Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
128
...
301
>
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
08 януари 2021
О, да wanted системата много ме дразнеше. Яздиш си коня, случайно некъв ти изкача и го блъскаш и веднага си набелязан, а измъкването е отвратително трудно. Даже в много от ситуациите не ми се занимаваше и просто да ме убият ще ми вземе 20 пари и това е. А за това, което те разкарва от единия край на картата до друг, често ходих до най-близкото градче, плащах там 25 пари и ме закарват до мисия, често те са около нещо, вече накрая бяха нависоко в планина и там трябва с коня да се мъча да се изкачвам.
Rostik79
Мнения: 2219
Цитиране
08 януари 2021
На мен обикалянето с коня някак си не ми е проблем, даже ме кефи, но силно увеличава времето за игра, ако решиш да правиш разни странични неща. Оня ден тръгнах да диря едно легендарно животно и отидоха едни два часа само за това. Първо малко подготовка, по пътя я засада, я някоя къщурка ще намеря да я изследвам, в един гьол малко риба реших да ловя, че заваля дъжд, а тогава кълве повече (и наистина хванах бая тлъстак), то по едно време се мръкна, разпъвам палатката, готвя, спя, на другия ден продължавам ... Наистина се усеща тръпката от приключението.
Вечерта отивам в селската кръчма да ударя едно уиски, но там едни момчета от местната банда, с която имахме няколко престрелки. И стана търкал. Някак си се случват неща в играта, които не са мисии, но се усещат като някакви малки мисии и правят света жив и непредсказуем.
Другарите от катуна малко по малко придобиват плътност - разказват ти разни неща, правиш дребни услуги за тях, вечер някой разказва истории до лагерния огън...
Много ме тормозят тоновете collectibles. Не знам тези карти как могат да се съберат, без помощ от нета. Сигурно ще трябва 500 часа обикаляне сантиметър по сантиметър из света. Някаква изоставена каруца, примерно насред нищото в гората, там намираш карта за игра. Няма шанс да минеш оттам, освен ако систематично не решиш да изследваш цялата карта ... или да видиш в youtube. На една женица - любител-палеонтолог обещах ако видя динозавърски кости, да ѝ пратя местоположението. Еми оттогава сигурно имам 30-40 часа игра и само едно такова място намерих. Друг пич търси скални рисунки - нито една не съм видял. И т.н...
Но намерих една пиратска шапка в останките на един кораб и сега само нея нося
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
08 януари 2021
Покрай зимните намаления в steam си купих няколко стари заглавия, които не съм играл на времето. Започнах с Dishonored 1 и съм в началото на втората голяма мисия, а вече имам близо 30 часа в играта, което ме изуми, тъй като навсякъде съм чел че играта е къса. Играя с non lethal подход и ако играта е така добра до края, то със сигурност ще влезе в моя top 10 или дори top 5. Навремето така и не си я взех защото аз избягвам стелт игрите, но сега чак се срамувам, че не съм дал шанс на поредицата по-рано.
lyubohar
Мнения: 3075
Цитиране
08 януари 2021
Caprice написа
Навремето така и не си я взех защото аз избягвам стелт игрите, но сега чак се срамувам, че не съм дал шанс на поредицата по-рано.
И аз мразя стелт игрите и още ги мразя, а Dishonored беше супер По-скоро е изключение за мен.
The_Doctor46
Мнения: 1785
Цитиране
08 януари 2021
Dishonored е една от най-добрите стелт игри,които съм играл.Всички от серията са забавни,но аз си имам слабост към първата.Ако намериш и другите на намаления,взимай смело.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
08 януари 2021
Dishonored ми е в личното топ 5. Харесва ми свободата, която дава на играчите: можеш да си направиш билд, в зависимост от стила ти на игра; нивата са супер разчупени и буквално са като мини отворени светове; действията ти имат последици върху развитието на историята и т.н. Три пъти съм я превъртал и трите пъти открих по нещо ново. Двата експанжъна също са добри и комулативно са дълги почти колкото основната игра. Продължението и Death of the Outsider не съм ги цъкал (за което ме е яд).
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
08 януари 2021
Със сигурност ще купя и втората част плюс експанжъна. Но така като гледам няма да е скоро, тъй като със сигурност ще играя втори път първата игра, но ще убивам наред за да видя другия финал. А след това имам и две dlc-та да изиграя, а както стана ясно аз играя флегматично, поне тази игра, тъй като направо се влюбих в нея.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
08 януари 2021
Аз не мога non-lethal или rambo в тия игри. Винаги го играя нещо по средата. Мисля че разбирам защо на някой би му харесало така, но аз просто нямам интерес когато изкуствено си налагам правила. Но да играта е страхотна. Трябва да мина двойката. Взел съм я от толкова време, а не съм я пускал още.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
08 януари 2021
Първата dishonored е страхотна. А двойката я усетих като ъпгрейд, имаш два персомажа, които са напълно различни с различни способности, даже телепортацията при другия персонаж е заменена с подобие. Със сигурност доста часове ще прекарате в двойката, просто ви доставя толкова съдържание, че няколко пъти да се преиграе. Иначе сравнение с първата пак си го има този "ако избиваш всички-лош край", но лично на мен беше по-интересна.

Death of the Outsider също не е зле, но е като dlc на втората. До колкото знам актьора на Аутсайдера там е сменен, усеща се, че е леко променено. Има нови способности и оръжия, пак няколко начина да минеш мисията, като се почва още от начало с такъв избор.

MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
08 януари 2021
Като гледам се заговори за stealth а аз съм доста голям фен на stealth-а и ако имам възможност в игрите които играя почти винаги избирам така да цъкам.Dishonored не съм я цъкал още.Чудех се преди време дали да я почна.По поради някаква причина се отказах.Но като гледам какво се пише тук най-вероятно ще я почна.Иначе по темата.Преди 1,2 дена почнах Metal Gear Solid 5:The Phantom Pain и въпреки че още съм на няма и 3% от цялата игра но имам така към 8,9 часа може би в нея мисля че това е най-добрата stealth игра която съм играл.И най-предизвикателната също.Моето пц въобще не е кой знае какво и я играя на low-medium и пак ми харесва всичко.А като се замисля че 5,6,7 пъти се опитвах да я цъкам.3,4 дена се занимавах с тази игра.Но определено си струваше.Нещо по-конкретно за играта не знам какво да кажа.Като gameplay ми се струва нещо подобно на смесица от Crysis 3 с това сканиране на враговете и може би Splinter Cell(говоря за Blacklist).Като както казах по-горе ми се струва по-трудна и от двете въпреки че играх 2 път Splinter Cell на hard.За Crysis не си спомням но мисля че и него го играх 2 път на hard.Едно от нещата което ми харесва и ми направи впечатление което в друга игра мисля че не съм виждал е това че може да сменяш камерите когато стреляш.Което е доста удобно.Също така съм чувал че в играта AI-я еволюира според това как играеш.За сега не мисля че съм забелязал нещо подобно но все пак съм още в началото.Още разучавам някои неща главно свързани с R&D и развитието на базата.Също ми харесва системата за ъпгрейди ако мога така да я нарека.За да взема по-силните оръжия трябва да взема първо по-слабите,да имам нужният level и достатъчно от това което мисля че е нещо като валута в играта.Харесва ми също че не мога да паузирам играта да извадя 15 брони и оръжия от задния джоб и да екипирам каквото ми харесва .А трябва първо да избера какво искам и да ми го изпратят по supply drop.Приключвам с коментара че стана като ревю на самата игра.Съжалявам също ако някъде имам грешки.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
08 януари 2021
MSGV е готина. Преди няколко години започнах да я играя, отначало почна интересно и ме грабна, но по-късно някакви неща от геймплея не ми харесваха и накрая реших да я спра. Беше преди време не е зле да я пробвам близкото бъдеще.
lyubohar
Мнения: 3075
Цитиране
08 януари 2021
Аз я играя в момента MGSV на PS4, но върви доста бавно, понеже основно играя други неща на PC-то. Обаче е супер играта. Историята ми е пълен skip (като всичко на Коджима), обаче геймплеят е перфектен. Хем не обичам стелт. То аз и не я играя стелт де, и се забавлявам много
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
08 януари 2021
Бях пробвал MGS когато излезе, но не ме грабна. Не знам дали да и дам втори шанс. Иначе на зимната разпродажба си купих също LA Noire, дано не съжалявам. Като цяло имам пропуск с игрите от 2009 до 2014, бях зает с университета и сега наваксвам. Даже ще се радвам ако някой ми предложи списък със "задължителни" заглавия от този период. Говорим за сингълплеър заглавия.
lyubohar
Мнения: 3075
Цитиране
08 януари 2021
Аз я пробвах 2 пъти преди да ме грабна и ме грабна от третия
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
08 януари 2021
Aз два пъти я почвам и два пъти ме отказва. чудя се да се боря ли за трети
<
1
...
128
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.