Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
127
...
301
>
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
06 януари 2021
Възможно е да са го фиксирали . Моят комп на който я играх беше по-мощен от твоя ама както каза явно е бил във ранен стадий.

Dragon quest 11 във интернет пише че е била над 100 часа ,което е wow ,щом дори демото е 10 часа смятай.. Ще я пробвам,само да изиграя зелдата че съм още във началото преди да вземеш глейдъра . Ама вероятно няма да стане бързо,тъй като имам и всички длц-та излизали за нея.

darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
06 януари 2021
sauron93 написа
Аз навремето със сравнително мощно пц бях тествал този емулатор и колкото и да бутах настройките не успях да изкарам над 5 фпс .Някой ако я е подкарал добре не знам как е успял..

Нещо не си направил като хората. Найстина настройките са доста и плъгините, но преди година и нещо , две даже я докарах на 45-55 кадъра в навалицата.

nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
06 януари 2021
Зависи кога го е ползвал. С ранните емулации вървеше тегаво с каквито и настройки да го сетнеш.
darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
06 януари 2021
може да, зависи и на кого следва инструкциите. Този BSoD Gaming е доста добър и е напред с материала, по него нямах проблеми когато я играх.
Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
06 януари 2021
Cemu никак не е лош. Играл съм Ninja Gaiden 3 на него със около 40-50 кадъра, имайки предвид че процесора ми вече е на 6-7 години (i5-4460). Интересно ми е и други игри да пробвам, но просто имам прекалено много в backlog-а в момента.
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
07 януари 2021
Аз сега подкарах Зелда-та в Cemu покрай тая дискусия. Че ми е пропуск голям - нищо не съм играл от поредицата. Ще споделя после.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
07 януари 2021
Добра е . Изглежда като някако смотано РПГ във което взимаш куест,колиш 3 крави и се връщаш ама не е така. Играта има голяма дълбочина . Любо мисля че ще ти допадне ама ще кажеш после
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
07 януари 2021
Да, задължително, но имам още от Сайбърпънка докато стигна до нея
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 януари 2021
Брат ми най-сетне мина Cybera, отнеха му 101 часа. Нещо не се кефи на главният куест но иначе харесва играта.

Аз не знам какво да играя докато чакам да оправят играта. Февруари се надявам малко повече да се излиза навън но този Януари вече ми е такава скука, че ще откача. Със сигурност фактор за моята гаднярщина.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 януари 2021
Сигурно и мен ще ме изкушите за това Cemu. Като знам как се изкефих на Genshin Impact, няма как и оригиналът да не ми допадне. Макар че този уикенд мисля най-накрая да играя Hades. Буквално цялата 2020-а му се канех, още докато беше в Early Access... после излезе... после получи супер положителни отзиви, аз още му се каня. Както и се каня на Crusader Kings III. А пък Fenyx Rising... не знам дали да я цъкам. Тя май ще отече покрай Cyberpunk 2077, както и се очакваше. Ubisoft да я бяха забавили деликатно с няколко месеца...
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
07 януари 2021
И Hades и Crusader Kings III са GOTY материал за мен. Играх ги, но не ги довърших - просто, защото не са мой тип игри. Иначе си личи, че за който ще ги оцени са невероятни и двете.

Hades ме губи с permadeath, макар и да е най-добре направената, която съм виждал. А CK3 с липсата на посока, в която да играеш - мисии, задачи, такива неща няма. Съвсем sandbox е, но е с милиони variables и честно казано нямам идея как нещо толкова сложно работи И на двете си пазя сейвове за втори шанс.

А Cemu-то го подкарах с инструкциите на този BsOD и си свалих имиджите от тракери разни. Засега подкарах Mario Kart 8 и Zelda:BOTW. Първото върви много добре, второто има някакви спадове в кадрите все още, но там малко прекалих с някои настройки и предполагам от това е.

nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
07 януари 2021
Да и аз с негови инструкции го бях подкарал и ми вървеше както казах с 30(спадове до 25 в битки с повече противници). Но пак, това беше преди да си взема суича, тоест преди декември 2019 от тогава излизаха нови версии и настройки и може и по-добре да е. Човека добре обяснява и туториълите му са направени, че и глупак като мене да се оправи лесно.

Hades направо съжалявам, че не го взех преди класацията, иначе щеше да ми влезе в тройката вероятно. Supergiant правят поредна страхотна крачка. Има хумор, готин арт стайл, а геймплея ми е ужасно зарибяващ. Страхотна игра, нищо чудно че обра една камара "инди игра на годината" награди.

Минах Киберпънка, само 81-82 часа ми отне(може би понеже в началото играех на нормал, щото бях изнервен от кръвта на противниците), ако цялата я бях минал на трудното, щеше да се усети по-дълга. Обиколих почти всичко(мисийте като гледа всичките има някои от крайм ивентите дето стоят, може да ги мина тези дни). Въпреки проблемите си, наистина за мен играта беше много добра. Няма как да и дам 10 от 10. И аз май клоня към оценка 8.5, но това е лично си моя, може би пристрастна оценка.

Второ преиграване ще има, но или ще е когато я закърпят стабилно или когато модърите навлязат по-здраво. Вече има доста интересни неща из нексуса, а дето се вика работят с една конзола. Ако имаше пуснат здрав мод съпорт като при Бетесда игрите... можем само да мечтаем...

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
08 януари 2021
Цъкам Matterfall. Тая игричка като е излязла въобше не съм разбрал за нея. Привлече ме като я видях у Технополиса и прочетох на обложката че е от създателите на Resogun и скрийншотовете ме впечатлиха.

И като почитател на тия игрички от 80-те и 90-те играта се оказа точно толкова яка колкото очавах. Който се кефи на игри тип Metal Slug или Contra, трябва да се изкефи и на тази. Същия жанр е като тези две игри, но е осъвременена в най-добрия смисъл на думата. На моменти даже напомня и на Strider - перфектен римейк на още една култова класика за Sega Mega Drive, която всеки фен на аркадните игри или на класическите Ninja Gaiden трябва да пробва.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
08 януари 2021
Минах Red Dead Redemtion 2 (почти), свърших с шестия чаптър и сега съм на епилога. Много ми хареса играта. Историята е добра, не знам колко е клеширана, но съм доволен. Относно геймплея, да, коня е просто задължителен и е във всяка мисия, буквално си е: говорят, говорят, качват се на конете и пак говорят, говорят вече след това нещата пак са обичайни или ще се стрелят, заради някъв скандал или някой ще прикрива друг, почти всички главни мисии са такива. Относно цялото обикаляне през картата, имаше си fast travel система, но там търсиш табелки, които бяха около 7 на брой и за да ги използваш трябва да си платиш. Нещо което много ме дразнеше беше мерника и контролите. Мерника от gta съм го намразил, една скапана бяла точка, която пък отначало в големия сняг направо изчезваше, но по-напред се свиква и вече не беше толкова проблем. Контролите пък беха невъзможни, трябваше половината игра, за да свикна с тях, претърсваш тяло с "Е", отваряш шкаф с "Е", претърсваш го с "R". Но пък въпреки тези неща, не знам не се сещам за други минуси, играта си е добра. Неща които ми направиха впечатление бяха първо honor системата, която си беше доста интересна и влияеше на историята и съответно на края. А относно персонажите, Dutch е боклук, Джон е един от най-добрите и развити персонажи, Arthur пък що-годе ми хареса, цялото това с миналото му и любовния му живот ми допадна. След края на играта нещата с първия red dead започнаха да се връзват, много интересно ми стана.

След rdr2 смятам да пробвам Kholat, която я чух наскоро, не бях я чувал преди. До колкото знам е по-реална история, в която няколко студенти са изчезнали по-странен начин и ние сме точно детектив, който трябва да намери какво се е случило. Очаквам да е нещо от сорта на The Vanishing of Ethan Carter. След нея съм планирал Ghostrunner, евентулано след това Cyberpunk и нататък или най-сетне ще пробвам Валхалата или пък някое интересно заглавие като: Ori and the Will of the Wisps., SE4 или пък нещо което отдавна ми грабна около Call of Ctulhu.

nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
08 януари 2021
Мисля, че хората нямат проблем със сторито при rdr2. То беше причината да доиграя играта. Единственият проблем, който може да има за някого е, че в крайна сметка ако си играл първия rdr малко или много ти е спойлнат този, един вид става предвидим. Както и че има известни дупки около героите(пак заради единицата). Но ако се гледа двойката като самостоятелен продукт, всичко това отпада.

Проблемите ми с играта са чисто в геймплея и в решения в полза на кинематографичният за сметка на функционалност. Например не ми е проблем язденето, когато има диалози, щото нещо се случва дефакто. Когато обаче свършиш мисия и те запокити на другия край на картата и няма фаст травел наблизо по картата... Просто трябва да яздиш обратно. Има онова да пуснеш коня да следва пътя и да пуснеш кинематографичната камера. Което би било решение, ако имаше нормален патфайндинг, щото не дай си боже срещу коня да изскочи каруца... Понякога и друг ездач е достатъчен. За Wanted системата даже не ми се говори, говорил съм преди. Играта не е лоша, историята е приятна, но някои решения ме влудяваха през цялото време.

<
1
...
127
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.