Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
161
...
299
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
Иначе Preyshock е яка игра даже доста. Обаче все пак ме е яд, че не е наречена Typhon (както първоначално е щяла да бъде) и че Betshisda не иска да продаде оригиналният Prey от 2005та. А държат IPто.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
14 септември 2021
И аз съм на едно инди, за което май писах, по-назад, че го почвам - The Sinking City. Взех я заради лъвкрафтианската вселена, която ме кефи. Чел съм чат-пат няколко книги и разкази, макар да не ги помня добре.
Самата игра е с графика тип 2010-та. Геймплеят е даже по-зле. След първите два часа, не виждаш нищо ново в играта. Само обикаляш из града, разпитваш хора, малко стреляш по чудовища (напълно НЕ-вълнуващ екшън), тук-таме графичен бъг, НПЦ-тата се бутат в стените, светът е крайно не-интерактивен, постен и скучен и т.н...
Но историята ме кара да я играя нататък и да видя какво ще стане с героя. За съжаление поне досега, историята е крайно ограничена до събития в селото и няма никакъв lore от космичните истории и божествата.

@Любо - Prey е една от най-добрите и атмосферни игри, които съм играл последните години. Носи много от The Thing, Alien, Event Horizon и прочее сай-фай-хорър класики.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
14 септември 2021
Да, аз усетих и доста Half-life и System shock/Bioshock.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
14 септември 2021
@Чар, И Си Три беше един от най-дразнещите кечисти по ниските дивизии едно време като следях обстойно жанра (да е било около 2015-2016), не знам дали сега изобщо се състезава някъде.
Като говорим за кеч, виж профила на докторката Брит Бейкър (ДИ ЕМ ДИ), много добро маце
На мен пък по трейлърите Лууп-а много ми мяза на Dishonored като начин на асасинация, като подход в мисиите, сто процента съм убеден, че ще можеш да елинимираш таргети изцяло стелт Дори само като модели и обкръжение в дизайна на играта, откривам доста сходни елементи..

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 септември 2021
Pray... Кво да правя че телефона ми е религиозен.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
14 септември 2021
@Charcharo: Според мен нямаше да е толкова успешна ако не използваше това име. Старата игра и без това не беше нещо нечувано, не е голяма загуба

Само да вметна още нещо за Grime - играеш същество с черна дупка вместо глава (с която всмукваш уменията на "лошите"), което унищожава един цял свят докато жителите му се молят да не го прави Доста свежо + брутална атмосфера и амбиънт музика.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
Старата Prey игра е сред най-добрите FPS игри от ерата си. По-добра от DOOM 3 и Quake 4 и Far Cry 1, а те не са слаби игри.

Но ДОРИ И ДА НЕ БЕШЕ - какво от това? Защо да не я имаме пак в Steam и GOG. Според мен от това губим геймърите. Иначе Typhon поне според мен е по-яко име за Preyshock.

@Lethian
Не гледам кеч и не знам. Просто theme songa е готин.

https://www.pcgameshardware.de/Deathloop-Spiel-67696/Specials/Benchmark-Test-Review-Systemanforderungen-1379400/2/?__cf_chl_captcha_tk__=pmd_XAXlu6ohEPS967n.yB7e5X3MBGhFCwAQpFf4qYQBkHI-1631630531-0-gqNtZGzNAxCjcnBszRT9

При мен ще е добре но мале колко ще озорят слабите машини с този енджин.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
14 септември 2021
Е да, това е тъпо да не се продава никъде. Аз имах предвид за IP-то по-скоро. Изиграх я навремето, беше добра, но Doom 3 и Far Cry 1 ги помня доста по-ярко.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 септември 2021
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
14 септември 2021
Няма много въздух, но задобряваш и събираш доста умения. Може да си попаднал някъде, където ти е рано да бъдеш. Играта е доста отворена в това отношение, виж някой progression guide.

Иначе засега Секиро-то ми е топ по трудност на мен, Hollow knight DLC-тата са доста тегави, иначе в основната игра трудността прогресира доста плавно и не се усеща да се блъскаш в стена. Но играта си е soulslike, не е лесна

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 септември 2021
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
15 септември 2021
Както и очаквах, Deathloop си е преработен Dishonored, пипнати и преработени улици и модели, но си е същия любим сетинг и брутални екзекуции, минах първите мисии и като екстремен фен на Dishonored играта ми идва буквално елементарна като геймплей Готина е, ще се играе, саундтрака кърти
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
15 септември 2021
Аз още не схващам концепцията на Дедлууп: какво ще рече, че изживяваш един ден отново и отново? Да не е като Ретърнал-а - всеки път като умреш, почваш отначало и играеш едни и същи нива в някакви вариации?
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
15 септември 2021
Рос, точно така Има двама герои - Колт- чернилка, която иска да разбие луупа, и Джулиана, която иска да запази луупа. Почваш задължително играта с Колт и тая гъска те дразни вербално и постоянно те убива. По нивата можеш да процедираш точно като в Dishonored - стелт и асасинации или guns blazing- да чистиш всичко. Враговете ти се "стопяват" и можеш да им взимаш оръжия, като има специални таргети, които ти дават яки бонуси, като ги очистиш. Пак се катериш нависоко, за да правиш дроп асасинации ала Dishonored. Идеята е да оцелееш в дадената мисия в определен квартал и да си запазиш всички тринкети, без кучката да те очисти. Щото тя така или иначе ще те очисти, тя те е пречуквала поне десетки пъти преди твоя сегашен лууп (демек си назад и на нея й е скука )
Лично аз откривам адски много прилики със старите игри на Arcane. Дотук като озвучаване и сценарий не съм много впечатлен- сякаш се опитват да привлекат хлапетата с Марвелски тъпотии-лафове като "Тихо, възрастните говорят", "Ти поздравяваш всеки" "Колт, скучно ми е да те убивам по тъпи начини" и т.н.
<
1
...
161
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.