Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
107
...
299
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 август 2020
lyubohar написа
darkblue написа
Интересно ми стана когато е нещо повече, какво е то

Ами пълен оргазъм и после ти държи влага известно време

Duleto
Мнения: 4
Цитиране
13 август 2020
Наскоро изиграх Tomb Raider 2013. Много добра игрица се оказа, с чудесен сюжет. Препоръчвам за феновете на Third Person Shooter и адвенчър жанровете.
Моят симрейсинг канал: shorturl.at/LPSY5 Моят гейминг канал: shorturl.at/mrzMY
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 август 2020
да, ама другите две са ташак, пък 3-та е ташак на квадрат
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
14 август 2020
Тази от 2013-та два пъти я изиграх, следващата в Сибир, където се развива действието също доста ме изкефи. Третата, най-новата не съм я играл. Всъщност играх я малко, но не ме грабна като предните две.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 август 2020
Единицата беше супер, двойката също ми хареса, макар че не съм фен на това игра да завършва прекалено отворено и да отваря вратите към трилогия. Последната вече си беше... греда, някак се загуби цялата идентичност на първите две, а фактът, че Риана Пратчет не е отговорна за сценария също си личи. Може би и игрите излязоха прекалено бързо една след друга. Виждали сме, че едно и също може да се продава много пъти поред, но стига да минава повече време между изданията. Иначе хората се пренасищат...
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
14 август 2020
Обичам и трите игри ужасно много, първата е може би най-силната сюжетно, но тройката на макс ме изкефи като геймплей- много повече стелт и по-малко рамбовщини. Тройката имаше и няколко много яки "междинки", като например малката Лара в имението, които адски ми харесаха и някак "убиваха" тягостното настроение на историята и стелта. Сценарият на тройката не е никак лош, там Лара много повече придобива "зли" черти и много повече се тормози вътрешно, че става все "по-зла", като без да иска избива невинни хора в личната си битка. Прекрасни са и трите игри, препоръчвам с две ръце, най-добрите лично за мен адвенчъри от трето лице. Нито Uncharted, нито някоя друга подобна игра може да стигне Лари-те в личната ми класация.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 август 2020
И аз харесах и трите. Двойката ми висеше на харда от маса време, но пуснаха и тройката намалена и я взех. Минах ги една след друга(без да бързам, разкривах всичко, и разнообразявах с друго между сесийте) и останах доволен. Имаха трески за дялане и недомислени моменти, но бяха забавни, поне за мен.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
14 август 2020
Аз като стар фен на поредицата ги изиграх и трите с удоволствие,но нито една не може да се сравнява със старите издания. Аз съм фен на трудните пъзели,а в новите са доста елементарни. И като цяло ми харесва да разузнавам гробниците 90% от времето както беше преди. Тука сам трябва да си ги търсиш и нивата са сравнително отворени. Де да знам,старата линейна концепция с трудни пъзели и чат пат по някой бос ми допадаше повече.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
27 август 2020
Бях доста скептичен към Spider-Man. Изглеждаше ми прекалено детинска, но доста позитивни мнения прочетох, та накрая я взех.
Снощи я приключих и съм доста доволен от играта. Стабилно заглавие, изчистено, стегнато, не лоша история. Готина бойна механика. Донякъде по модела на Батман-игрите, но по-бърза, разнообразна и може би малко по-трудна. Играх на предпоследна трудност и умирах не малко пъти. Особено ме мъчиха командосите от Sable и тези с реактивните раници. Почти всичко изчистих в града от подзадачите, лагери, складове, затвори и малко ми остава за платина. Само тези предизвикателства ме тормозят, особено където трябва да следваш един дрон и да минаваш през определени точки. Нужна е доста прецизност и тайминг като мяташ мрежите.
Едно от добрите заглавия, които тази година играх. Може би само Days Gone ми хареса повече.

Сега вече мога да се мятам на Одисеята, макар че забелязах We Happy Few в стора на ПС, че е към 25 лева, а това заглавие отдавна ми е любопитно. Някой цъкал ли го е да сподели как се усеща?

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
27 август 2020
Рос, поцъках може би преди година We Happy Few и нещо не ми допадна, повече стелт е геймплея, макар че още в началото я зарязах. Спомням си, че там ми е рекорда за най-бърз гейм овър в историята, няма да те спойлвам, да видим дали и ти ще го постигнеш. Аз дадох някъде към 50 лв в Озон преди година, а сега дискът изчезна по посока сестра ми, че нали й подарих старата четворка.. 25 лв е доста добра цена, ако харесваш стелт и малко странни истории..
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
27 август 2020
Стелт не ми е сред любимите жанрове, но стилът на играта и историята ми изглеждат доста любопитни и ако атмосферата ме грабне, ще играя и стелт, ако трябва.
Впрочем за сравнение потърсих играта и на диск, но никъде няма. Явно е била ограничен тираж физическото копие.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
27 август 2020
Играя Fall Guys. Забавно е да играеш сам, забавно е да играеш с приятели и всичко е възможно, докато не видиш надписа "елиминиран".
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
28 август 2020
Сега тепърва ще играя Quantum Break. Помня, че я гледах като щеше да излиза, но после забравих за нея изцяло
(а и нямах на какво да я играя. ) Гледах в нета смесени отзиви, ще се радвам на мнения и тук на който я е играл. Видях, че Remedy стои зад нея, а харесвам Max Payne и ми допада концепицята за манипулиране на времето. Да видим.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
30 август 2020
Аз минах Gears Tactics и цъкам SOMA сега.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
30 август 2020
Преди седмица започнах Vampyr от 2018. Играта много ми харесва, най-вече заради вампирските способности. Не знам как е била преди, когато е излязла, но нямам никакви технически проблеми, спокойно цъкам играта на максимални настройки, без бъгове и падане на fps. Главният персонаж ми харесва, но историята сякаш не толкова. Не ми хареса това, че някои персонажи ги виждаме за 5м в диалог и след това boss fight, смисъл няма никаква информация повече за тях, не можем да ги опознаем, ами директно почваме да се бием. Друго не ми хареса е левелите, които имат доста голямо значение, противници които са 5 левела над твоя те убиват на 2-3 удара, а за босове още по-бързо. Понякога някои босове имат атаки, които ти свалят голяма част от кръвта, без значение какъв левел си, което не беше готино. Като цяло играта ми харесва.

От време на време също започнах да преигравам Gta 5, защото историята и кът сцените доста ми харесваха. След Vampyr и Gta мисля да преигравам още игри, като примерно AC:3.

<
1
...
107
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.