ме предизвиква тука да правя драми. Затова винаги тука се опитваше да пише с мен и на Ps-а почти не ми е писал. Защото вие си пишете по между си и чакате тука сеир да има. :d За това като изтрих писаното щото сте мързеливци и нямате копиран текскта или скрийншот и сега сте с пръст в устите смаяни и подразнени.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Чао и лек ден, хейтърс.
darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 декември 2022
@TrainPain - Аз лично с никой от тука които са от форума не си пиша никъде на лично.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 декември 2022
Аз също. Далеч съм от личните ви драми.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
Не ме интересува, Дарк, виж какво си написал по-рано: "@LethianDream - нали спомена че като постнеш за играта щяло да има драми ? Къде е драмата ?"

Митак, далеч си, защото изтрих какво съм писал. АЗ съм преценил драмата да е двойно по-малка за тези които не са прочели изтритите ми постове поне.

darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 декември 2022
TrainPain написа
Не ме интересува, Дарк, виж какво си написал по-рано: "@LethianDream - нали спомена че като постнеш за играта щяло да има драми ? Къде е драмата ?"

Да, защото те се събираха там да пият ала бала и после той написа, че като пусне темата и ще има драми и си помислих че самите условия на играта ще са проблемни и че няма да сме съгласни с тях и ни самите ще направим драми. Като прочетох новата игра не видях нищо такова и затова питах летиана.

lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
08 декември 2022
TrainPain написа
АЗ съм преценил драмата да е двойно по-малка за тези които не са прочели изтритите ми постове поне.

Тая година по-малка драма, криза е
<
1
...
3
...
9
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.