Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
5
Ludnichar
Цитиране
05 декември 2019
Нямам идея дали е пачнато, но е факт - не мога да пусна последната трудност в настоящия сейв.
Още една тъпотия в играта - накефил си се, искаш да преиграеш някоя част за максимално предизвикателство - греда, брат, трябва наново. Ще ме прощават, ама малоумните челинджи с 200 еднакви врагове няма да ги минавам пак на най-трудното. Най-вероятно и нг+ ще се откажа да правя, че сигурно и там ще трябва да ги мина за да се добера до кралицата. А то ако правя, ще е главно заради нея.
Rostik79
Цитиране
05 декември 2019
Приключи ли стори кампанията? С финалната мисия до света на гигантите и финалните надписи?
Спред тази статия (и моите спомени), не би трябвало да има пречка да се започне NG+ на каквато искаш трудност:

https://www.pushsquare.com/news/2018/08/guide_god_of_war_ps4_new_game_plus_-_how_to_start_what_carries_over_whats_new

"Once again, you'll be able to choose between Give Me a Story, Give Me a Balanced Experience, Give Me a Challenge, and Give Me God of War. "

Ludnichar
Цитиране
10 декември 2019
Да, аз видях, че NG+ може да се пусне на най-високата трудност. И даже го направих - поцъках на нея вече доста.
Но това, което първоначално исках, беше да мина Валкириите на най-високата трудност без да играта наново цялата игра. А това вече наистина не става.
Rostik79
Цитиране
10 декември 2019
Мда, преди мисията, в която се биеш с Magni и Modi и вземаш длетото (the chisel), не можеш да влизаш в камерите с Валкириите. Но и тази мисия не е кой знае колко напред в играта, може би на 1/3-та.
На мен най-досадната част в играта ми е планината.
<
1
...
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.