Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
157
...
301
>
LethianDream
Мнения: 2543
Цитиране
31 август 2021
За мен силните хорър игри не са нито Evil Within, нито последните Резидънти. Истински яка хорър игра е Alan Wake, например, има и още няколко такива примера- хем те е страх на макс, хем има някаква здрава тръпка и психария в историята. Until Dawn също адски много ми хареса, но тя по-скоро да кажем, че отива към мейнстрийм игрите..Outlast и Amnesia са си вече за екстремен тип фенове, които се крият като откачени в гардероби, клозети и мивки, нямам нужда от това в живота си
darkblue
Мнения: 1885
Цитиране
31 август 2021
тази Condemned: Criminal Origins и тя беше такава психопатска
Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
31 август 2021
Добавям и Alien: Isolation. Ако някога се кандардисам да си купя VR, това ще се преиграе с функцията с микрофона, заедно с Outlast.
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
31 август 2021
darkblue написа
тази Condemned: Criminal Origins и тя беше такава психопатска

Мхм, много луда се усещаше, даже се нахъсвам да я мина пак, почти се пресягам към библиотеката в Стийма

Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
31 август 2021
Помня, че преди повече от 10-на години гледах let's play на тази игра. Никога не съм я играл сам, но може някой ден. Помня и че имаше продължение което го нямаше за PC, но дали е било добро изобщо, не мога да кажа.
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
31 август 2021
Mitko6000 написа
Добавям и Alien: Isolation. Ако някога се кандардисам да си купя VR, това ще се преиграе с функцията с микрофона, заедно с Outlast.

+1. Беше доста стресиращо преживяване
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
31 август 2021
Някой има ли намерение да играе Black Panther експенжъна към Avengers?
Току-що врътнах основната кампания и като цяло въпреки досадните роботи има елемент на забава, мелето е удовлетворяващо донякъде.
Скоро ще почвам Пантерата и ще запазя играта за Спайдър-Мен по-късно тази година. 😁
Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
31 август 2021
nathandfan написа
Някой има ли намерение да играе Black Panther експенжъна към Avengers?
Току-що врътнах основната кампания и като цяло въпреки досадните роботи има елемент на забава, мелето е удовлетворяващо донякъде.
Скоро ще почвам Пантерата и ще запазя играта за Спайдър-Мен по-късно тази година. 😁

Аз, но кога ще е това не знам. Мисля да дам шанс на кампанията първо, тъй като я бях гледал на walkthrough като излезе. Като гледам, ако не играя играта повече от 2 часа наред, мисля че ще ми допадне геймплея. Бях играл бетата миналата година по това време, но впечатленията ми все халтавеха ту в позитивна, ту в негативна посока. Но като Марвел фен, мисля да си изкривя душата и да дам шанс. А за Спайдър-Мен, не знам дали изобщо ще го пуснат вече. Мина 1 година и отново нищо не знаем. Междувременно, ще си отварям очите и за Guardians of the Galaxy. Изглежда ми добре.

nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
01 септември 2021
Наскоро четох материал в който разработчиците казват, че излизането на Спайдър-Мен все още е за цел да излезе тази година, а и не вярвам да пропуснат шанса да го реализират заедно с филма, това ще е огромна реклама и причина за много от феновете да се върнат към играта.

Иначе да, дори и повече от 2 часа да играеш пак ще ти допадне. От момента в който можем да избираме с кой герой да играем съм само с Капитан Америка, някак си най-плавно и красиво ми стои в бойните движения.
Iron Man е мъчение, човек би си казал, че най-интересно би било с него защото лети и т.н, но се усеща тежко и тромаво, което може би е и търсен ефект защото все пак си човек в костюм от желязо, нали, но не е моето.

Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
01 септември 2021
Доколкото помня от бетата, най-забавно ми беше с Хълк, Iron Man и Тор бяха след това долу-горе наравно. Капитан Америка и Черната Вдовица ми се видяха средняшки. Ще видим сега как ще е. Може пък да си променя мнението, да не говорим и за Hawkeye и Пантерата след това. Що се отнася до Спайдър-Мен, се надявам да не го прецакат. Едва ли ще е на нивото на играта на Insomniac, но поне да направят люлеенето с мрежи поне малко правдоподобно, дори и в линейна обстановка.
LethianDream
Мнения: 2543
Цитиране
01 септември 2021
Не знам за вас, ама мен ми се реве "финансово", като гледам какъв септември идва - Диабло II, новата Фифа, нов Life is Strange, Deathloop, Кена-та, ревампнат Blood Rayne: Betrayal, Aragami 2- ще се продават къщи и вили Отделно да видим кога ще намеря времето да ги изиграя
Mitko6000
Мнения: 1217
Цитиране
01 септември 2021
Специално за мен Bloodrayne и Aragami 2 са ми в полезерението, но да. И мен ще ме боли портфейла здраво.
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
01 септември 2021
Fifa-та не беше ли някой октомври. То не че има значение за мен, аз на релийз ФИФА от години не съм пипал.

За Кана-та се нахъсвам, ама съм още на кантар, щото излиза 2 дни преди диаблото и се опасявам, че ще я взема и ще си стои неиграна, щото и без това хиляда неща има за игране.

Само този Дедлууп ми е сигурен скип. Не знам защо, ама хич не я усещам тази игра. Идеята на хартия ми е ок, но на трилърите ми изглежда ужасно скучна, макар че сме говорили, не всичко е за всеки. Мен ме плашат и следващите месеци. Чак се чудя колко мога да му взема на единия бъбрек

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
01 септември 2021
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
01 септември 2021
Тая Кена не е ли буквално изкопирана Zelda Breath of the wild? В момента я играем със сина ми на Cemu-то и все едно гледам скрийншоти от Зелда-та, но с по-актуална графика. И като чета описанието съвсем натам отива.
<
1
...
157
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.