Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
140
...
297
>
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
20 април 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
20 април 2021
LethianDream
Мнения: 2499
Цитиране
21 април 2021
Fist, чакам UFC4 скоро в EA play с нетърпение и можем да изпукаме мачове онлайн. Докато дойде, си разцъквам тройката Да, стамината е ключова, трябва баланс, да не се хвърляш устремно в даден рунд, иначе после те пречукват.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
21 април 2021
Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
21 април 2021
След A Plague Tale, останах горе-долу в същите години, но на друг континент. Почнах Ghost of Tsushima и макар само интрото да минах и да съм на първата мисия, усещам отсега, че това заглавие много ще ми "легне". Бойната система предполага интересни битки с множество ходове. Пуснах я на японски, разбира се - много жалко, че синхронизацията е според английския.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
21 април 2021
LethianDream
Мнения: 2499
Цитиране
21 април 2021
Имам EA Play, вероятно май или юни ще я пуснат цялата там, не ми се дават 70 лева
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
29 април 2021
Понеже Валхала в началото изобщо не ме заинтригува, затова напоследък, особено днес, прекарах някъде към 8 часа, без да усетя как са минали Определено ми хареса, че без да следваш куестове си шариш из света, експлорваш и се биеш с когото ти падне и си трупаш скилове, харесват ми и тези уърлд ивенти с акцент на куестове, колкото и да са елементарни.
Моменти като този, в който епископът заклеймява музиката като дяволско творение, налага се да го пребиеш, а тълпата крещи smack my bishop
The_Doctor46
Мнения: 1761
Цитиране
07 май 2021
Играя Resident Evil Village и хем нямам чувството,че е Resident Evil игра,хем си личи,че са ползвали неща от RE4,която по мое мнение беше най-силната от поредицата.Продължава историята на Итън от предната игра,но някак си се усеща по-различно. Шутинга си е фън,атмосферата е страхотна,историята също за сега. Като цяло ми допада супер много. Ако има фенове на серията,които се чудят още дали да я играят,взимайте смело.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
07 май 2021
Аз ще я почна днес, само да се досвали
The_Doctor46
Мнения: 1761
Цитиране
08 май 2021
Много е яко,че е източно европейски повлияна. В началото имах чувството,че съм в някое българско село. В стаите на някои къщи е точно като в България навремето. Черги по стените и пода,а на едно място имаше и носии подобни на българските.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
08 май 2021
Не като навремето. Баш като запустелите места по горните-нанадолнища. Ся да отидеш у някое такова запустяло, ще видиш подобни гледки, минус изчадията разбира се
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
08 май 2021
Бе и изчадия си има.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
09 май 2021
Селото го зарязах, нещо не ме изкефи, купих си двете dlc та на Doom Eternal и стигнах до едно място където трябва да скачам, дашвам, да се хвана за едни лостове, после през някакви ускорители , умрях 20 пъти, разтреперах се, теглих му една п@тка майна и го заебах и него.Сигурно и двете игри няма да ги пипна повече, пари на вятъра както винаги.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
09 май 2021
Божо, така като гледам, май гейминга, като цяло, не ти доставя удоволствие вече май. Прав ли съм? Не се заяждам, действително ми е интересно, защото често те виждам да споделяш как започваш нещо и после съжаляваш, че си дал пари за него. Няма нищо лошо разбира се, но мислил ли си за някакво друго хоби? Отново, не се опитвам да дразня или да се подигравам, а сериозно питам.
<
1
...
140
...
297
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.