Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
160
...
301
>
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
13 септември 2021
Полетяха десетките за Deathloop в западните сайтове. Велики Аркейн за пореден път, явно това ще е кандидат за игра на годината заедно с Returnal Доволен съм, така или иначе пре-ордера ми беше ясен, чакам с нетърпение утре да приключа бач, за да я отпочна и сигурно ще стоя цяла нощ
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 септември 2021
Гледам в steam са оревали орталъка заради Денуво-то. Много ми е интересно ако наемат някой да им направи един анализ - [пропуснати продажби заради "mixed" оценките в Steam] VS [загуби от ранно изпиратстване на играта]...
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
14 септември 2021
А, за това ли оценките са "смесени", което не се връзва с десетките в западните сайтове?

Погледах малко геймплей - изглежда ми доста добре и ще се играе. Само дето нямам ПС5 все още

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 септември 2021
Е Steam?
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
14 септември 2021
То много зависи от сайтовете. IGN не са сайт за ревюта, а външна PR фирма и така нататък. Аз гледах видеото на ACG канала(просто за момента не ме е подвеждал за игри и може да се каже, че му имам доверие) и от видяното, чутото съм съгласен. Не ми изглежда лоша игра, вероятно някога ще я играя(със сигурност не сега). И от видяното се чудя какви са тези десетки дето получава. Ако щеш чисто графично (особено с на места текстури като на low/medium в други игри) не виждам как това е десетка, макар че геймплея може и да е добър.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
Това, че Arkane използват модифициран id Tech 5 в 2021ва а не id Tech 7 ... е ненормално според мен. Иначе за играта не знам, не ми изглежда интересна.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
14 септември 2021
Докторe, къде си, явно основно феновете на Dishonored ще се изкефим тука на Deathloop-a,
@Чар- ти си играй Дуум Етърнал в ъгъла, не ни пречиш
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 септември 2021
Аз съм фен на Dishonored, но това прилича на съвсем различно животно и засега не ме привлича. Бързо и хаотично е, което е точно обратното на Dishonored. Като FPS ми мяза точно на Дуум, a и това с почването отначало не мога да го преглътна. Сигурно ще я пробвам като я кракнат и ако ми хареса - ще я чакам в Gamepass.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
LethianDream написа
Докторe, къде си, явно основно феновете на Dishonored ще се изкефим тука на Deathloop-a,
@Чар- ти си играй Дуум Етърнал в ъгъла, не ни пречиш

Технологията е отделна от всичко останало в модерните игри. Примерно, ще ти кажа, една от огромните грешки на Valheim или пък на Escape from Tarkov, е че са на Unity.

Дори да пускаха FPS на нивото на Eternal пак щях да критиквам технологията. Void Engine-a не е много добре като избор и не ми е ясно защо Arkane се борят се него.

Дори и да не харесвате DOOM Eternal (все още не мога да разбера защо) това, че е шедъовър на технологично ниво е факт.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
14 септември 2021
И аз съм фен на Dishonored, даже провокиран от коментари тук обмислям преиграване. Даже ще отида по-далеч, харесвам и Pray на Arkane(както и по-стари техни игри ама те май не се броят, щото не вярвам да работят там същите хора). Тази обаче не ми е на сърце, имах съмнения още от трейлърите и вече от ревютата и геймплея мнението ми като цяло се затвърди.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
14 септември 2021
Чар, само ти и около 0.1% от всички геймъри по света гледате кой на какъв енджин е, кой колко тревички е пуснал да се видят със светлосенки на high и кой колко микропиксела е направил гъза на Лара Крофт. Ние си играем игрите и грам не ни вълнува дали е на Unity, Void или на баба ми трътката.
Все едно да ме вълнува защо Соларис не ми е на 4Д. Друго е нещото, което прави играта, а не техническото изпълнение. Имаш разкривения и гнусен Майнкрафт като пример, който пожъна огромен успех, както и хиляди други игри с пикселизирана графика
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 септември 2021
Prey е велика, да, на мен ми е над Dishonored дори.
@LethianDream: тоя разговор не сме ли го водили 250 пъти с Charcharo вече, няма сми
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
14 септември 2021
Prey бе хора Pray е друго, свързано с Мадона и Бон Джови
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
Няма нищо лошо да си от The 0.1% Даже е добре това.

(Нямам идея тоз какъв е но ми е смешно името на песента + неговото интро)

Но иначе дори и да си прав - това на какъв енджин е играта не ме засяга мен. Това засяга хората със по-слаби машини или конзолите. На мен играта като гледам ще върви без реални проблеми без значение от настройките. Но този енджин е кофти не толкова за това колко красива е играта а как върви.

Или казано иначе.. със моята машина на The Top 0.1% е все тая какви гибони пишат кода - пак ще върви добре. Но на хората със много по-слаби PCта или конзоли - това афектира тях.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 септември 2021
LethianDream написа
Prey бе хора Pray е друго, свързано с Мадона и Бон Джови

Ей 5 секунди ми отне да го поправя и ти успя да се набуташ в тях точно

Да върна темата в релсите - завършвам Grime и смятам, че е адски добра дори да беше от по-голямо студио, а си е инди. Не е чак Hollow Knight, която едва ли някога ще бъде стигната, но доста добър опит. Dark souls inspired metroidvania е, подобно на Salt & Sanctuary/Hollow knight.

<
1
...
160
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.