Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
123
...
298
>
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
02 декември 2020
Metro Exodus е много добра игра и ако бях в твоето положение, задължително първо нея. Много приятно и преживяване е, особено като четеш и книгите. Единствената ми забележка за metro е че диалозите ми идват в повече, примерно спасяваш някой от твоите и след това той започва да ти приказва, благодари, после почва някаква история да разказва, субтитрите стават 3 реда и така с по 5-10-15м просто стоиш и слушаш/четеш. Но всичко друго е според мен перфектно направено.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 декември 2020
Добра е Metro Exodus но не е добра колкото Last Light или 2033 като сюжет. ИИто някакси е по-лошо от Metro Redux, има прекалено малко оръжия и доста статичен свят.

Последното ниво на играта е шедъовър, но тези преди него са просто добри. Като STALKER NLC7, но много ама много по-слаби.

Първото DLC е добро също. Второто ми беше твърде скучно, не знам.

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 декември 2020
Снощи почнах Immortals само час, че нямах грам време. Силни BoTW vibes, има го Асасинското разкриване(от висока точка), но тук е по-органично, не ти показва де е всичко изведнъж, а трябва с бинокъл да го видиш и намериш. Бойната система за момента изглежда по-фън от Валхалата, с комбита, умения(директно заети от последната Зелда).

Кефи ме и подхода с unreliable narrators. Има чувство за хумор.

Ще ме държи поне до Киберпънка

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
04 декември 2020
И аз се чудя за Immortals. Като я гледам ме грабва и искам да е взема. От друга страна не знам колко време ще отнеме играта до превъртане. На десети, ако Озон не ме прецакат трябва да получа Киберпънка. Там ще отидат много часове.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 декември 2020
Аз за момента я играя с Uplay абонамента дето си пуснах за Валхалата, изтича на 10ти тъкмо за Киберпънка. Ама ако ми се хареса повечко играта(което изглежда много вероятно) ще го продължа за поне месец. Без друго имам доста отпуска останала, която ме принудиха да взема в края на декември
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 декември 2020
Да, за мен тези абонаментни услуги са супер яки, понеже колкото и тъпа да е една игра, за 30 лева просто не може да те е яд. Сега наистина трябва да играеш малко "по график", ама поне можеш да пробваш да видиш дали ще те хване.

Пък и кой знае, може би Cyberpunk 2077 ще се окаже пълен кенеф и ще играеш само Immortals след 10-ти.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 декември 2020
Псе сакън не се опитвай да ни събуждаш от фентъзиленд-а,виж как сме се хипнотизирали всички за сайбърпънк . Остави да си вярваме ,после ако се окаже провал ,сълзи и сополи

Недей смъква хайпа че после да гледаме шоу

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
05 декември 2020
Днес гледах в тубата, че ще има 43 гб ъпдейт още първия ден за Киберпънка. Определено ще да е доста счупена играта, за да има такъв ъпдейт.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 декември 2020
Добро, утро. Днеска я преорднах, но ще я играя след месеци. Още преди колко време ви казах, че играта ще е счупена като уичър 3. Поне 3 месеца кърпене ще има. Чак ми е смешно кяк тука някои вече ще чистят игри, за да бързат да играят алфа версията. До края на януари с още 5-6 пача ще я оправят.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
05 декември 2020
igra4 написа
Добро, утро. Днеска я преорднах, но ще я играя след месеци. Още преди колко време ви казах, че играта ще е счупена като уичър 3. Поне 3 месеца кърпене ще има. Чак ми е смешно кяк тука някои вече ще чистят игри, за да бързат да играят алфа версията. До края на януари с още 5-6 пача ще я оправят.

То че ще има някои проблеми е ясно. Всички игри в днешно време са така. Но нека най-после да излезе, да я пробваме, че тогава да си правим изводи кой е бил прав и кой не. Такива изрази от сорта на "нали ти казах" ще се ползват като всеки играе играта от първо лице.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
11 декември 2020
Здравейте! Скоро не съм се включвал, но така съм забил в God Eater Resurection, че не е истина. Брояча на играта показва почти 200 часа, което не е съвсем достоверно, че имам навика като прекъсвам за кратко, да гася само ТВ-то, без да излизам от играта. Никога не съм вярвал, че подобна игра може така да ме зариби. Представете си бойната система DMC, но само босовете, които са ти по 3-4 наведнъж, че и повече в някои нива. Ами не омръзва пущината... останаха ми само последните мисии, сторито отдавна го минах и ако нямаше трофеи с толкова безмислен грайд това щеше да ми е първата платина. Яко ме сърби да минавам на 2-ра част, че цялата трилогия взех, но нали съм си инат, няма как да я зарежа докато има незавършени мисии още, колкото и безумно трудни да изглеждат (примерно 8 "боса" едновременно на една арена, за определено време ) PS: Здраве и весели празници на всички!
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
11 декември 2020
Кефя ти се на кефа, ако може така да се каже. Радвам се, че си намерил игра, в която да се потопиш така. Приятна игра!
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
11 декември 2020
Мерси Night, и на МИЛАН се кефя даже повече и от на гейминга. С тези две неща социалната изолация някак по-лесно се изкарва. ))
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
11 декември 2020
Да, на моменти ме е страх, че ще се събудя
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 декември 2020
<
1
...
123
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.