Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
148
...
294
>
The_Doctor46
Мнения: 1746
Цитиране
05 юни 2021
Mitko6000 написа
Игри има бол, ама не винаги я има искрата и мерака. След време се връщат, ама колкото повече се трупат годинките, толкова по-често се случва.
Аз не съм усетил такова нещо с годините. Даже напротив,задълженията станаха повече,по-малко време за игра,а оттам и повече желание. Виж ако имаш повече време за игра,може и да намалява желанието. При мен за сега не е имало много "кризи",да чукам на дърво.
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
05 юни 2021
Biomutant-а май го позакрепиха. Мелето се усеща по-сериозно, гледам че и "магическите" класове стават заигра. Нърфнаха критикала на прозия и малко не ми харесва че няма respec(или поне аз не откривам), щото в момента билда ми е малко преебан, ама живи и здрави.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
07 юни 2021
След The Evil Within 2 останах на хорър вълна и цъкам Resident Evil 7. Доста тегава игра, но ми е интересна. Почти към края съм и досега не мога да разбера връзката с Резидент Ивъл вселената - има някаква зараза и се опитва главният герой да направи серум, но ми се губи връзката като цяло. Спокойно може да е игра с друго заглавие извън тази вселена. Все очаквам да попадна на някакъв документ или запис, който да прави връзка с Ракуун Сити, Т-вируса и Umbrella Corporation.
А следващата игра - The Village пък съвсем в друга среда - Румъния, вампири ...
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
07 юни 2021
Има ли хора, които са играли Planescape Torment или ремастъра? От известно време ми се иска да пробвам crpg, но нямам голям опит в този жанр. Играл съм Divinity: Original Sin. Ще се радвам да чуя мнения.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
07 юни 2021
Аз го играх преди няколко месеца. Играта очевидно е била велика за времето си, но комбат системата е толкова ужасна, че не издържах и я разкарах. Но историята е добра, макар че според мен по-скоро изиграй Divinity: Original Sin 2, там всичко е супер. Или Disco Elysium, която за мен и за много други е най-доброто в жанра до момента (макар че там реално няма битки, имай го предвид).
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
07 юни 2021
Planescape Torment e може би най-добре написаната игра. Като сюжет, тематика, свят, персонажи, тематика е доста добра. Една класа над Witcher 3 HOS, Disco Elisum и наравно със SOMA или Pathologic 2.

Като геймплей е мех. OK е системата за битки ама само толкова.

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
07 юни 2021
Точно покрай Disco Elysium видях, че много хора я определят като единствената игра, която успява да се доближи, като качество на писането до Planscape, а и че са близки като усещане. Знам, че в едната няма битки, а в другата те са много малко, за разлика от игри като Divinity. Не съм сигурен дали ще ме грабне такъв тип геймплей и затова предпочитам да се пробвам с Planescape ремастър версията, която мога да я купя за 2-3 лв, вместо да налея над 60 лв и да не съм сигурен дали това е моя жанр. Отворен съм и за други предложения от този жанр, ако според вас има други по-добри игри като за новаци в жанра.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
07 юни 2021
Charcharo написа
Една класа над Witcher 3 HOS, Disco Elisum

Диското игра ли я? Според мен не си Според мен Диското е една класа отгоре, а не обратното. А СОМА-та е една класа под Planescape Torment

@Caprice: диското можеш да го "заемеш" от някой торент сайт и ако ти хареса да си я купиш. Аз така направих. Играта не страда ни най-малко от липсата на битки като такива; светът е толкова дълбок (и на толкова много нива), че не е истина просто. И в последната версия всеки ред е озчувен, което си е за Гинес само по себе си. Дори и да са на едно ниво като писане с PT, във всичко останало Диското е класи отгоре. А битките в PT са толкова зле (и не толкова малко), че в случая без битки е голям, ама голям плюс.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 890
Цитиране
07 юни 2021
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
07 юни 2021
Ей това Диско ще ме накарате да го играя и аз. Голямо хвалене. Не е точно мой тип игра, но искам да я пробвам.
Впрочем има едно подобно донякъде заглавие, но му забравих името - там ти си един гигантски ходещ скелет и обикаляш Америка и разговаряш с различни странни хора. Всеки има някакви чудати истории, а ти трябва да избираш правилния диалог, за да накараш хората да разкажат колкото се може повече от историите си.

Edit: едно приятелче питах за тази игра, че я играеше - Where Water Tastes Like Wine - нищо чудно, че не се сещах заглавието, хаха!

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
07 юни 2021
Щях да предположа Grim Fandango
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
07 юни 2021
То ако Where Water Tastes Like Wine е малко подобна на Grim Fandango да я почвам, ама нещо ми се струва, че не е така.
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
07 юни 2021
То ако Where Water Tastes Like Wine е малко подобна на Grim Fandango да я почвам, ама нещо ми се струва, че не е така.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
08 юни 2021
Where Water Tastes Like Wine не е много като Грим Фанданго.
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
10 юни 2021
Вчера пак си пуснах SSX на Бокса. Голяма грешка! Не съм усетил как са минали 2-3 часа, а уж бях изморен след работа. Велика игра! Цели девет-десет години и подобна игра за екстремни спортове на това ниво не се е появявала!
<
1
...
148
...
294
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.