Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
129
...
299
>
brutef
Мнения: 15
Цитиране
08 януари 2021
Покрай коледните подаръци смъкнах Torchlight 2 на децата от epic, най-вече заради coop играта. Поиграх и аз, ама цялатя шарения ми идва повече и се присетих за Shadowgrounds. Играл съм я преди 10 години сигурно и ми е от любимите. Оня ден си я взех от steam с Shadowgrounds survivor, която така и не играх(щото не остана време) и направо се разцепвам яко тия дни. Уж не е нищо особено, ама ми е в топ 10.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
08 януари 2021
Аз почти всички части на MGS съм играл, но нито една не съм превъртал. Просто геймплея на първите 3 ми идва дървен, особено с фиксираната камера на 1 и 2. В 3-ката харесах сървайвъл елементите и горе-долу историята. Единия проблем, е че макар и героите да са главно американци и игрите да се развиват в много различни места от Япония, е дело на Хидео Коджима и има много японски нотки в самия стил на представяне, и това не ми е по вкуса. И като цяло историята е прекалено претъпкана, завъртяна и сложна за мен.
4-ката ми хареса много като геймплей, но не можах да издържа кътсцените. Едно 60 процента от играта е само филмчета и история, която ми е и много безинтересна, и някои от тези филмчета са по 1 час и нагоре. Геймплея е добър, но е прекалено малко в сравнение. Ground Zeroes последно изиграх, преди 4 години някъде, на PS3 и беше доста добър. Прескачах историята, но макар и за пролог геймплея най- ми допадна. Напомня ми на първите 4 части на Splinter Cell и като се има предвид, че Chaos Theory ми е една от най-любимите игри, това е голям плюс. 5-цата не съм я играл, но преди няколко месеца я взех с Ground Zeroes за PS4 в пакет, на промоция за 8 лв. Не съм я пускал, но като ми дойде мерака трябва да я пробвам и нея.
MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
09 януари 2021
Супер.За 8 лева и за двете е доста добре.Когато намериш време трябва да я пробваш.Реално gameplay-я и кажи речи всичко е същото.Ground Zeroes се води като пролог на The Phantom Pain така че може да се каже че е 1 игра но разделена на 2 части.Иначе наистина напомня на Splinter Cell игрите.Но от поредицата съм играл само Blacklist.Определено трябва да изиграя и останалите.Особено Chaos Theory която за доста хора е най-добрата игра от поредицата.Иначе аз харесвам като почвам поредици да съм наясно с нещата и да почвам от първите игри.Обаче не знам от къде мога да ги намеря.Реално единствената игра от поредицата която бях играл до сега беше Metal Gear Rising Revengeance като ми хареса доста.Типа игри които харесвам са stealth,hack n slash,RPG и меле игри като цяло.И преди няколко дни реших да почна и MGS5 като първоначалната идея беше да почна и аз с Ground Zeroes обаче като я изтеглих ми показваше че липсва някакъв dll файл и за това просто я изгледах от TheRadBrad.След това още 5,6 опита с The Phantom Pain като 3,4 дни се занимавах с това но най-накрая успях.А за японските нотки.Определено има някои неща в такъв стил да но на мен не ми е проблем.Може би даже обратното.Харесвам като цяло японската култура.Аз съм още в началото на играта но поне за сега оценката ми към играта е поне 7,8/10.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 януари 2021
brutef написа
Покрай коледните подаръци смъкнах Torchlight 2 на децата от epic, най-вече заради coop играта. Поиграх и аз, ама цялатя шарения ми идва повече и се присетих за Shadowgrounds. Играл съм я преди 10 години сигурно и ми е от любимите. Оня ден си я взех от steam с Shadowgrounds survivor, която така и не играх(щото не остана време) и направо се разцепвам яко тия дни. Уж не е нищо особено, ама ми е в топ 10.

Изглежда забавно това Shadowgrounds, аз за пръв път я чувам тази игра, честно казано. А Torchlight 2... да, шаренка е, хареса ми едно време като играх, ама честно казано не ме е мотивирала да преигравам оттогава насам. Помня, че ми хареса повече от Diablo III, ама иронично Diablo III играх после (особено като го оправиха с експанжъните), а пък Torchlight-а... не, някой ден може и да го подкарам. Ама като гледам какви неща вкарват в Path of Exile по-скоро него ще припаля евентуално в близко бъдеще.

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
09 януари 2021
Pse, предполагам имаш предвид Diablo 3, защото си написал двойката.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
09 януари 2021
За двойката говори псето. Аз на суича мернах че има диабло 1 и е неофициална и доколкото разбирам се играе само с хакнат суич. Ще я тествам по-натам ...

Торчлайт каквото и да направя не ме хващат ,1 и 2 съм ги пробвал ама не мога да ги играя,скучни са ми. Само 3ката не съм я пробвал ама не ми се иска .

За мен най-доброто арпг след диабло сериите е grim dawn .

Path of exile също не е лоша. Може би бих я сложил на трето място след диабло то и грим Даун.

Общо взето арпг жанра е бъкан със игри ама повечето май са лайна .

Чакам диабло 4 да излезе и да удари всичко на земята,да поправи грешките от 3ката.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
09 януари 2021
@MightyElf, най-първите игри за MSX компютри ги има като бонус във MGS3 и са преведени на английски.

И аз попринцип нямам против японската култура, но ако се развива в Япония, някак по-ще пасва. Тук факта, че действието в поредицата е извън тяхната земя и пак ги има, ами вповече ми идва малко. Не мога да го обясня.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 януари 2021
Caprice написа
Pse, предполагам имаш предвид Diablo 3, защото си написал двойката.

Тройката, разбира се, нали излязоха една и съща година с Torchlight II. Diablo II ми е любимата игра евър, почти невъзможно е екшън RPG да я надхвърли в съзнанието ми.

sauron93 написа
Чакам диабло 4 да излезе и да удари всичко на земята,да поправи грешките от 3ката.

Понеже напоследък си пускам някакви стриймове за Diablo II да ми правят компания като съм на работа, та някои стриймъри (Dbrunsky, MrLlama) правят обзори на Diablo IV. Хич не съм впечатлен. Ще играя, разбира се, вероятно ще ми хареса. Но този път знам какво да очаквам - малко по-мрачно Diablo III с тук-таме някое подобрение. Ясно е, че няма да се направи нещо като Diablo II, защото това е реверанс към дъртите фенове. Diablo III неслучайно имаше яки продажби, когато привлече и неутралните фенове, и тези на WoW. Ама то не е ясно дали нещо ще се появи до 2022-а.

Grim Dawn си е стабиларка, да. И на него имам едни 170+ часа, което би трябвало да показва емоциите ми към него.

MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
09 януари 2021
@Mitko6000 Да да разбрах те.Ами не мисля че е толкова странно.Поне за мен не е кой знае какво.Ако действието беше в Америка едва ли толкова хора щяха да му обърнат внимание.Но като е в Афганистан мисля че разбирам защо на някои хора им е по-странно.
Edit:Днес обаче може би няма да цъкам че не остана време.Сега преписвам дати на word но утре ще имам време и почвам.
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
09 януари 2021
Аз някак си не съм много надъхан за Diablo 4, може би защото не можем да очакваме нещо дори близко до Diablo 2, както спомена pseto. Може би ще е добра за разцъкване, но дотам.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
09 януари 2021
Не знам ,рано е да се говори за Д4. Аз видях само геймплей от някаква алфа версия ,не знам дали има нови видеа. До официалното излизане доста неща ще се променят . Аз вярвам че д4 ще е добра,или искам да вярвам че близ не са се превърнали във тотален шит като ЕА и да пускат игри само за парички. Вярвам че близ все още могат да вкарват душа във игрите си ,както правеха със старите си игри.

Д3 има доста продажби но сякаш не бе популярна колкото беше д2 навремето.

Всъщност аз мисля че близърд нямаше да разработва диабло 4 ако не беше скандала със диабло имортал. Мисля че това ги накара да решат да опитат да се извинят на феновете и не мисля че ще искат да пуснат слаба игра. Със сигурност ще опитат нещо голямо,вече дали ще се получи не знам.

Друга грешка на близ е че през годините обърнаха твърде много внимание на world of warcraft и не пуснаха нищо запомнящо се . Разбирам че там са парите но има доста хора които не обичат wow а обичат warcraft и други. Но сякаш тези хора останаха на заден план заради тоя wow със безкрайни експанжън и и пачове. Крайно време е да оставят това мморпг и да помислят за нещо друго ,нов франчайз примерно.

logout
Мнения: 338
Цитиране
09 януари 2021
В ММО-тата са парите и скоро няма да се промени това, според мен. Докато фирмите виждат, че са уцелили формулата и работи, основно ще се занимават с допълнително съдържание и поддръжката на тези игри. И не са сигурни в разработка на ново ММО, понеже може да не се хареса от потребителите - за пример мога да дам "божествените" Rockstar които се опитаха в RDR2 да повторят модела на GTA Online, но не им се получи, а реално приложената формула е почти същата. А за доене на потребителите има много примери - WoW, GW2, AION, Fortnite, Warframe, BDO, ESO и т.н. - като повечето от тях се издържат реално само от продажба на скинове и са на повече от 7-8 г.

p.s. Пропуснах и най-голямата пирамида в гейминга до момента STAR CITIZEN, това ще излезе сигурно когато се пенсионирам, но поне ще имам достатъно време да му се насладя, дано само да съм жив и здрав тогава

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 януари 2021
Лошото е, че Diablo IV няма как да задоволи едновременно и аудиторията на Diablo II, и тази на Diablo III. Трябва да се избере или едната, или другата. Аудиторията на Diablo II е по-малка, но по-отдадена. Тази на Diablo III е по-голяма и не толкова фанатична (даже изобщо, ако говорим за огромната част). Та изборът е ясен - прави се игра за масовия фен, не за по-малкото маниаци на тема Diablo II. Това е бизнесът.

Оттам нататък дали ще стане добро заглавие, кой знае. Дано. Но няма да се изненадам, ако е просто едно посредствено ARPG. В крайна сметка култови класики като Diablo II не излизат всеки ден, а ако беше толкова лесно да се съберат правилните съставки за разработка на подобни игри, то щяхме да ги имаме всяка година. Аз реално подхождам с абсолютно 0 очаквания, както винаги е най-добре. За тройката нямаше как да нямам очаквания... накрая я закрепиха що-годе, де.

А за WoW - от бизнес гледна точка не е грешка, то и днес това им е най-печелившата игра. Ся че останалите серии изпаднаха в периферията - не мисля, че на бай ти Боби Котик му дреме много.


@logout - за тая измама Star Citizen четох и се смях тези около коледните празници. Яка дебела криминална схема. Робъртс пак отложил бетата на Squadron 42, нямало да показва нищо от нея, докато не е почти готова, за да нямало спойлери. Вече забравих кога трябваше да излезе Squadron 42... 2017? 2018? Те отлагания от 2-3 години ги нямат за нищо. Ама дето се вика, за 350 милки - толкоз.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
09 януари 2021
Хващайте cemu-то и зелдата ,доста е зарибителна. Аз не мога да спра да я играя а не съм някакъв голям РПГ фен. Това само по себе си говори за играта

Не очаквах да ми хареса и не вярвах на 10тките които играта получи ама на... Досега бях фен на вещера ама вече май имам ново любимо РПГ.


Логоут фортнайт не е ммо. Ама прав си за всичко останало във коментара.

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
09 януари 2021
Как играете зелдата на PC?
<
1
...
129
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.