Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
131
...
298
>
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
15 януари 2021
Не виждам какъв скок в графиката е направила far cry 1. Лъвския скок в графично отношение беше направен от Doom 3 и за мен това си остана най-добрата игра от поредицата. Знам, че много хора се кефят на новите части, но аз не обичам игри, които ми налагат насилствено бързо темпо. Да не говорим, че новите части са просто едно шарено мазало. Няма и помен от смазващата атмосфера на тройката.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
15 януари 2021
FarCry си беше дълго време пример за добра графика, наравно с HL2 и Doom 3. Иначе за мен най добрата олдскул пуцалка си остава Painkiller която излезе същата тая 2004-та година
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 януари 2021
Според мен кралят на Аркадните шутъри си е DOOM Eternal и на второ място Unreal 1. DOOM 3 ми харесва но е прекалено лесна а атмосферата макар и опресираща след някъде Alpha Labs 1 се превръща в Симулатор на Зенитни оръдия в затворени помещения - което пак е яко ама не е особено плашещо. И все пак играта си е PCMR as fuck - има Source Code Access за нея.

Far Cry 1 е голям скок за World Size, Large world lighting и има доста яки Specular, normal map и дори първобитни Global Illumination техники. Да, и DOoM 3 и Half Life 2 също са огромна крачка напред, но нека да уважим и FC1 тук - и трите са над останалите игри от 2004та. (Като графика!)

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
15 януари 2021
Аз до първия Far Cry стигнах сравнително късно. Не го играх като излезе(идея намам защо). Та го цъках зимата на 2007ма(помня щото ми беше тогава първата сесия в университета), a тогава РС-то ми нямаше сили за Crysis. Играта беше ужасно фън и въпреки, че я играх 3 години след излизането, изглеждаше съвсем прилично(ще кажете 3 години, не са чак толкова, че да се усети графика, но тогава скоковете в графично отношение бяха страховити, пак казвам, тогава вече беше излязла Crysis). Графиката беше приятна и шуутинга беше забавен.

Колкото до другите Far Cry, харесвам ги в по-голяма или по-малка степен всичките. Само 2ката така и не съм я изиграл, а съм я почвал няколко пъти.

The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
18 януари 2021
Взех Control за 10 евро и поне за тази цена играта хич не е зле.Някаква ultimate edition,която включва всички експанжъни.Геймплея е супер фън,въпреки,че вършиш едно и също.Никога не омръзва да разхвърляш тела наляво и надясно.Псето в ревюто беше написал,че гадовете се раждат зад теб,но за 10 часа в играта нито веднъж не ми се случи.Явно са го оправили това.Историята е добре.Като цяло едно 7.5 до тука и давам.Има потенциал за повече обаче.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 януари 2021
Control e много готина игра.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 януари 2021
И аз я взех, но я оставих в бибилиотеката, за 2 февруари, когато добавят ps5 ъпгрейда.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 януари 2021
igra4 написа
И аз я взех, но я оставих в бибилиотеката, за 2 февруари, когато добавят ps5 ъпгрейда.

Дотогава ще е стара. Трябваше да я минеш още август 2019та... ние вече я забравихме

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
19 януари 2021
Charcharo написа
igra4 написа
И аз я взех, но я оставих в бибилиотеката, за 2 февруари, когато добавят ps5 ъпгрейда.

Дотогава ще е стара. Трябваше да я минеш още август 2019та... ние вече я забравихме

😁😎😎😁

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 януари 2021
И аз Far Cry не го играх навреме, Painkiller също. Всъщност по онези време някак ми беше втръснало от шутъри и то доста, беше някаква фаза от гейм кариерата ми, в която почти бях спрял да ги цъкам и залагах повече на останалите жанрове. Помня, че аверите много се възхищаваха от Far Cry - и неслучайно, играта е на Crytek, с нея изобщо стартираха. Хората понякога забравят, че това са корените на студиото, не Crysis... и то самото название си Cry-ско. А Painkiller... трябва някой ден да поправя грешката, People Can Fly си ги тача като студио, наскоро слушах и саундтрака, яката работа. Преди ковър шутърите жанрът си беше друга ракия. Добре, че в последните години започна да залязва това клечане зад укрития и пак се обръща взор към доброто старо минало.

The_Doctor46 написа
Взех Control за 10 евро и поне за тази цена играта хич не е зле.Някаква ultimate edition,която включва всички експанжъни.Геймплея е супер фън,въпреки,че вършиш едно и също.Никога не омръзва да разхвърляш тела наляво и надясно.Псето в ревюто беше написал,че гадовете се раждат зад теб,но за 10 часа в играта нито веднъж не ми се случи.Явно са го оправили това.Историята е добре.Като цяло едно 7.5 до тука и давам.Има потенциал за повече обаче.

Играта беше доста счупена за PS4 в немалко аспекти. Можех да я взема и за PC, ама имах съмнения за нея и исках да имам опцията да я препродам. А то портът се оказа куц... и така.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
19 януари 2021
Преди 4-5 дена изиграх двата епилога на Red dead redemtion 2. Много ми харесаха, много добре се продължава с историята след трагичния край. Връзката с първата red dead доста добре са ги обединили двете игри. И много отпускащо ми дойде, особено в някакви много спокойни моменти като примерно доенето на крава, правенето на ограда, къща и на всичкото отгоре хубавата музичка си беше страхотно преживяване. Но все пак имаше неща, които не ми харесаха. Най-много впечатление ми направи, както главния герой е заживял щастливо в новия си дом, веднага идва Садле казва му локация и кой се намира там и хукват и накрая това се оказва край. Нещо не ми се върза с цялата история, ами го почуствах като "оф много дълго продължава това, дай да се свършва вече".

След rdr 2 покрай безблатните игри си взех Little Nightmares и я изиграх. Много красива игра, намерих доста философия и прилики с живота. Чух че има и dlc няма да е зле да го пробвам. Единствената ми забележка, че е много крактка едва 2 часа игра.

И след малка почивка 1-2 дена вчера си взех ghostrunner. Снощи с часове не спирах да я играя и да умирам и умирам. Играта е доста интересна. Чуствам я като самурай джак от първо лице. Най доброто според мен са самите механики на играта и паркура. Dying Light в бъдещето и голяма степен фантасмагории.

Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
19 януари 2021
Peshp, колко време ти трябваше за РДР2? Аз съм на 4-та глава и сигурно имам вече едно 60-70 часа и ми се струва, че няма край като гледам още каква част от картата имам да разкрия. А пък за предизвикателствата да не говорим. Това със сигурност е играта с най-много занимавки за платина, която съм срещал. Не, че са трудни, но трябва много време да инвестираш и по едно време става досадно.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
19 януари 2021
Месец я играх играта. Като видях статистиките имам 80ч. Главно играх главните мисии и отвреме на време странични. Най се бях изкефил на bounty-та, които ми плащат за да хвана някой и тях не спирах да ги правя, ако има новоизлезли. Иначе горе-долу главно историята играх. Като накрая ми изписа 88%, нямам нерви да продължавам с предизвикателства или да дебна легендарни животни. Иначе отначало първите 3 глави се развиват бавно и е нормално да си помислиш, че играта няма край. Петата глава е кратка, но пък много интересна, няколко мисии и след това отиваш в последната (шеста глава) и накрая двата епилога.
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
20 януари 2021
Засилих се пак да играя Game Dev Tycoon. Не знам какво толкова има в играта, ама като почна да я играя, неусетно минават 2 часа. На стария комп имах сейв със супер развито гейм студио, но сега почнах отначало. Зарибявка си е и днес. Дано пуснат нов ъпдейт и да добавят новите конзоли също.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
20 януари 2021
Зарибявка е. Аз я имам на телефона, взех я преди суича, когато още цъках активно на него докато пътувах. Сега е една от двете игри, които от време на време си пускам на него.
<
1
...
131
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.