Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
7
...
9
>
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
03 януари 2023
Charcharo написа
По принцип е доста по-трудно за инди студио или модинг екип да строят Third Person игра като Elden Ring или The Witcher или God of War - защото там добрата анимация е просто изискване а добрата анимация винаги струва пари.

В това няма спор, даже го казахме по-горе. Просто не съм съгласен с генералното заключение, че която и да е инди игра, било тя и много добра, не може да се мери с много добро ААА заглавие.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2023
lyubohar написа
Charcharo написа
По принцип е доста по-трудно за инди студио или модинг екип да строят Third Person игра като Elden Ring или The Witcher или God of War - защото там добрата анимация е просто изискване а добрата анимация винаги струва пари.

В това няма спор, даже го казахме по-горе. Просто не съм съгласен с генералното заключение, че която и да е инди игра, било тя и много добра, не може да се мери с много добро ААА заглавие.

Е аз съм съгласен с теб. Моята позиция е даже по-екстремна - мод без бюджет може да победи отлични AAA игри

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
03 януари 2023
@LethianDream
"Я дай всички игри с вотовете за тях, ако го имаш де. Интересно ми е да видя по колко вота има за всяка."

Пускам вотовете за първите три игри, за другите не ми се занимава

GoW: Ragnarok 23 (10 вота)
Elden Ring 20 (8 вота)
Horizon: Forbidden West 15 (7 вота)
Stray 12
Plague Tale: Requiem 10
The Callisto Protocol 8
Dying Light 2 5
Entropy: Zero 2 3
Marvel's Midnight Suns 3
Signalis 3
The Stanley Parable 3
Steel Rising 3
The Quarry 2
ADACA 2
Tiny Tina: Wonderlands 2
Tunic 2
Sifu 1
Asterigos: Curse of The Stars 1
Gotham Nights 1
TMNT: Shredder's Revenge 1
Sniper Elite 5 1

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 януари 2023
Мн слаба 2022,година без игри. Даже god of war не е кой знае какво и пак е класи над всичко останало. Обаче 2023 се очертава силна.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 януари 2023
Така, за наградите- с Любо ще се разберем на лично, че го имам в приятели.

Моля logout и TrainPain да напишат тук мейлите си, за да мога да се свържа с тях и да се разберем как да им пратя наградите

logout
Мнения: 346
Цитиране
06 януари 2023
Понеже я имам, но за РС, ако искаш прати играта на някой от форума, който не я е пробвал.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
06 януари 2023
То и аз така - някой ако проявява интерес, ще му подаря моята. Надявам се LethianDream няма да се обиди. Оценявам, че е отделил време и пари да се занимава с това. Просто не играя шутъри на конзолата, нито съм особен фен на Far Cry. Вместо да събира прах, ще е много по-яко някой да ѝ се изкефи.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 януари 2023
Няма проблем, който се отказва от наградите, да каже, пак ще въртя колелото
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
06 януари 2023
Мен ме изключи от колелото, че и аз ги имам
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
06 януари 2023
Пускай колелото и за моята
logout
Мнения: 346
Цитиране
09 януари 2023
lyubohar написа
Пускай колелото и за моята

+1

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
09 януари 2023
И аз не съм за колелото, имам ги, по-добре да се паднат на някой дето ще им се зарадва.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
09 януари 2023
То както е тръгнало, ще останат да се въртят трима души за трите награди.
И аз по принцип не ги искам игрите, че ги имам, но ми става мъчно за Летиан, че момчето толкова енергия вкарва, а ние искаме да се отказваме.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
09 януари 2023
Аз и други години му казвах да не ме брои, но той се дърпа. Аз обичам класацията, щото си е една такава наша. Не се отказвам от игрите, щото се правя на скромен или щото искам да го отсвиря. Просто реално ги имам и у нас ще събират прах, пък някой друг би ги цъкал и ползвал по предназначение.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
09 януари 2023
Явно просто ще сменя наградите както е тръгнало, виж как се избиваха хора и имаше рев за Ghost of Тsushima миналата година
Като ви сложа Modern Warfare 2 и GoW: Ragnarok, друпа песен ще пеете
<
1
...
7
...
9
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.