Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
8
9
Mitko6000
Мнения: 1211
Цитиране
09 януари 2023
В този ред на мисли, можеш и мен да ме изключиш ако пак въртиш. Просто, нямам интерес към нито една от 3-те игри, тъй че ако ми се падне някоя, ще отиде в OLX. Същото се отнася и за MW2. GOW Ragnarok или Ghost of Tsushima ги имам за PS5, тъй че пак. И аз като Найт, не търся да се правя на интересен, просто мисля, че е редно да попаднат в ръцете на някой, който има интерес към тях.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
LethianDream написа
Като ви сложа Modern Warfare 2 и GoW: Ragnarok, друпа песен ще пеете

Имам ги и двете - нямаш власт над мен

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 януари 2023
Аз пък не се числя към конзолната селяния,а само към майсторската раса,та за мен наградите отпадат по подразбиране.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
09 януари 2023
The_Doctor46 написа
Аз пък не се числя към конзолната селения,а само към майсторската раса,та за мен наградите отпадат по подразбиране.
Бе днеска един такъв пеце-джия ми вика "абе брат, как така Elden Ring върви по-добре на PS5 отколкото на PC-to ми за 5 бона... Та селения, ма готина селения е...
Souls Games Maniac
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
Или компа му не е пет бона или нещо не е наред. Моя е доста под 5 и играта върви по-добре, отколкото на 5цата. Ама мисля, че взехме да се отклоняваме от темата
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 януари 2023
Не мен коментара ми не целеше да отваря тема за конзоли vs PC,но Лудничаря нещо малко чувствителен излезе. ЕR върви по-добре на PC,не знам какъв е компа на твоя авер,ама не е читав явно.ER вървеше зле първата седмица след релийза(имаше фрейм дропове на места) на PC,но после го оправиха и сега си лети на всякакви машини.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
Да, на релийза можех да се съглася, аз затова в взех и първо на конзолата. На конзолата за безболезнено първо изиграване, щото на релийза Фром често се дънят на РС, но го оправят с пачове. На РС за модовете Elden ring безкрай
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
09 януари 2023
Не знам вече какво да ви правя, мега презадоволени сте всички. Имали всички игри, включително и най-новите
Ще ги дам накрая игрите на някви случайни хлапета на улицата да се изкефят...
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 януари 2023
Аз затова ти казвам всяка година да не ме броиш, прекалено си угаждам с игри
Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
09 януари 2023
За Modern Warfare 2 съм навит, да ти кажа, Летиан, няма да я върна
И без това последно Кол оф Дюти играх преди сигурно 7-8 години.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
09 януари 2023
LethianDream написа
Имали всички игри, включително и най-новите

Най-новите ги нямаме, God of war Ragnarok нямаше да ти я върна
Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
09 януари 2023
Това стига малко далече и мисля, ще обидим Летиан, който от себе си дава тези игри. В подкрепа бих казал отговорно, че живот и здраве, ще се включа с някое заглавие от наградите следващата година.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
10 януари 2023
И мен ме притеснява да не се засегне, за това нищо не казвам. Иначе всички тук знаете аз какви игри играя и че съответно също бих предостъпил, ако ми се падне някоя от наградите.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
10 януари 2023
Дреме ми на патката, да не съм на 15 години да се засягам, големи и (уж) зрели хора сме тук.
Като не искате награди, въртя до откат колелото докато някой ги иска, ако не- тогава ги давам на случайни хлапетии на улицата
А догодина, живот и здраве, ще обновя списъка с награди с нови игри, за да сте по-ентусиазирани.
За Лудничар никаква награда никога, дори и да спечели на колелото, той така или иначе играе само един тип игри евър
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
10 януари 2023
LethianDream написа
Дреме ми на патката, да не съм на 15 години да се засягам, големи и (уж) зрели хора сме тук.
Като не искате награди, въртя до откат колелото докато някой ги иска, ако не- тогава ги давам на случайни хлапетии на улицата
А догодина, живот и здраве, ще обновя списъка с награди с нови игри, за да сте по-ентусиазирани.
За Лудничар никаква награда никога, дори и да спечели на колелото, той така или иначе играе само един тип игри евър
Все пак вземи провери какво значи "евър".
Souls Games Maniac
<
1
...
8
9
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.