Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
124
...
297
>
iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
11 декември 2020
Аз в последния месец взех платини на The Evil Within и The Evil Within 2, като фен на survivor-horror жанра останах много доволен, макар че на моменти имаше доста трудни ситуации особено на AKUMU и Classic трудности

Сега ще свърша на бързо Until Down и после почвам Demon Souls Remake-а за PS5.

https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
RauCh3r
Мнения: 14
Цитиране
16 декември 2020
Никой,нищо не споменава за Immortals-а. Взех я на премиерата поиграх 3 часа и после времето е кът Изглежда забавна,но ако пъзелите са толкова много,малко в повече ще ми дойдат. Някой изиграл,напреднал с играта,да сподели мнение... ?
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 декември 2020
И аз се сетих за тази игра вчера по някаква причина. Ама сега всичко вкарвам в Cyberpunk 2077, ей го, 2 дни цикля до 2 сутринта. Immortals-а после евентуално. Трябва да видя докога ми е активен Uplay+, че уж мислех преди 10-и да играя, ама не остана време.

Макар че ако има прекалено много пъзели, може би няма да е за мен. Никога не съм бил по пъзелите, адски често се случва да не видя нещо очевидно и само почвам да се изнервям. Въртял съм се и по половин час за някакви супер лесни неща.

Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
16 декември 2020
Аз спрях CB 2077 заради гаден бъг. Трябва да мина една част от модовете в Moddb

https://www.moddb.com/groups/2020-mod-of-the-year-awards/top100

Ще правим GND-Tech Mod Awards и Jester и аз трябва да минем колкото се може повечко неща.

WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
В момента играя A Plague Tale: Innocence страхотна игра със страшна атмосфера, разнообразна и отдавна се гласях да я играя, но се колебаех и взе че й дойде времето
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
28 декември 2020
Tъкмо приключих The Signifier и не помня откога не ме е заковавала така игра, въпреки досадните бъгове на определени места . Може би само новата Амнезия за последните няколко месеца, за която непонятно защо малко срещнах да се коментира, може би заради мудното начало, когато и аз бях почтни на кантар да се откажа да я играя.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
03 януари 2021
За много години на всички, живи и здрави да сте. Тъй като играя на PS4, не смея още да пробвам Cyberpunk 2077, за да не си създам погрешно лошо мнение за играта заради бъгове и тн. Ще чакам още пачове, или след време на PS5 ще се играе. Но понеже хайпа е голям реших да изиграя Deus Ex: MD за да се вкарам във филма. Ще кажа само, че това ми е първия досег с франчайза, но като я почнах и 2 дни не я оставих, докато не я врътнах днес. Може би си има кусури, видях че ревюто тук е негативно, но за мен като неособено претенциозен геймър играта е супер.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
03 януари 2021
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
03 януари 2021
@Dandelion - Still The Best - Не мога, няма версия за PS4, а лаптопа ми е доста старичък дори за нея. След време като взема нов, ще я пробвам задължително. Може да се каже, че вече съм фен на серията, сега обмислям да си взема DLC-тата да изиграя и тях.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 януари 2021
Като за първи досег със серията е нормално да ти хареса. Ама като се сравни с Human Revolution е някак... разочароваща, то като гледам не съм написал супер хейт ревю. Просто е била от игрите, в които съм се колебаел между рубриките.

Ама като гледаме Marvel's Avengers, явно такъв си е маниерът на Square Enix. Жалко, че едва ли скоро Eidos Montreal ще работят пак по Deus Ex (който евентуално да завършат изцяло, не да го пуснат наполовина готов).

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
03 януари 2021
Аз понеже никога не правя билдове и много ми хареса RPG системата, буквално с минути съм се чудел кой скил да отключа, защото всичките си имат приложение, а точките накрая не ми стигнаха и за 2/3 ти от уменията да отключа. Финалния бос така ме озори, че бях на косъм да се откажа, викам си билда ми е счупен, тоя няма минаване. Ама се сетих за един начин . Иначе свободата как да подходиш е супер, за пример: накрая като отключих скиловете за хакване на картечници и другия за вдигане на тежки предмети. И само гледаш взимам една вражеска хакната картечница на рамо и вървя с нея напред, а тя прави всичко на пастет. От това което сте написали, съм сигурен, че Cyberpunk-a ще ме размаже от кеф, ама на PS Slim не смея да купувам още. Като падне цената ще я взема ако ще да върви с 15 кадъра на low, ама сега за над 100 лв. ми се свиди признавам си
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 януари 2021
Февруари уж се очаква голям пач за Cyberpunk 2077, мисля, че са си поставили за цел дотогава да го оправят възможно най-много за стандартните PS4 и Xbox One. Тъкмо и цената му ще падне. Ама да... няма голяма файда да си разваляш кефа сега.
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
03 януари 2021
Дано включва повече неща тоя пач, че днес видях и някакви неща от сорта на "You have to be {req:0} level to use this"
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
03 януари 2021
Ghostrunner е също добра подготовка преди Cyberpunk 2077
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
03 януари 2021
@Veluvian - +1... добра идея, тази игра някак съвсем ми е минала под радара, но щом е на подобна тематика ще й дойде скоро време ред
<
1
...
124
...
297
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.