Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
130
...
293
>
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
09 януари 2021
Caprice написа
Как играете зелдата на PC?
Как играете зелдата на PC?

Bsod gaming cemu setup ,пишеш това във гуглето ,пускаш клипа и следваш . Аз не играя на пц де ама хората казват че са доволни от опциите на въпросният ютубър.

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
09 януари 2021
Благодаря! Ще го проверя.
BloodDagger
Мнения: 253
Цитиране
10 януари 2021
Имам около 10 часа на Zelda BoTW на Cemu. Доста е зарибяваща и с адекватно PC се цъка по-добре от колкото на Switch/WiiU. Последно като проверих имаше и солидно количество модове за подобряване на графиката, layout-а на бутоните и др.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
11 януари 2021
Аз разцъках няколко часа Far Cry New Dawn и съм ... доволен. Харесвам Far Cry поредицата по принцип - тази май се очертава да е на по-ниско ниво от останалите, но въпреки това, ми стана интересна. AI-то е доста малоумно. Спътникът ми, дори и да сме нападнати от росомаха, крещи с пълно гърло "Cover me!", хаха! Сякаш животинката има и тя автомат.
Цялостното усещане за играта с това събиране на ресурси и крафтинг я прави да изглежда някак си по-аркадна, по-близка до мобилните игри със зомбита, където пак така си ъпгрейдваш базата. И разваля шутинг-усещането. На всяка крачка събираш разни тръбички, пружинки, тиксо ... Хубаво е да се експериментира с нови механики, но в случая по-скоро не се е получило. Надявам се в 6-цата да махнат тази механика и да бъде играта повече като 3 и 4 или ако има крафтене и фарминг, да подобрят модела. От Фар Край игра повече очаквам да стрелям, отколкото да строя и ъпгрейдвам базовия лагер и да събирам разни неща.
Впрочем играя на компютъра тази игра, не на конзолата и играя шутър на ПЦ-то за първи път от почти година насам (Метро Ексодус последно) и в началото ми беше малко неудобно с мишка и клавиатура, хаха! Нещо, което никога не съм си представял, че ще кажа. Колко бързо се губят навиците! Но след 3-4 часа гейминг всичко си идва на мястото. Няма какво да се преструваме - за шутъри (особено първо лице) мишката си е мишка. Също така повечето кадри в сравнение с конзолата са си радост за окото.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
11 януари 2021
Тя играта не е точно лоша. По-скоро е някаква никаква. Смисъл средна работа(те си го и знаят, затова още от началото беше по-ниска цената). Изиграх я, ама геймсесията ми беше фермерска, като едно време с ммо-тата. Нещо си върви на втория монитор и аз си ги трепя и си събирам ресурси по каратата докато поглеждам каквото там гледах отстарани(мисля че беше турнир по CS ).
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
11 януари 2021
Аз харесвам само far cry 1,2 . Тея новите нещо не ми се нравят . Последната която бях играл беше във някакви планини където лошковеца бе някакъв със розов костюм . Дори не помня коя част от серията е и не ме хвана никак .

Primal ми беше интересен във началото заради пещерняшката ера ама не я довърших и нея.

Не са лоши шутърчета ама не са уау,средна класа игра както каза найт.

И същата работа със just cause ,тези игри ги има за пълнеж а не да имат някаква огромна фен база.

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
11 януари 2021
Е то няма как всяко едно заглавие да е GOTY все пак. Има по-посредствени игри, има слаби игри, които бързо се забравят, има игри, които всички (или поне повечето) харесват. Фар Край 3 и 4 смятам, че оставиха малко или много отпечатък в гейминга. Особено тройката. 5-цата също изиграх, но от нея помня много по-малко, отколкото от 3 и 4, които имат доста по-запомнящи се герои. И готини саундтраци.
Вярно, че и Primal изиграх миналата година - хареса ми заглавието. Интересен сетинг, наистина - малко игри има в такава обстановка. Даже май не се сещам за други. Наскоро се появи една с едни шимпанзета, които трябва да "станат хора", чрез еволюционни скокове в поколенията, но то е по-скоро стратегия един вид.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 889
Цитиране
11 януари 2021
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
15 януари 2021
Най-сетне си пуснах Hotline Miami за да видя защо бяха всичките тия хвалби навремето. Ебаси лудницата наистина

Ше пробвам и втората част, тя е също толкова яка, нали ?

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
15 януари 2021
Пичове, кажете някоя игра от типа на старите Double Dragon/Кадилаци и динозаври или коя да е аркадна такава като "от едновремешните".
Спомням си и една, пак от тези аркади, която ми беше много интересна, но не помня как се казваше - средновековна обстановка, в началото избираш дали да си тежък рицар, дали по-леко брониран - само с нещо като шпага, другите герои не помня. Отвреме навреме можеш да вземеш кон, но като те ударят, го губиш. Такива неща...
Да я има за ПС4, да може да се играе кооп с приятелче

***

А, намерих една - Streets Of Rage.

Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
15 януари 2021
Уважавам Far Cry 1 заради технологичните му постижения, както и Far Cry 2. Втората просто излезна в лош момент - 2008ма.

Far Cry 3 е добра като тематика но иначе е просто "читава" игра. Все пак се забавлявах яко с нея. Far Cry 4 е най-добрата като геймплей а 5 е като 3ката - читава. Нея я спечелих от конкурс на WCCFtech беше забавно

https://wccftech.com/best-screenshot-contest-free-far-cry-5-giveway/

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
15 януари 2021
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
15 януари 2021
То това са си Beat em up игри. Аз наскоро се чудех на Double Dragon Neon за суича(на ps4 я няма щото е стара, на суича порта ако не се лъжа е на играта дето излезе на ps3). Иначе ето тука има списък с такива, разгледай, може да харесаш нещо: https://www.50gameslike.com/best-games-by-type/beat-em-up/ps4.

Казвали са ми, че Sreets of Rage 4 е прилична игра.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
15 януари 2021
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
15 януари 2021
Streets of Rage и Golden Axe са си култови класики, колкото и клиширано да звучи това определение.

От FarCry ме кефи само първата игра - превъртал съм я незнам колко пъти, за времето си беше някакъв голям технологичен скок, въпреки че излезе същото време когато излезе и HL2 и Doom 3 (най-силния период в гейминга )

Реалното продължение на FarCry 1 е Crysis 1. След като Crytek минаха под шапката на EA преименуваха играта на Crysis, а пък Ubisoft започнаха FarCry 2 от нулата и това което видяхме е крайния резултат. Мен лично не ме кефи FarCry 2 - еднообразна карта с еднообразни мисии и никаква тръпка в екшъна.

В следващите игри сложиха повече неща тип RPG и Assasins Creed с по-шарени цветове и повече филмови похвати. Товя явно се харесва на хората, на мен пък не

А пък за продължениеята на Crysis няма какво да си говорим. Излязоха когато CoD беше в апогея на популярността си и диктуваше модата при щутър игрите, която Crysis 2 и Crysis 3 последваха.

<
1
...
130
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.