Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
142
...
299
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 май 2021
HighFist написа
Но да, най-вероятно и в другите игри ще е така с руснаци. Лошото е, че сървърите ни свързват само със съседни нам държави - знаят клоаката къде да я сложат. :Д

Абе, беше ми поминало, ама покрай игрите с теб и твоите хора пак ме хвана крастата та се разиграх, че и фейсит пак взех да грайндя, ама руснаците ме лекуват, пак взех да губя желание

Иначе не са такива само в CS, в доста игри са ме тровили. С всички други националности се разбирам (има изключения, ма те са до индивиди), но 99% ако e руснак в партито/лобито, нещо няма да му е наред

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 май 2021
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 май 2021
То има много значение тръст фактор, прайм и т.н. Като играя соло, доста по-рядко има някой съмнителен. Но във фейсит с техния античийт поне като ме пръснат, знам че оня дето ми отвъртя главата си играе. Но там пък е пълно с бейтъри и стат к*рви
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 май 2021
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 май 2021
То гадаем, щото е скрит, ама примерно дори твоят Тръст фактор да е висок, приятелите ако са с нисък, лобито яде дървото. Както казах, когато съм сам дори в ММ нямам проблеми. Рядко има някои, които да са ми наистина съмнителни(говоря за хакери, смърфове ясно). И аз съм със 7+ години акаунт(не помня кога точно го направих трябва да погледна) имам си и автентификатор(не помня беше ли изискване) и прайм. Знам, че anecdotal evidence е супер субективно, ама това са ми наблюденията.

Че има чийтъри в играта има, това е видно и от космоса, но далеч не са чак толкова колкото се изкарва.

Не разбирам и тезата с негласното подкрепяне. Valve нямат интерес да има чийтъри. Ако банваха редовно големи бройки да кажем да, та новия акаунт и той да зоби скинове или нещо подобно. При все че е f2p, просто не виждам каква изгода може да имат, че да са (негласно)съгласни. Сега вече ако говорим за некомпетентност и липса на идеи как да се справят с чийтърите, това е съвсем друга тема и по-скоро бих се съгласил.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 май 2021
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 май 2021
Не прах в очите. Случвали са ми се и двете. Качвал съм двизия без да играя, защото след бан вълна(преди година може би лятото имаше масовка с камара народ, тогава е случи), ми махна няколко мача с хакери. Случвало ми се е и да загубя девизия, защото един пич канеше в лобито негов приятел, който в последствие баннаха. Загубих 1 или 2 девизий, въпреки че преди бана усетих, че той чийтва и го репортнах, ама не ги виня изобщо за взетото, не е било заслужено. Та определено се случва, въпросът е, че ти нямаш реално измерване на ело-то, както е в esea и faceit и може да не се забележи, ако са повече мачовете. Отделно не всички ги лови разбира се.

"с по три акаунта" ами повечето акаунти свалят trust-a, дето си говорихме, особено ако са вързани за една и съща карта и т.н. Ta ако е нисък тръст фактора, напълно е възможно да се блъскат с очеизвадни хакери. Както казах, никога няма да тръгна да обяснявам, че чийтъри няма или че Valve са си свършили работата. Нито съм луд, нито сляп. Просто мисълта ми беше, че доста се преекспонира. Играл съм с приятели с доста ниски девизии, имахме едно френдче, е той чисто механично горе-долу си стреляше, ама вдига шум, не знае как да ползва гранати, самите му реакци и gamesense бяха зле. Елементарни отигравания му се струваха като чийтене

Трима човека му викаме в Дискорд "Ляво, Ляво в ляво е бе", той вика "Ако беше в ляво, щях да го видя". Та му записах ей това


HighFist
Мнения: 808
Цитиране
11 май 2021

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 май 2021
И аз минах селото. Чак за игра на годината няма да я редя, но доста ми хареса. На мен ми допадна повече от 7цата. По-екшън ориентирана е и това на мен ми харесва. Не че няма моменти, в които трябва да бягаш и да се криеш, но не бяха толкова че да ми развалят вкуса. Макар чисто геймплейно да се различават, доста ми напомни на 4ката.

Сторито е някаква лудница, ама това си е стандартно за RE.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
13 май 2021
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 май 2021
За пълна цена... Много зависи, ако ще я минеш по сторито и това е, не за всеки ще си струва. Аз съм я минал за около 7-8 часа на средната трудност. Ако ще я преиграваш, ще се ровиш за съкровищата, ще играеш Mercenaries режима, тогава повече си струва. Може да я преиграя, но ще е по-нататък, че идва ME:LE, пък и Биомутанта.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
13 май 2021
Чак толкова ли е кратка? То за две "сядания" значи може да се изиграе или за 1 уикенд.
Аз напоследък свикнах с разни отворени светове да ги играя даже и по два месеца. Одисеята, РДР2 и двете ми отнеха таман по около месеца мирна и кротка игра (РДР2 даже ми остана сума неща за изследване и откриване). Watchdogs Legion към 4 седмици я влачих, сега съм на Цушимата, която вече 3 седмици играя и като гледам още бая има.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 май 2021
Tолкова, стийма ми показва 11тина. Ама там са ми и вечеря, ставания, нямам навика да гася играта като ставам и брояча си върви. Но като минеш играта то ти дава като съммари, 7 и четиридесет и нещо ми е отнела. Ама пак казвам играх я на стандартна трудност, ако беше на по-висока, може би щеше да отнеме повече, щото най-малкото противниците щяха да поемат повече стрелба и вероятно щях да умирам повече. Гледам, че и в HLTB средното за Мейн сторито е 9 часа. Аз не я ръшвах, гледах си за съкровища, ама не е като да съм имал за цел да открия всичко. Ако подходиш като completionist и преследваш ачийвмънти и т.н. предполагам ще глътне повече.

Да кажем Мейн сторито е около 8 часа на стандартна трудност.

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
13 май 2021
Rostik79 написа
Чак толкова ли е кратка? То за две "сядания" значи може да се изиграе или за 1 уикенд.
Аз напоследък свикнах с разни отворени светове да ги играя даже и по два месеца. Одисеята, РДР2 и двете ми отнеха таман по около месеца мирна и кротка игра (РДР2 даже ми остана сума неща за изследване и откриване). Watchdogs Legion към 4 седмици я влачих, сега съм на Цушимата, която вече 3 седмици играя и като гледам още бая има.
Rostik,всички RE игри са между 6 и 10 часа,с изключение на RE6,която е между 20 и 45 часа,но аз не я броя за RE игра. Най-слабата в поредицата. Както казах в друг пост,тези игри се правят с идеята да преиграваш после,да отключваш точки като изпълняваш "постижения",да купуваш екстри с тези точки от магазина,за да си по-назобан на високите трудности.Както каза Найт,ако искаш да циклиш само сторито,по-добре изчакай промоция. Аз лично винаги преигравам всички RE игри по няколко пъти и има смисъл да я взема на пълна цена. Иначе играта е доста добра.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
13 май 2021

<
1
...
142
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.