Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
163
...
294
>
Veluvian
Мнения: 635
Цитиране
17 септември 2021
Любо, не е правена баш за FPS наистина. Почти всички аугментации реално са предназначени, за да разнообразят линейния път на героя от т. А до т. Б и да добавят стелт и хакване. Нормално е да се чувства леко поостаряла, говорим за игра на 10 години. Може би Mankind Divided е малко по освежена откъм атакуващ геймплей, но историята не може да грабне така както HR, а и свършва в нищото.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
17 септември 2021
Да, и аз така четох за MD. Засега историята ме държи. Светът е богат, гледам да инвестирам време да чета вестници и у-ва и това компенсира недостатъците в голяма степен.
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
17 септември 2021
Deus Ex винаги са си били с дървеняшка стрелба. Хюман Революшън специално ми хареса доста, макар, че няма потенциал пак да я изиграя. Чисто като геймплей не мисля, че HR е остаряла спрямо MK, но наистина е по-силна като послание и атмосфера и имаше много як край. Като графика не бих казал, че е остаряла добре.
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
17 септември 2021
Аз обожавам стелт и хакване- съответно и двата модерни Deus Ex-а са ми много любими. Преигравал съм ги много пъти, последно играх с цел да правя само ghost минавания Историите и героите са страхотни, перфектно озвучени, даже съжалявам, че не планират нова игра от поредицата, а издават разни лайна като Avengers.. Най-любимо ми е, Любо, да си напомпаш точките за социалка, тогава стават култови диалози с емблематичните герои в играта. Прекрасна си е и стрелбата, не съм забелязал едно време да имам проблеми с нея
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
17 септември 2021
Да, то реално диалозите са ми първи приоритет във всяко RPG, няма как да не са супер-полезни. Само че тук първите точки набутах в инвентара, който е ужасно малък
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
17 септември 2021
Давай инвентара, Любо, не се притеснявай, и аз винаги там първо бухам

Макар че наистина е яко като почнеш да минаваш някои мисии почти без бой, само убеждаваш хората с умен диалог и почват да се съгласяват, дават ти ключове, предмети, информация ...

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 890
Цитиране
17 септември 2021
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
17 септември 2021
Аз продължавам да се мъча с Deathloop и нещо все повече играта НЕ ми харесва. Няма нивa на трудност и това малко ми бърка в нервите- има супер лесни пасажи, както и много трудни, изпълнени с турети и гадове нива. Освен това шутинга ме дразни на макс, нищо общо с плавността на Dishonored. Греда май излезе играта Тези десетки грам не отговарят на истината. Както каза Данделион, максимум седмица дотук Ще видим дали ще имам нервите да я превъртя.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
17 септември 2021
Dandelion написа
То не ти трябват точки, за да ги обеждаваш, даже с феромоните може да има и негативни последици, като ченгето, който го уволняват от работа... Ако следиш езика на тялото и това което казват, сам можеш да се досетиш коя опция да избереш и без импланта. Аз при първото ми изиграване играх без social импланта и мисля провалих само един разговор...

Прав си, точно там и аз го забелязах. Но вероятно имплантът отключва нови реплики, които иначе изобщо ги няма?

@LethianDream, това е добра новина, една игра по-малко във вечно нарастващия беклог

The_Doctor46
Мнения: 1746
Цитиране
17 септември 2021
Аз съм голям фен на Deus Ex поредицата,но обичам стелт. Human Revolution беше супер здрава игра. Mankind Divided също ,но е много лесна,а и когато излезе беше супер зле оптимизирана,но и двете съм ги играл с удоволствие.Шутинга не е чак толкова зле .Естествено не е на нивото на най-добрите игри от жанра.Силата на играта в е стелта и многото начини да минеш всяка мисия.
vldir
Мнения: 1802
Цитиране
18 септември 2021
Deathloop ще се чака на разпродажба. За коледа сигурно ще я пуснат наполовина цена.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
18 септември 2021
Така като гледам, всички игри които чаках тази година, отидоха за следващата, като изключим Guardians of the Galaxy.
The_Doctor46
Мнения: 1746
Цитиране
19 септември 2021
Аз тези дни имах по-дълга почивка и поиграх Lost in Random. Игра с "душа" , но и с ужасна реализация. Атмосферата и арт стила са страхотни,както и замисъла на геймплея ,но от там нататък започват не толкова хубавите работи. Играта е ужасно лесна,а и не видях никъде опция за трудност. За цялата игра,умрях цифром и словом 1(един път),и то защото въобще не си следях кръвта . Боя е замислен да е малко стратегически. Хвърляш зарче(което ти е спътник през цялата игра и говори на свой собствен език) и имаш тесте с карти,общо 15 в тестето. Може да го променяш по свой вкус,като с прогреса(купуваш си или ги отключваш,като изпълняваш куестове), отключваш все повече. Разделени са на damage, defence,cheat и hazard.Всяка от тях има необходими точки за активиране."Най-скъпите" изискват три,а най-евтините 0. Ако хвърлиш и да речем се падне 4,може да използваш една,която изисква 3, и друга с 1 и тн. Тези с нула,не изискват точки, очевидно .За отключиш карти по време на бой,трябва да целиш и да събираш чрез зарчето(автоматично) с прашка кристали,които растат по телата на враговете,но не им правиш щети. Целта е само да отключиш карти,които ти дават,според това което си наредил в тестето,оръжия,бомби,спиране на времето и тн. Само чрез тях правиш щети и убиваш.Всяко оръжие има определен брой удари и след това се чупи. След всяко хвърляне картите са различни,но пуска само от тези,които си си избрал в тестето,та трябва да се адаптираш по време на битка според това какви карти ти пуска.Зарчето се ъпгрейдва с течение на играта,като в началото може да хвърляш само 1 и 2. Звучи интересно,но на практика е все едно какво ще ти се падне. Враговете са супер зле,АИ-то е ужасно и всяка битка е мега лесна,а от там и целия замисъл за стратегия,отива в коша. Враговете са 4,5 вида,супер малко,оръжията са точно 4(меч,чук копие и лък),"градовете" пък твърде,твърде линейни. Има забавни моменти и диалози,някои не чак запомнящи се,но колоритни герои. Историята не нещо особено,но ми задържа вниманието. Босовете са просто смехотворни. Не знам какво са си мислели,но и 3 годишно дете не би се затруднило. Жалко наистина,защото тази игра има доста потенциал,твърде в малка степен реализиран. Вероятно студиото е малко. Мисля,че е към ЕА. Те едва ли страдат от липса на пари. След всичко казано,все пак ,някак си стигнах до финала,не я изтрих,което говори,че има нещо в нея,дори в този и вид.Играх я с ЕА плей,та не съм се въртил много

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 890
Цитиране
19 септември 2021
LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
19 септември 2021
Докторе, чакам я в "конзолния" EA плей, че не ми се дават 50 кинта, но пък и аз много харесвам игри със зарчета и карти като цяло. Данделион грам не разбра, но нещата са ясни- игрицата е яка и ще се играе. Предполагам, че в някой следващ ъпдейт ще добавят и трудности
Deathloop продължава да ми лази по нервите, но има някаква магия в тази игра. Поотвори се историята, героите започваш да ги чувстваш като живи хора, страхотна стана играта от нищото. Нивата са различни в зависимост от това кога се случва действието- примерно сутрин няма никой, а вечерта гъмжи от врагове. Култови остават и "подсказките", които вижда героя- например "Никой вече не чете книги" Няма линейност, дори да убиеш един от осемте "злодеи", по никакъв начин не можеш да прекратиш лууп-а.Отварят ти се постоянно нови подистории и линии в сюжета- колкото повече "пипаш" времето, толкова повече го "разместваш" ала "Ефектът на пеперудата". Браво на Arcane
<
1
...
163
...
294
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.