Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
106
...
294
>
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
03 август 2020
Дефакто всички се въртим около едно и също. Не е толкова дължината, колкото съдържанието, ако не е напълнено както трябва това време, все тая дали е 5-10 или 50 часа.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
03 август 2020
Ествествено, че зависи от жанра. И аз имам 100-на часа на Divinity 2 и се насладих на всеки от тях. Като цяло аз поне говоря за дължина на задължителната кампания; не за странични мисии, нито за събиране на някакви оръжия и т.н. занимания. Разговорът тръгна от кампанията на Borderlands 3, която сякаш е пораздута без да има особен смисъл.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
09 август 2020
horizon zero dawn - Добра е играта, заслужава си парите. Странно е да събираш тревички, пръчки, флаш памети и тем подобни компоненти, как ли ребалват процесорите
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
09 август 2020
Добра е, но ми скъса нервите докато изобщо тръгне, към 7 пъти ми крашна на оптимизацията в началото. Фикснах го де и тръгна. Доста хора с интел/нвидия се оплакват от перформънс, аз съм amd/Ryzen и нямам ядове(след като яподкарах). Изглежда че порта не е изпипан. Даже видях, че anti-aliasing-a просто не работи.

Което е странно, щото Death Stranding в същия енджин, малко по-нова игра, но в доста по-добър порт(макар и не идеален).

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
09 август 2020
Аз ти казвах, че е важно кой работи с енджина, а не какъв е Btw, на мен ми върви без проблеми засега.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
09 август 2020
Пичове, проверете дали видео картата е в PCIE x16 режим. Това е проблем при тази игра (реално ВИНАГИ има ефект ама по принцип е минимален).
Само ако сте на PCIE4 x8 видео като RX 5500 XT не е проблем с тази игра.
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
09 август 2020
Не, тя при мен си върви без забележки, зора беше докато веднъж тръгне.
The_Doctor46
Мнения: 1745
Цитиране
09 август 2020
Ами играта е бомба според мен. Имам около 16 часа до тук и съм разкрил сигурно една четвърт от картата. Имах няколко краша,но само в началните мисии. Като цяло ми попада в личния топ 3 за тази година.Надявам се и втората да я портнат някога, в бъдещето, ако преди тва не ни затрие я вирус,я война.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 август 2020
Horizon-ът си е стабиларка, ама не съм сигурен дали бих го изиграл втори път. Някак си ми идва... като игра за един път по-скоро, макар и добра. Макар че може да се каже, че съм го цъкал 1.5 пъти, щото гледах и приятелката как го играеше някъде година след мен. Може би това съвсем ме е пренаситило за играта. По-скоро ми е интересно двойката какво ще има да сложи на масата (макар че всъщност предлагане на още от същите компоненти на теория трябва да е успешна стратегия).
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
11 август 2020
И аз така - минах го с кеф, но нищо повече.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
12 август 2020
Аз я минах също с кеф, но после я минах още веднъж на NG+ и по-висока трудност и беше още по-голям кеф!
И усещам, че ме сърбят ръцете за още едно уолктру или просто да поцъкам из света.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
12 август 2020
lyubohar написа
И аз така - минах го с кеф, но нищо повече.

Интересно ми стана когато е нещо повече, какво е то

The_Doctor46
Мнения: 1745
Цитиране
12 август 2020
Ами имам към 30 часа вече и съвсем спокойно мога да кажа,че ще ми стане една от най-любимите игри.Сериозно,има тонове работи,които да правиш,красив отворен свят,интересни машини.Аз я играя на предпоследна трудност и геймплея е супер.Тука трябва да мислиш как да подходиш във всяка ситуация и няма излишни оръжия.Всички са полезни в някои битки.Един удар от голям робот и си до там,а от средните 2,3.Историята за сега ме държи.Има доста неизвестни обаче.Надявам се натам да се поизясни.Вчера седнах да мина няколко мисии след работа и гледам за 4 часа и половина игра съм минал само една от главната история.Шматкал съм се по всевъзможни странични мисии.Повечето сайд куестове не са много интересни,но пък докато завършиш някой се вкарваш в 100 интересни ситуации с машините.Не е нещо невиждано играта.Механики от тук и там,но сглобени в тая игра някак си и придават свой си характер.Заслужава си всяка стотинка.Това разбира се е лично мнение и не задължавам никого с него.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
12 август 2020
The_Doctor46 написа
Ами имам към 30 часа вече и съвсем спокойно мога да кажа,че ще ми стане една от най-любимите игри.Сериозно,има тонове работи,които да правиш,красив отворен свят,интересни машини.Аз я играя на предпоследна трудност и геймплея е супер.Тука трябва да мислиш как да подходиш във всяка ситуация и няма излишни оръжия.Всички са полезни в някои битки.Един удар от голям робот и си до там,а от средните 2,3.Историята за сега ме държи.Има доста неизвестни обаче.Надявам се натам да се поизясни.Вчера седнах да мина няколко мисии след работа и гледам за 4 часа и половина игра съм минал само една от главната история.Шматкал съм се по всевъзможни странични мисии.Повечето сайд куестове не са много интересни,но пък докато завършиш някой се вкарваш в 100 интересни ситуации с машините.Не е нещо невиждано играта.Механики от тук и там,но сглобени в тая игра някак си и придават свой си характер.Заслужава си всяка стотинка.Това разбира се е лично мнение и не задължавам никого с него.

+1

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
12 август 2020
darkblue написа
Интересно ми стана когато е нещо повече, какво е то

Ами пълен оргазъм и после ти държи влага известно време
<
1
...
106
...
294
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.