Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
162
...
298
>
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
15 септември 2021
Добре звучи (и изглежда от това, което гледам).
Жалко, че Аркейн навремето не можаха да направят играта Ravenholm като спин-оф в Халф-лайф вселената.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 септември 2021
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
15 септември 2021
Дам, наратив-а страда, това и писах малко по-горе, явно на Аркейн са им дали заповед да правят нещо, което да се хареса повече от по-младите играчи (примерно под 25 години). И накрая е станала някаква боза между Dishonored и Wolfenstein Youngblood. Все пак, има още време да поиграя за финална оценка, но вчера я нямаше тръпката "още една мисия и да си лягам" и да отвися до 6 сутринта. Поиграх един час, загасих петицата и си легнах, което е чудесно (днес не се чувствам като пребит на работа) Да видим дали играта ще се "разкрие" в по-нататъшните мисии.
The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
15 септември 2021
Споделям мнението на Данделион,играта е някъде 7-7,5 за сега,по моята оценка. Тези десетки,които ги раздават,по скоро биха отивали на Dishonored 1 и 2. За мен те заслужават напълно 10/10. И двете бяха доста по-силни във всяко едно отношение. Въпреки това,играта си е фън,има динамика,а ако искаш,може и да се промъкваш.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 септември 2021
BTW бях прав за енджина (май, може и да е mem management issue):
https://store.steampowered.com/app/1252330/DEATHLOOP/

Играта е Mixed главно заради лош фрейм пейсинг и забиване. Не знам каква е причината, но май, че не е Denuvo или поне не изцяло. Както и да е, това не е добре за Аркейн.

Хората с машини като моята нямат проблеми. Трябваше DOOM Eternal енджина да използват и това е.

EDIT: Когато идиоти пишат простотии:
https://steamcommunity.com/id/Bigpunk157/recommended/

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 септември 2021
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
15 септември 2021
Dandelion написа
Много зле за игра, която не е нищо особено като графика, а като си спомням първият Dishonored как ми летеше на Ultra с Radeon 5850 hd

Първия Dishonored си беше нечовешки оптимизиран. Аз карах на Medium High мисля, с Radeon HD 3800 Series.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
15 септември 2021
Да, повечето негативи ги обира заради перформънса, наистина ми се струва твърде лакома, за това което показва. Стискам палци да я закърпят.

Аз в подгрявка за Resurrection-a взех, че се хвърлих на Diablo 1 с HD мод и съм малко в повечко зарибен

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 септември 2021
На Deathloop като те утрепят и почваш всичко наново ли? Като Returnal?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 септември 2021
How Arkane Studios Designed Preyshock - Documentary


LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
16 септември 2021
@vldir, @Rostik79
Мислех, че е точно като Returnal, но схемата е малко по-различна:
Докато в Returnal ВИНАГИ започваш от кораба (тоест самото начало на приключението) и чудовищата и стаите ти се "джуркат", то в Deathloop приключението е разделено на мисии- като оцелееш в дадена мисия, автоматично почваш от "лоби" към следваща мисия, до което си достигнал. Освен това в Deathloop имаш така наречения Reprise - могат да те убият цели 3 пъти преди да те върне в "лобито". Така че истинския шит и rogue-like си е Returnal, докато в Deathloop идеята е по-скоро художествена, защото реално си прогресираш в играта, умирайки.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
16 септември 2021
Това звучи доста по-добре от каквото си представях и аз, при това положение ще се пробва.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
16 септември 2021
В този случай може и аз да я пробвам. Като гледам е микс между dishonored и prey
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
17 септември 2021
Лека поправка, за да не си я вземете и да сте разочаровани. "Лоби"- тата са както казах преход към мисия, като те връща към тях, ако умреш 3 пъти по време на мисия. Има ден и нощ, като през нощта Джулиана идва да те "гони" и като те убие, почваш от брега (вече от самото начало)- завършил си луупа. Целта е да избягаш или да я убиеш, за да стигнеш следващата сутрин. Някой от Arcane явно много е гледал Groundhog Day
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
17 септември 2021
Започнах Deus Ex: Human Revolution. Все още не съм сигурен дали ще я довърша. Историята май е доста добра, но всичко останало не ми допада особено. Сравненията със Сайбърпънка са неизбежни, а там сякаш всичко е направено по-добре. Основният ми проблем е, че не обичам да играя стелт, а като FPS играта е доста слаба. Разхождам се с един базов пистолет и им пукам главите, определено не изглежда като да е замислена за такъв стил на игра.
<
1
...
162
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.