Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
109
...
298
>
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
04 септември 2020
Честно ли даде стотина лева за това нещо, ве човек? Надявам се да са ти я дали играта отнякъде.
Т.е. ако си фен на мангите и анимациите, може и да е забавно, но иначе ми е трудно да повярвам, че някой "страничен" би играл такава игра (освен ако не е безплатна ).
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
05 септември 2020
Изиграх Vampyr последния бос ми беше 35 левел, аз се мъча с 28. Не се занимавах много с странични работи. Успях да пробвам всички active skills и мисля че това ми хареса най-много от играта. Историята не беше кой знае какво, особено накрая и последния бос, искаше ми се да е малко по нормално, а не толкова фантастично. Грайнда за xp след четвъртия чаптър беше огромен. Изборите при диалозите мисля че не водяха до големи промени в сюжета, но най-важните от тях на няколко главни мисии, вече те променяха целия район и последните моменти от играта (примерно където онази избягала сестра е отишла в Уайтчапъл и там ако изберем да я убием, целия квартал става пълен с трупове, болни хора и Skals). Най-много ми хареса в играта беше дървото с умения и бойната система. Като цяло средна класа.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
05 септември 2020
Започнах Samurai Jack Battle through Time. Много приятна hack-and-slash игричка. Не е нeщо особено, но като голям фен на анимацията от малък, много ми допада. Графиката и звука са супер и геймплея е солиден. Нищо друго не ми трябва.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
06 септември 2020
Аз поиграх Iron Harvest и установих, че вече ми е минало всякакво желание за RTS. Иначе играта е Company of Heroes с големи, дизелови mechs.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 септември 2020
Доста по-проста от COH e, а самият CoH не е особено сложна игра.

Не ме кефи Iron Harvest уви.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
06 септември 2020
Май да, така четох и аз...Не стигнах до там да разбера дори Макар че не е нужно да е сложна, за да е фън, тази просто не ми беше по някаква причина.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 септември 2020
Rostik79 написа
Честно ли даде стотина лева за това нещо, ве човек? Надявам се да са ти я дали играта отнякъде.
Т.е. ако си фен на мангите и анимациите, може и да е забавно, но иначе ми е трудно да повярвам, че някой "страничен" би играл такава игра (освен ако не е безплатна ).

Аз не съм баш на конкретната манга серия, а играта ми припомни защо - прекалено детинска е. Даже като бях на 11-12 и там някъде даваха Captain Tsubasa помня, че ми се струваше прекалено детинско. Иначе игрицата не е лоша, ама и не е нещо особено. Трябвало е да малко повече да изпипат геймплея. Очевидно е насочена към аниме фенове, де, ако не си падаш по аниме очевидно шансът да цъкаш нещо такова е 0%. Пък и като излизат нови футболни игри, каквито и да е, ги тествам задължително.

Peshp написа
Изиграх Vampyr последния бос ми беше 35 левел, аз се мъча с 28. Не се занимавах много с странични работи. Успях да пробвам всички active skills и мисля че това ми хареса най-много от играта. Историята не беше кой знае какво, особено накрая и последния бос, искаше ми се да е малко по нормално, а не толкова фантастично. Грайнда за xp след четвъртия чаптър беше огромен. Изборите при диалозите мисля че не водяха до големи промени в сюжета, но най-важните от тях на няколко главни мисии, вече те променяха целия район и последните моменти от играта (примерно където онази избягала сестра е отишла в Уайтчапъл и там ако изберем да я убием, целия квартал става пълен с трупове, болни хора и Skals). Най-много ми хареса в играта беше дървото с умения и бойната система. Като цяло средна класа.

Четох, че в някакви късни пачове са намалили малко фарма, явно не е било баш така (или дори с намаления фарм пак има за фармене). В един момент когато почнах да избивам безброй от тези ловците на вампири играта ми стана малко абсурдно, все се чудех откъде идват такива орди от тези пичове. Аз изтрепах малък английски град от онази епоха във Vampyr. Иначе да, играта имаше потенциал, всички са съгласни с това, ама реализацията...

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
08 септември 2020
Започнах да преигравам Assassin's creed 3 с DLC-то, че не бях го играл. Играта ми е малко скучна, преди сякаш ми беше по-интересна. Отсъствието на crouch докато ходиш ме дразни, а само е като влезеш в храст. Изкуствения интелект е много малоумен, и като го гледам от Unity на горе асасините, сякаш не е толкова зле положението там. До Rogue може би са такива противниците. Много ми харесва бойната система на 3 и това е причината да преиграя нея, също и да изиграя експанжъна и вече да разбера, някои неща, които при първото ми изиграване не успях.

Vampyr имаше някаква магия. не спирах да играя играта и след много часове игране, все още ме привличаше. Единственото намалено в фарма е щетите и живота на противниците, които при по големите левели, ако се играе внимателно, не умираш толкова лесно, а при по ниските, на един удар ги убиваш.

Скоро мисля да започна The Devision, защото не съм я играл, взех си я преди няколко дена, кодато беше безплатна. Чувал съм хубави разботи за нея. Играл съм бетата на The Devision 2, очаквам да са до някаква степен еднакви.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
08 септември 2020
Изиграх SOMA, която ми хареса доста; сега цъкам туториалите на Microsoft Flight Simulator и все още нямам идея дали ще ме грабне или не. По-скоро не - никога не съм бил голям фен, но и никога не съм им давал особено много шанс...
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
12 септември 2020
THE LAST OF US 2, засега съм съгласен с повечето отрицателни неща казани в ревюто тук. Да не говорим, че нямам никакво желание да я играя не само заради случилото се с нашия така любим Джоел, но като цяло скучна, монотонна и предвидима ми е. Общо взето никога, никоя врата не е отворена и трябва да търсиш начин да я отвориш, по пътя пуцаш 5 зомбита и тва е. Засега не съм усетил нищо от духа на първата игра.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
13 септември 2020
https://youtu.be/T1jD19p-gHw
Това изглежда много добре. С големи очаквания съм особено от последната им игра A plague tale. Гледам я че и за PC ще я има. До 2022 ще имам какво да играя.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 септември 2020
nathandfan, така е, мненията са на двата полюса за The Last of Us II. Това е.

@Peshp - гледах го това, като видях, че е изцяло мулти ме загуби. Ако нещо ще е мулти, предпочитам да съм сам, все повече с времето се дразня на това да ме вкарват в отбори с други хора. Предпочитам да знам, че като загубя аз съм некадърник и съм си виновен сам, а не да имам отбор да обвинявам за това.


Иначе по темата - поиграх Marvel's Avengers. Не достатъчно за ревю, де. Играта не е пълна помия, но е просто.. безлична. И странна. Някакви фрийрън секции и катерене с Хълк, дето ми идват яко WTF, все едно Uncharted (щото в крайна сметка Crystal Dynamics направиха клонинг на тази серия с Tomb Raider), ама във вселената на Марвел. Героите се усещат наистина еднообразни, битките са едни такива мудни, има здрав input lag при dodge-ването. Като за капак недъгавата луут система на Destiny. Няколко човека добре окачествиха играта - нещо като Anthem, ама не забавно. Реално Crystal Dynamics са хванали парчета оттук и оттам - малко Batman Arkham, малко Destiny, малко Tomb Raider, малко Anthem, ама в крайна сметка има един мишмаш, който не се отличава с нищо. Е, още ми е малко рано за ревю, ама засега хич не съм впечатлен.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
14 септември 2020
Пропуснал съм това, че е само мулти. Разочарован съм, очаквах да е като watch dogs leagion, 4 персонажа, всеки с различни способности и да си избиране един от тях за цялата игра и различни skill tree за всеки, като ще се получи и много пъти преиграване на играта.

Marvel's Avengers от клипове само я гледах, даже и бетата не я пробвах. Никак не ми харесва. изглежда някак толкова dodging и "rush", вече толкова чуждици започнах да използвам, че ми омръзна. Като цяло и очаквах това, мяза на Anthem, която и нея я подминах и не искам да я пробвам.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
14 септември 2020
Отново се зарибявам на Red Alert 3. Играя на skirmish с чийт за безкрайно много злато срещу 5 бота на максимална трудност. Някак си ме кефи да гледам как няколкостотин единици се бият на едно място преди играта да крашне
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
14 септември 2020
За Avengers всеки ден влизам в Steam и съм на косъм да я купя, но се отказвам понеже когато се опитам да се надъхам с геймплей се случва точно обратното. А и като чета ревюта май си е за чакане на наманаление.

Иначе за TLOU PART2, в напредъка на играта започнах да се кефя сякаш и голяма причина за това беше спомена с Джоел и момента на рождения ден на Ели. Накара ме да си спомня наистина защо съм обичал тази игра и защо толкова съм чакал продължението. Не съм чел спойлери за развитието нататък, така че се надявам да има още приятни изненади.

<
1
...
109
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.