Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
149
...
298
>
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
12 юни 2021
Във момента започнах вещера 3 отново ,тъй като не бях минал длц-тата навремето. Сега ще мина основната + длц-тата . Само че този път играта има някакъв графичен Мод и изглежда по-добре от преди.
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
13 юни 2021
@Sauronn голяма грешка си направил, че не си играл DLC-тата - доста са добри. До колкото модовете, аз съм с HD Reworked + Wiedzmin Lighting Mod, но и vanilla-та си има чар.
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
13 юни 2021
Със hd reworked съм само. Не знам защо не ги бях играл ,сега ще ги изиграя .
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
17 юни 2021
Подхванах Shadow of the Tomb Raider (третата от новата ребуут-трилогията) и ми харесва. Както в ревюто на псето пише, в тази част май има повече акцент на изследване, пъзели и "скачанка" и по-малко стреляне.
Графиката е добра и ме учудва как има режим за 60 кадъра (или поне се мъчи ПС4про-то да ги стига, но не винаги ги държи), а в същото време игри с доста по-постна графика едвам се влачат.
Даже си взех сега и втората част - Rise of the TR, която играх преди няколко години и имам доста добри спомени от нея и пак ще си я изиграя. Първата част също два пъти съм я изигравал и май се оказва, че това ми една от доста добрите трилогии от ново време и се нарежда заедно (или малко след) други любими трилогии Биошок и Dead Space.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
18 юни 2021
Толкова няма игри, а и ми се играеше нещо опън уърлд, че си взех watch dogs legion 😅 Игрял съм 20 мин още, управлението на колите не е добро, по нататък сиг ще имам още мн критики, но яко е на средно ниво може да я добутам.
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
18 юни 2021
Доигра ми се AC и подхванах отново Origins. Обаче понеже последният път я изтеглих на PC и след време спря да работи и се изнервих, реших в крайна сметка да взема Gold Edition на PS4 и благодарение на плюса (реално заради това го взех )хванах солидно намаление с всички DLC-та. Откакто поредицата е RPG, това е единствената игра, която ми допадна. Валхалата влиза прекалено много в RPG жанра и някак не ме грабва на първо гледане, макар че един приятел ми каза, че е доста по-асасинска отколкото Origins и Oddyssey (която също не харесвам ). Някак сетинга на Ориджинс, героя, историята (от това което съм играл засега, което не е много) са ми доста свежи и зарибяващи. Надявам се да успея най-сетне да я врътна, защото наистина ми допада.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
18 юни 2021
И аз довършвам Origins, но определено не успя да ме грабне. Вярно във Валхалата имаше някакъв завой към старите AC,докато тук поставят началото на всичко, но не това е причината да не ме хване, още не мога да определя кое точно.Иначе ми остава пълна мистерия защо коня е точно толкова объркан както в Одисея и Валхала, а камилата се държи съвсем прилично.
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
18 юни 2021
При мен във Валхала ми прави впечатление, че тези препратки към по-старите части, социалният стелт, острието, са си просто там колкото да ги има. Иначе самата игра просто се казва Assassin's Creed за да се продава повече. Всичките тези мистични оръжия, скилове, руни, просто не пасват в поредицата. В Origins има малко асасинско усещане, макар и по-малко от предишните игри. Но тук, просто си е едно викингско RPG с Assassin's Creed боя. Затова и казвам, че Origins ми допада много, колкото и да не съм фен на RPG-та.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 юни 2021
Origins е много-добра. Малко свеж въдух в поредицата. Валхала нещо не мога да я доиграя.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
20 юни 2021
AC Origins е единствената игра от поредицата която превъртях. Понеже пролетта бях у Египет и ми беше интересно да видя локациите в играта как са направени - почти нищо общо с the real life Оценката ми е средняшка игра, нещо като 5.5/10 - приятна шаренийка и еднообразно циклене без никакво удволетворение от геймплей механиките - така както са май всичките им игри на тия Ubisoft

Black Flag май е по-добра - същата заготовка ще да са използвали като са я правили тая игра, ама битките с корабите са яко направени и песничките на пиратите придават яка атмосфера. Ама тия циклежи не са за мене а с холивудските филмови похвати не могат да ме трогнат Тая игра се насилвах да я играя защото я бях взел барабар с плейстейшъна.

Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
20 юни 2021
Кой каквото му харесва. На мен лично, винаги ми допадат частите от поредицата които внасят свеж въздух, като 2,3, 4, Unity, Origins. Игри, чийто механики и анимации са планирани и създадени за тях и след това като ги копи пейстнат в следващите 2-3 части, просто си личи, че са искали да спестят време, пък не им е там мястото. Така е и с Одисеята, и Валхала, Syndicate, така беше и с 4-ката, която пък от своя страна доразви морските битки, така че малко се компенсират нещата там. Origins си беше опит за радикална промяна в поредицата и като за първа такава игра си се справя блестящо. Следващите, сори ама...
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
24 юни 2021
Mitko6000 написа
При мен във Валхала ми прави впечатление, че тези препратки към по-старите части, социалният стелт, острието, са си просто там колкото да ги има. Иначе самата игра просто се казва Assassin's Creed за да се продава повече.

Всъщност не е точно така, защото хвърлиха светлина върху начина, по който Ису са се съхранили, кой в какъв бог се е преродил и в последствие в конкретните герои от Валхала, стана ясна съдбата на Дезмънд и това, че Лейла се присъедини към него, за да продължат да търсят решение.
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
25 юни 2021
Art3mis написа
Mitko6000 написа
При мен във Валхала ми прави впечатление, че тези препратки към по-старите части, социалният стелт, острието, са си просто там колкото да ги има. Иначе самата игра просто се казва Assassin's Creed за да се продава повече.

Всъщност не е точно така, защото хвърлиха светлина върху начина, по който Ису са се съхранили, кой в какъв бог се е преродил и в последствие в конкретните герои от Валхала, стана ясна съдбата на Дезмънд и това, че Лейла се присъедини към него, за да продължат да търсят решение.

Имах предвид повече чисто геймплейно. То иначе сигурно са вкарали някакъв lore. Но просто с всяка изминала игра се отдалечават просто от това което прави Assassin's Creed. Просто слагат името, защото продава.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
29 юни 2021
Начи, почнах Dark Souls (1-вият). Пичове, не че съм фен на такива игри, ама чувствам нуждата да вляза за още малко, да потърся някой ключ, някой предмет, някой гад да убия, пък мен нещо да ме убие, пък да си видя грешката...
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
29 юни 2021
То тъй се почва. Аз бях така и после не можех да спра. А при това го играех на стария счупен порт с 15те кадъра в Blighttown

Аз днес ще почвам Demon's Souls Remake-а. Утре ще съм зомби на работа.

Снощи минах Rift Apart-a и мога да кажа, че беше фън. Не съм фен на поредицата, жалко че на PS4/PS5 имам достъп само до римейка, но ще го изиграя на някакъв етап, изглежда ми подобен. Впрочем хората, които се оплакват от играта, обикновено казват че е още от същото и че нямало какво да ги възхити. Аз може би щото гледам със свеж поглед си се забавлявах.

<
1
...
149
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.