Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
125
...
293
>
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
04 януари 2021
Тематика и атмосфера, да, геймплея е коренно различен. По-скоро е нещо като мирърс едж, отделно и ти и противниците сте на един удар живот. Геймплейно се усеща доста различна(това съдя по демото, мисля да я взема цялата ма се чудя сега ли щото реално е намалена или като се поосвободя от Киберпънка).

BTW, колкото и да ти е стар лаптопа, няма как да не подкараш таткото(или дядото?) на всичко - оригиналния Deus Ex. Даже сигурно ще можеш някой друг графичен мод да качиш(мисля че имаше за текстури и за резолюция). Тя тъкмо пасва след Mankind Dиvided (хронологично е след нея). Малко е по-тегава, щото е малко по-олдскул, но свободата за билдове и начини на минаване е над MD. Като цяло въпросът е колко ще ти допадне с оглед възрастта.

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
04 януари 2021
В тази насока и Remember Me може да се отбележи и естествено Observer, макар и двете геймплейно нямат нищо общо с Киберпънка. Но тематиката е същата. Даже Observer донякъде все едно се развива във вселената на сайбърпънк.

А първият Деус Екс наистина е много добра. Наскоро играх последната: Mankind Devided и разликата е доста осезаема. Първата предлага доста по-голямо разнообразие от начини, по които да играеш, по-разчупени нива и т.н.. Новите са някак си опростени и лесни. Макар и само след няколко месеца MD вече почва да ми се губи в спомените, докато тази от 2000-та я помня сравнително добре (играл съм я някъде 2001-2002-ра).
Впрочем пуснах си малко геймплей в youtube и играта изглежда доста по-грозна, отколкото я помня . Даже за времето си е била зле май откъм графика.

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
04 януари 2021
Има го този момент. Някоя стара игра като ми е харесала... Помня я с розови очила. И като пак се допра до нея си викам, тва не беше ли по-добре (не говорим само за графика)

Между другото, трябва да го видя това Observer, макар че хич не съм почитател на такива игри.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
04 януари 2021
Начи тия разговори как стара игра не ви е харесала като графика (и други неща) - малко по-скришно ги водете, че ей ся ще дойде Charcharo да ви се скара
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 януари 2021
lyubohar написа
Начи тия разговори как стара игра не ви е харесала като графика (и други неща) - малко по-скришно ги водете, че ей ся ще дойде Charcharo да ви се скара

А във същото време се оплаква че конзолите нямали графика

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
04 януари 2021
Абе някои стари игри и сега са ми ОК и не ме дразни графиката. Макс Пейн примерно първия, Clive Barker's Undying и много други от периода. А игри от 2007-2008 насам са си съвсем добре (за мен).
Но и периодът 1998 - 2004-та някъде беше доста силен за графичната еволюция (и изобщо за ПЦ-платформата. Всяка година все по-добра графика и нови технологии, DirectX и т.н.. Две игри с разлика от само 2-3 години, примерно изглеждаха тотално различно - все едно са от различни епохи. Сега игра от 2015-та може да изглежда също толкова добре, колкото и игра от 2020-та.
Специално Деус Екс май беше Quake 2 енджин и лицата на хората са пълна трагедия. Само 4 години по-късно имаш Half-Life 2 с невероятен скок в лицеви анимации, физика, осветление (Дуум 3). Славни времена бяха .
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
04 януари 2021
sauron93 написа
А във същото време се оплаква че конзолите нямали графика

Не започвайте и тук, аз се шегувам само
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 януари 2021
lyubohar написа
sauron93 написа
А във същото време се оплаква че конзолите нямали графика

Не започвайте и тук, аз се шегувам само

Няма ,споко . Не ми се слушат пак за модове и ini файлове един час

Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
04 януари 2021
Явно вече съм Дамоклевият меч на сайта ;p

Такава е съдбата на ентусиаста

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
04 януари 2021
Не си придавай чак толкова специална роля
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 889
Цитиране
04 януари 2021
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
04 януари 2021
lyubohar написа
Не си придавай чак толкова специална роля

Ти го каза не аз.

Тези Редит тактики са кофти

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 януари 2021
Мъча Валхалата- но тази игра опитва да е толкова неща- опитва да е 1вите Асасини, със социалният стелт и разните гробници за проучване, както и новите Асасини, с големите си светове и третият Вещер с готините странични задачки, които са по картата, а на върхът на всичкото това седят елементи от Душите, които (поне за мен) не седят добре в тази игра. Повтаряемостта от която повечето се оплакваха в първият асасин е тук (отиди на локацията, събери улики/доказателства, докопай се до мишената, бастисай го, напусни) я има и тук, обаче говорим за цели зони- отиди при бай уй, в зона еНташайър, намеси се в неговите дела и му помогни да вземе властта, и завърши зоната с обсада. То поне враговете да се развиваха, пък те..Играта има нужда и от още оръжия, от още брони и сетове (но не платени с мткс, а изкаравани с игра), щото сега имаш колко-2?,3? сета за специализация. И като заговорих за специализацията- на кой му е хрумнала великата идея да имаш такова голямо дърво с точки, да дигаш толкова бързо, да получаваш по 2 точки на ниво и в един момент ставаш ШИБАН БОГ. Барем да вкарат едно скалиране, та поне враговете да не ги убиваш с поглед. Ма като знам последният ъпдейт, колко нещо повреди, по-добре да не се надявам. Заеби....
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
04 януари 2021
Росниак навремето като имах пц и постоянно те засичах във Стийм да играеш AC oddyseus. Не че нещо ама като видях че пишеш за валхалата ми дойде спомена . Поздрави

Явно си фен на асасините,няма лошо де

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 януари 2021
@sauron93- някои хора скачат на КоД, други ги дърви "новата Фифа", трети нямат търпение да скочат на някоя нова Соулс-подобна игра, а четвърти чакат някое РПГ. Аз, за сметка на много други, си признавам, че Асасините са ми слабост- кефи ме идеята да се върнеш в онези времена на Средновекие или Античност, или преди 100 години и да се катериш и биеш ползвайки методи от онези времена. И се признавам и за виновен за този частичен, морален упадък на серията де!
<
1
...
125
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.