Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
5
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
05 декември 2019
Нямам идея дали е пачнато, но е факт - не мога да пусна последната трудност в настоящия сейв.
Още една тъпотия в играта - накефил си се, искаш да преиграеш някоя част за максимално предизвикателство - греда, брат, трябва наново. Ще ме прощават, ама малоумните челинджи с 200 еднакви врагове няма да ги минавам пак на най-трудното. Най-вероятно и нг+ ще се откажа да правя, че сигурно и там ще трябва да ги мина за да се добера до кралицата. А то ако правя, ще е главно заради нея.
Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
05 декември 2019
Приключи ли стори кампанията? С финалната мисия до света на гигантите и финалните надписи?
Спред тази статия (и моите спомени), не би трябвало да има пречка да се започне NG+ на каквато искаш трудност:

https://www.pushsquare.com/news/2018/08/guide_god_of_war_ps4_new_game_plus_-_how_to_start_what_carries_over_whats_new

"Once again, you'll be able to choose between Give Me a Story, Give Me a Balanced Experience, Give Me a Challenge, and Give Me God of War. "

Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
10 декември 2019
Да, аз видях, че NG+ може да се пусне на най-високата трудност. И даже го направих - поцъках на нея вече доста.
Но това, което първоначално исках, беше да мина Валкириите на най-високата трудност без да играта наново цялата игра. А това вече наистина не става.
Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
10 декември 2019
Мда, преди мисията, в която се биеш с Magni и Modi и вземаш длетото (the chisel), не можеш да влизаш в камерите с Валкириите. Но и тази мисия не е кой знае колко напред в играта, може би на 1/3-та.
На мен най-досадната част в играта ми е планината.
MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
13 декември 2020
Здравейте!Малко съм закъснял но не пречи пак да се включа.Наслкоро пуснаха тийза за новият God Of War?Хайпнати ли сте?Какво очаквате?Какви са ви теорийте за това какво ще стане?Прочетох коментари във форума по-рано че Тор може и да убие Крейтос и да играем с Атрейъс.До колкото знам разработчиците казаха че след GOW4 със сигурност ще има поне още 4 игри или нещо такова.И така или иначе все някога ще трябва да играем със него.Но не мисля че този момент ще трябва да е в следващата игра.Или ако е в следващата игра едва ли ще е понеже Тор или Один ще убие Крейтос.Понеже в lore-а на играта става ясно че преди Гръцките и Скандинавските богове са били във война.Но накрая са я прекратили понеже нито една страна е могла да надделее над другата.По тази логика Зевс има сила равна на тази на Один.А Крейтос в неговият prime успя да затрие почти всички богове.Включително и Зевс.А той определено е по-силен от Тор.Така че на хартия Крейтос не трябва да има проблеми с нито един от двамата.Но тук идва и възрастта.Въпреки че е бог на войната годините и на него тежат.А има теория че Крейтос в GOW4 е на към 130,150 години.Но Cory Barlog спомена че в цялата игра той никога не е показал цялата си сила.Понеже е искал да научи Атрейъс и да му даде шанс.А и вече както знаем не е толкова жаден за кръв.Въпреки че пак си е брутална машина за убиване както винаги. Така че смятам че ако Тор не хване неподготвен Крейтос с нещо както направиха синовете му(Въпреки че пак си ги уби.Както може да стане и с него де)той може да се справи с него без проблеми.А с новата си брадва въпреки че пак е далеч от набора от оръжия които имаше в GOW3 в сегашното си състояние е поне толкова силен колкото и преди.Ако не и повече.И както вече казах щом Тор няма да му е проблем и има същата сила като преди ако не и по-голяма по тази логика няма да има проблеми и с Один.Но нека да видим като излезне играта какво ще стане.Но дори по някакъв начин някой да го убие и да умре той просто ще се върне от ада в която и митология да се намира и ще убие всеки.Правил го е не един път.
<
1
...
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.