Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
138
...
298
>
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
17 март 2021
Освен всичко, което спомена (което хич не е малко):
- губиш всичко при смърт и можеш да си го намериш при тялото;
- чекпойнт системата е буквално същата;
- няма никакъв туториъл или държане за ръка;
- трудността като цяло;
- мрачната атмосфера - намираш се в мъртъв/умиращ свят;
- разпръстнатия lore и събирането му като пъзел - и въобще цялостния подход към историята;
- фокусът върху бос битките, както и начина, по който протичат;
- сайд куестовете са апокрифни;
- левъл дизайна, при който всяка зона е малко парче от голяма и взаимосвързана карта и в течение на играта очклюваш шорткъти и си казваш "wow, гледай къде излязох";
- срещаш едни и същи пресонажи постоянно;
- пълно е със скрити помещения;
- звуковите подсказки.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 март 2021
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
17 март 2021
Аз започнах Immortals Fenyx rising ,но я взех от Ubisoft+ и за сега игрицата е доста приятна.Ако е така и натам,ще си я взема някой ден да си я имам.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 март 2021
@The_Doctor46 - доста е забавна играта и зарибяваща
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 март 2021
https://youtu.be/N0K--J_Hj_g

Ето какво ще играя цял месец ;d

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
19 март 2021
за триене, double post...
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
19 март 2021
Дойдоха ми две от игрите за плейстейшъна на които са канех от известно време
https://i.imgur.com/MWnAVCx.jpg

Едната игра е корава Run and Gun, взела най-доброто от Contra и класическите Castlevania. Мрачни декори, кървища и метъл саундтраци.

Другата игра пък е малко по-различна. Забавна анимационна и майтапчийска игричка, без почти никакво насилие и главния герой е гъска. Като жанр е Neighbours From Hell, само че с друг изглед и друга локация.
И това отново е инди игричка правена мисля от няколко човека. Предвид това е учудващо че играта я има на физически носител и не само това, ами и е доста добре окомплектован с голяма карта, книжка и стикер. Така трябва да идват всички игри на физически носители, а не само диск в тънка кутийка с някаква обложка

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 март 2021
Минах The Ancient Gods Part 2. Готина е но е доста по-лесна от Part 1. Знам, че съм по-добър от преди ама все пак не мисля, че съм ЧАК толкова по-добър. Някакси е само 2-3 идеи над последните мисии на базовата игра а това е просто прекалено леко.

Много реване имаше от Part 1 защото калпави играчи като плебеите от IGN или GameSpot имаха проблеми с нея, ама според мен това е тъпо заради слаби FPS играчи да се пипа DLCто на Nightmare...

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
27 март 2021
Здравейте! Доигра ми се нещо качествен шутър и реших да подхвана Doom поедицата. В момента се тегли ъпдейта на 2016 като след нея ще мина на Eternal, ако ме грабне. Дайте съвет на коя трудност да я почна, че много мразя да сменям трудност по средата на игрите и гледам никога да не го правя, понасяйки всичките негативи от този ми инат. Да се има впредвид, че не съм мастър в този жанр и ще ги играя на конзола
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 март 2021
"Да се има впредвид, че не съм мастър в този жанр и ще ги играя на конзола "

DOOM 2016 е доста лесна игра. Там можеш на втората най-висока. Nightmare е сравнително по-труден но Ultra Violence е приятна. Но си на конзола, тъй че дай по-ниско.

За Eternal не знам. Играя само на Nightmare. По-трудна е от 2016та обаче. Мисля, че за теб средната ще е OK на нея.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
27 март 2021
Мерси за съвета Charcharo, ще се вслушам в него, още повече, че съм запомнил, че ти си от големите фенове на Doom Eternal.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 март 2021
BundyBari написа
Мерси за съвета Charcharo, ще се вслушам в него, още повече, че съм запомнил, че ти си от големите фенове на Doom Eternal. ;\)

Ето тия ги играя сега.

*Gameplay not mine though, but I be good ;d

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 март 2021
Аз доколкото помня играх на Hurt Me Plenty на Doom от 2016-а, тоест нормалната трудност. Почнах на Nightmare, нещо не ми хареса, не че не се справях, ама умирах по 2-3 пъти на битка (може би защото не бях свикнал с играта още). По нататък Hurt Me Plenty ми беше леко лесен, но пък Nightmare - малко досадно труден. Съгласен съм, че Doom Eternal е по-сложен (или по-точно има по-голям акцент на генерирането на различни ресурси). Тук говоря за PC, де, на конзола не знам. Може би Hurt Me Plenty или евентуално по-ниската трудност. Точно Doom на конзола... де да знам, поне аз не бих могъл. (Ама и не знам как точно е оптимизирана играта за конзоли, де.)

Аз преди няколко дни играх Loop Hero... мисля да зашия едно ревю, голяма зарибявка беше. Може би уикенда ще ѝ отделя малко време, че тази седмица работата ме нагъна със солиден double anal.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 март 2021
@BundyBari

Моето DOOM 2016 review ;d

https://gnd-tech.com/2016/07/doom-2016-ids-return-to-form/

Straicar
Мнения: 36
Цитиране
28 март 2021
Завърших Red Dead redemption 2 и се прехвърлих на Last of us 2.
Останах доволен от RDR2. Хубава пуцалка,може да се заиграеш с тази игра в продължение на месеци. На моменти ми бе мудна и досадна,но имаше много яки моменти. Тъй като играя рядко поради липса на време,ми отне доста време да я врътна и може би това ме спаси от това да ми омръзне по рано. Накрая бях стигнал до положение-хем да я зарежа,хем не ми се искаше да я оставям.
Сега да видим The Last of us 2.Дано историята поне се доближава до 1-та
<
1
...
138
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.