Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
150
...
298
>
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
29 юни 2021
Колеги кажете някакви екшън игри със пирати . Нещо от типа на black flag. Да не е sea if thieves че нещо не ми допадна . Във момента съм на тая вълна ,играя Блек флаг
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
29 юни 2021
Сещам се за една-две само с такава тематика, но все някакви много дърти. Но в гугъл ги има - бих постнал линка, но е много дълъг. Просто напиши video games with pirates в търсачката

Така разбрах, впрочем, че има римейк на Sid Mayer's Pirates от 2005-та.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
29 юни 2021
Готин е римейка на Sid Meier, но е стратегия, а не екшън игра. @Sauronn ако пак ти допадат такива игри ще ти хареса. Но най-добрият съвременен екшън с пирати си е Black Flag. Друг вариант е Rogue, защото там геймплея е почти същия, но с някои подобрения и не става въпрос за пирати вече, а се връщат към корените на поредицата повече. Откъм още по-стари ми идват Sea Dogs 1 и 2 (2ката я бяха прекръстили на Pirates of the Caribbean, защото тогава тъкмо беше излязъл първия филм ), но геймплея и графиката са малко остарели и не знам дали ще ти допаднат. Ако ти се цъка боклук, има и Raven's Cry, just saying.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
29 юни 2021
Туй последното все едно не сме го видяли. Но ако ще тролим, може и Risen 2.
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
29 юни 2021
Може и да не е екшън но предпочитам предимно тях. Не ми се нравят вашите препоръки . Аз карибски пирати игрите съм ги цъкал ,не са топ ама ставaха за времето си. Ще видя и във Гугъл както съветвахте. Май няма много класни игри на тая тематика,не е като зомби апокалипсис темата където може да намериш доста игри.

Sea of thieves я рефънднах много бързо,нещо защо не ме привлече не знам. Може да и дам шанс пак,имат и нов ъпдейт вече... Може да са подобрили играта от онова време...

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
29 юни 2021
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
29 юни 2021
Бях ги забравил. Те също, да. Но щом екшъна е за предпочитание, не мисля че остана нещо друго на тази тематика. Даже и на мен ми идва да метна и един Black Flag сега, няма да лъжа.

nightwarrior написа
Туй последното все едно не сме го видяли. Но ако ще тролим, може и Risen 2.

Добавям и Assassin's Creed Pirates и Backstab за телефон.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
29 юни 2021
Sauronn написа
Sea of thieves я рефънднах много бързо,нещо защо не ме привлече не знам. Може да и дам шанс пак,имат и нов ъпдейт вече... Може да са подобрили играта от онова време...

То нея ако не я играеш с приятели, не виждам къде ще и намериш фъна, ама може пък да бъркам.

Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
30 юни 2021
Не бъркаш. Играта е предназначена да е по няколко човека на кораб и евентуално да си говорят със микрофони. Сам не само ще ти е скучно но и ще те разпукват разни други играчи които се движат по групи. Но и като цяло механиките на играта не ми доставят кеф.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
01 юли 2021
Стига бе, от една седмица и аз цъкам Black flag, след като я имам от години, но чак сега ме хвана желанието да я довърша. Явно летния сезон си казва думата.
П.С. Не знам дали Greedfall, която се каня също отдавна да играя, има нещо общо с пирати, избягвам да чета много отзиви предварително.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
01 юли 2021
Greedfall-a пиратско не, по-скоро колониална тематика. Единственият ти досег с кораби е кажи-речи в кътсцени.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
01 юли 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
02 юли 2021
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 юли 2021
Миналата година си взех Horizon Zero Dawn за PC на release day. Поразцъках я малко, ама работа, живот и т.н. отиде на заден план. Сега съм се завърнал към нея ( а и един приятел ме майтапи че все си купувам игри, дето не ги играя)- имам някои критики към играта, но като цяло засега съм с положителни впечатления, а и съм все още в началото, предполагам де.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
02 юли 2021
Не си единствен. Аз също съм си взел доста игри, които още не съм докоснал. Явно е до мерак и някакво удоволствие от колекциониране. Самият факт, че играта ми е под ръка и мога да си я пусна когато реша ми е някак по-приятен от самото играене понякога. Хорайзъна пък и аз имам да го доизигравам, но пък аз съм на PS4, тъй като го клеймнах като го даваха безплатен преди 2-3 месеца.
<
1
...
150
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.