Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
151
...
299
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 юли 2021
ME Andromeda, в пъти по добра от говното watch dogs legion. Даже се замислям да си взема трилогията, без това е суша, а навремето така и не изиграх единицата.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 юли 2021
Портокалите са в пъти по-оранжеви от краставиците.

Иначе трилогията е яка, ама аз съм пристрастен и не знам колко ми е валидно мнението

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
04 юли 2021
Играя Dark Souls 3 на петичката
logout
Мнения: 340
Цитиране
05 юли 2021
Започвам отново ME Andromeda, напоследък събира доста положителни отзиви. Сега свърших ME Legendary edition-a, трилогията я минавам за 3-ти път и аз като nightwarrior явно съм пристрастен и няма да е много валидно мнението ми за нея (честно да си кажа, не бях гледал 4-тия финал на сагата, когато отказваш да вземеш решение на края).
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
05 юли 2021
Първите два МЕ изиграх (втората част наистина е доста добра, първата беше дървена работа в много отношения). Третата я играх, играх и не можах да я доиграя. Доскуча ми нещо, макар че много исках да видя прословутия завършек, за който толкова шум се вдигна навремето (и досега не знам за какво точно иде реч).
Наскоро си взех и Андромедата, която си отлежава на лавицата с дискове и нейното време ще дойде.
Поредицата наистина си е яка - все едно е някаква алтернативна Стар Трек/Вавилон 5 вселена заради всичките морални и етични казуси и т.н.. Дори социално-административния свят силно наподобява Стар Трек концепцията (само дето май в МЕ имаше валута, а в Стар Трек няма пари).
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
05 юли 2021
Аз играя тук някакво аниме RPG,Scarlet Nexus и геймплея е супер забавен. Като всяко аниме(лично мнение,сега някой аниме фен да не ме анатемоса ) е доволно глуповата,не толкова историята,а диалозите,но пък комбата радва. В началото започва по-бавно,но като отключиш това,онова става солиден геймплей. Учудващо за сега е само трудността. На последна трудност почти не умирам,което е странно имайки предвид разработчика-Bandai Namco.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
05 юли 2021
Аз доста и се чудя. Имам какво да играя, размазвам се на Демон Соулса и тн. И май ще остане за нататък. Ама иначе английския дублаж ми стои много смешен, раздали са се, ама в грешния смисъл.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
05 юли 2021
Доста неща дразнят,то да беше дублажа само,но както казах геймплея хич не е зле и ме държи за сега.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
05 юли 2021
E аз по трейлърите и малкото геймплей дето гледах няма как в дълбочина да видя, ама се очкава фейл в тази категория
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
11 юли 2021
Взех че забърсах PS3-ката от прахта и реших да изчистя малко от backlog-а

Имам трите dead space игри които още не ги бях пускал. Започнах от първата игра и засега съм доста доволен. Навремето когато играта излезе я играх съвсем малко бях хейтърски настроен към нея. Причините са няколко:

- По това време се правеха доста игри от такъв action adventure тип и тази беше просто една от многото такива, въпреки че си има иновациите аз може би бях пренаситен.
- Това се водеше хорър сървайвъл игра, а за мен това си беше и още е 100% екшън шутър от трето лице и се дразнех на хората като казваха колко яка хорър игра е това
- Костъмът не героят ми е смешен и цялата тая космическа тематика никога не ме е кефила
- играта е проста и води играча за носа

Какво обаче става 13 години по-късно ? (кога мина толкова време ебаси )

- Такива игри почти не се правят. Последната игра от тоя тип бе доста по-слабата според мен Control и Resident Evil 3 което е римейк (след 13 години като го изиграя ше напиша мнение и за него ) Останалото са масово open world псевдо rpg-та или стандартните pay to win онлайн игри. Тази игра ми е направо като глътка свеж въздух. И бих казал че си е супер сървайвъл хорър, на фона на днешните такива игри които са само игра на криеница и изненадващо искачащи от тъмното чудовища.

- Вече съм махнал хейт настроението си към тази игра, след като очакванията ми към нея са нулеви и като хайпа отдавна е минал и след като отдавна не съм играл почти нищо от тоя жанр. Това ми позволява са оценя достойнствата на играта. Вече смешния костюм ме кефи защото е практичен и това че целия стандартен hud е нарисуван на самия костюм си е направо жестоко. Начина по кайто се убиват гадовете чрез разчленяване е иновация, самите оръжия са интересни и т.н Играта хем е повлияна от повечето попурярни заглавия, хем прави всичко по свой уникален начин. От тогава до ден днешен няма игра която да може да се похвали с това.

- Играта е остаряла много добре, не си личи че е толкова стара, ама никак. И това на PS3-ката, само ниската резолюция би била минус. Детайлността на графиката, светлинните ефекти и реалистичната физика с които интерактваш околната среда, всичко е up to date. Ако имаше теселация и ray tracing ефекти просто щеше да мине за next gen.Доста от сегашните игри не са на толкова високо технологично ниво, който иска да ми вярва

Тия дни се заговори за ремастър или римейк на тази игра. Предвид фактът колко такива hd classics издания пуснаха на сума ти му игри, на накои даже пускат "подобрена" версия при всяко ново поколение конзоли, аз съм направо учуден как така досега с тия три заглавия не направиха същото, предвид колко успешни бяха и колко са модерни откъм днешна дата.

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
11 юли 2021
Dead Space 1 и 2 са абсолютен култ. Двете са ми по-любими даже от RE4.Преигравал съм ги сигурно 4 пъти. Сега като ги спомена,ме хвана носталгията. Ще взема да ги преиграя пак Никога не трябва да се преценява за игра само по трейлъри или информация.Виж,тройката е друга бира.Баш екшън шутър,но и тя не е точно за боклука. Като Dead Space игра обаче,съксва.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
11 юли 2021
И трите съм ги играл съвсем малко - не съдя само по информация от нета Спомням си че всяка следваша част ставаше все повече шутър и последната беше направо като cod от трето лице в космоса. Ще ги карам подред в момента съм на 6 чаптър на първата игра
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 юли 2021
@vanmx ; @The_Doctor46
Пробвайте System Shock демото. Мисля, че ще го харесате.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
12 юли 2021
То няма ли скоро да излиза цялото? Май октомври.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 юли 2021
lyubohar написа
То няма ли скоро да излиза цялото? Май октомври.

Summer 2021 - това дава в СТИЙМ за дата на излизане. Сега сме лятото на 2021-ва, значи всеки момент

<
1
...
151
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.