Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
4
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 февруари 2018
Аз него го чакам открай време, ако трябва да съм честен. Още откакто го обявиха. Предимно защото съм огромен Mount & Blade фен. Ама нещо имам съмнения, най-вече заради това, че си обещаха прекалено големи неща и не съм много сигурен колко от тях ще изпълнят. Не че очаквам чудеса, ама... дано е повечко Mount & Blade и по-малко подобно като всички останали модерни заглавия.
Former Gaming Shithole
Мнения: 1405
Цитиране
10 февруари 2018
Kingdome Come,Monster Hunter и новата Metal Gear.Доста хейт има около нея междуругото.Последната която играх през 2015 не беше зле
5555
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
10 февруари 2018
Да, тотално бях забравил Kingdom Come.

А за Metal gear-a, не се лъжи по предишната, като цяло ползват енджина и името иначе си е чист сървайвъл от сорта на The Forest и тем подобни. Няма лошо, ако това искаш, но погледни геймплей видеа(вече има), за да не останеш с грешни очаквания.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 февруари 2018
Днеска скачам с пълна сила на Kingdom Come: Deliverance. Само дето след работа ще имам нула време да го разцъкам.

А Metal Gear Survive - може и евентуално да става, има някакъв 1% шанс, ама откровено казано много се съмнявам. Тоя тип игри в някаква степен са си мъртвородени...

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
13 февруари 2018
Kingdom Come от това което виждам не ми харесва.
Разправят, че не може да си напривиш читав save и часове игра пропадат ако нямаш алкохола с койно сейфаш. Други се оплакват за ключалките че много дървено направено.
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
15 февруари 2018
@pseto Аз лично ,чакам ревю от теб ,в обозримо бъдеще естественоИначе си чакам и преордъра на специалното издание другата седмица по някое време за да го тествам лично,@vlidir хвърлих едно око и на ревютата,за тези,които се оплакват от гейм механиките самото студио си бяха казали,че играта не за всеки и че търсят реализъм,който никое rpg ,досега не е предлагало.За техническите проблеми,да играта е пълна с фрейм дропове,гличове,прекалено дълъг лоад тайм,крашове при фаст травел и т.н,но като се замисля ,това си е проблем на гейм индустрията от последните 5-6 години,почти не се сещам за заглавие ,което да не излиза с патч още първи ден.Примерно Witcher 3 не му помня колко патча има за пс4,но със сигурност са повече от 15И въпреки това не ми е попречило да му се наслаждавам повече от 500 часа
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 февруари 2018
Ще има ревю, само че няма да се наемам с обещания, че вече никакви не мога да изпълнявам както трябва. Поцъках малко онзи ден.

Със сигурност онези, които очакват "полиран" продукт няма да са особено доволни. Има гличове - къде по-малки, къде по-големи. В голямо количество. Атмосферата засега ми идва доста Mount & Blade с вкючена история, което всъщност и очаквах. Ще видя как е отвореният свят и страничните куестове. Има шанс да ми хареса.

Но определено струи дървеност от много места. Графиката си е грозничка и на високи детайли. Зареждането и на SSD си е дългичко, на конзолата вероятно ще е ад. Абе ще видим, трябва да поиграя сега през почивните дни.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
15 февруари 2018
За сейфането поне на РС има решение - модове(вече има появили се в Nexus-a).
hyper
Мнения: 653
Цитиране
20 февруари 2018
Графиката била грозна? Псе, добре ли си? Много ми е любопитно какво й е грозното, предвид че още от бетите я хвалеха колко е красива и по-скоро бих се съгласил, убеждавайки се в същото с моите очи последните дни, хълмовете приличат на хълмове, горите на гори, градовете имат реалистични пропорции, въобще класи над Skyrim и The Witcher 3 виждам, сравнявайки я с реалния свят.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 февруари 2018
Бях я играл на един телевизор, който минаваше през HDMI и явно нещо се губеше по трасето. Яка е графиката реално. И то дори без да се издува на макс.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
20 февруари 2018
А, в това има повече логика. Дам, точно и гледах един гайд на PC Gamer, малко от опциите променят визуално играта особено много, та явно са се целели в добри гледки от самото начало.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
21 февруари 2018
Влязох в коментарите в замунда под KCD. Отдавна не се бях смял така, пълно е с бисери.
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
21 февруари 2018
От вчера и аз я разцъквам и като се изключи един глич и тотално счупената lockpick система специално за пс4(предполагам и за другите,които играят с контролер)играта изглежда и се усеща,като нещо,което наистина е правено с любов и с желаниеМога да кажа само едно голямо браво на Warhorse !
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
26 февруари 2018
Аз не мога да спра да играя Kingdom Come, ей го вчера цял ден и понеже дойде някакъв досаден куест, който предполагаше много обикаляне, да спрях навреме към 23:00, че да мога да се наспя за работа (по-скоро да се наспя, за да видя апокалипсис от 10 сантиметра сняг в София и да стигна за час и половина до работа ). Страхотна е. Има трески за дялане, да, но за мен нищо фатално. Най-якото е, че можеш да се отплеснеш да обикаляш наляво-надясно и все има какво да видиш. И сценарият е като цяло добър, да, бие на "евтиност", но с наличните ресурси са направени големи неща.

Абе така се правят игри с отворен свят, мамка му. Не по Ubisoft-ски - да се наплякат статични ивенти на статични места из картата и да ходиш да ги фармиш...

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
27 февруари 2018
Това Kingdom come, ми изглежда точно като за мен! Но, уви, в момента нямам кеш да си я закупя....
<
1
...
3
4
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.