Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
164
...
293
>
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
19 септември 2021
Lethian,да и аз се зарибих днес с повечко игра. Все повече взе да ми харесва. Може да и вдигна оценката,но трябва още малко да навляза. За сега мога само да кажа,че е доста добра.
lyubohar
Мнения: 3019
Цитиране
20 септември 2021
Иди ми, дойди ми Последно да я играем ли тая игра сега?
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 септември 2021
lyubohar написа
Иди ми, дойди ми Последно да я играем ли тая игра сега?
Любо,за момента съм по-склонен да я препоръчам,но преди да видя финалните надписи,няма да давам окончателно мнение
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
20 септември 2021
Много е силна играта, Любо, просто има някои дребни дразнещи моменти в началото, докато човек навлезе в "материята" Но като знам мнението ти за започването отначало, по-добре скипни засега и чакай промо нататък
lyubohar
Мнения: 3019
Цитиране
20 септември 2021
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
20 септември 2021
The_Doctor46 написа
Любо,за момента съм по-склонен да я препоръчам,но преди да видя финалните надписи,няма да давам окончателно мнение

Бая ще се луташ из лууп-а докато стигнеш надписите

The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 септември 2021
LethianDream написа
Бая ще се луташ из лууп-а докато стигнеш надписите
Четох някъде,че е към 24 часа средно,но аз нямам и половината още. Ще видим
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
20 септември 2021
Как е конструиран светът? Доколкото гледам от стриймовете е май нещо като предните игри на Аркейн - големи, обширни "карти", нещо като имитация на отворен свят. Можеш ли да ходиш където си искаш, или части от света се отключват при прогреса на историята?

Аз приключих куцата The Sinking City - абе личи си една игра като е правена с малък бюджет. Даже се повтаряха моделите на някои НПЦ-та. Помислих, че портиерът в университета има двойнствен живот като го видях като някакъв друг персонаж, но то просто моделът същия Въпреки това като цяло ми хареса играта.
Финалът беше разочароващ, очаквах нещо по-епично, а имаше по 20-30 секунди кът сцена и финалните букви. Разочароващо донякъде беше и това, че трите възможни края ги избираш в края на играта, независимо как си играл досега. Просто връщаш сейфа и виждаш другия край. Очаквах и някаква по-сериозна битка в края, но нямаше. Което беше впрочем плюс, предвид дървено направената стрелба.
Историята все пак беше интересна и атмосферата на затъващия град (буквално и преносно) беше добре внушена.

Има една друга игра, вдъхновена от Лъвкрафт, където действието се развива на друга планета. Тя е повече като куест с пъзели, мисля, но не се сещам името. Някой може ли да помогне? Имаше в заглавието "Mountains", като препратка към "Планините на безумието" (Mountains of Madness) на Лъвкрафт.

Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
20 септември 2021
Rostik79 написа
Има една друга игра, вдъхновена от Лъвкрафт, където действието се развива на друга планета. Тя е повече като куест с пъзели, мисля, но не се сещам името. Някой може ли да помогне? Имаше в заглавието "Mountains", като препратка към "Планините на безумието" (Mountains of Madness) на Лъвкрафт.

Тук вече ме заинтригува - за класически куест с пъзели по Лъвкрафт се сещам само за darkness within двете части, много любими.Освен, ако не говориш за тази - Moons of madness, бях стигнала донякъде навремето и най-вероятно поради нещо, което е излязло на момента и ми е било интересно, съм я зарязала.

Момчета, някой мъчил ли се е с Immortals Fenyx rising - в смисъл, проблема с глайдъра решен ли е, или д ас еотказвам, докато е време?

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
20 септември 2021
Ааа, Moons of Madness беше, няма "планина" в заглавието. Заметнал съм двете съставни думи от произведението
BundyBari
Мнения: 473
Цитиране
20 септември 2021
Хайде и аз да се включа, че отдавна не съм писал. Покрая еуфорията от излизането на Diablo 2: Resurrected , се зарибих по старите "клонинги" на Diablo 2. Първо врътнах Torchlight 2, a сега здраво цикля Titan Quest, която толкова ме зариби, че си взех и експанжъните към нея (в момента са намалени). Не знам, но този жанр някак си винаги много ми е допадал, някак лежерно ми идва, докато другите игри си иска точната нагласа за тях, за да ги подхвана сериозно. Мисля после да направя един Diablo маратон и след това скачам на Mass Efect трилогията.
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
20 септември 2021
@Rostik79, ами аз доста писах за света на играта - точно "илюзия" за отворен свят е правилното нещо. Имаш 4 времеви периода, преди да приключи деня и луупа - сутрин, обед, следобед, вечер. Като деня свърши, започваш отново от сутринта Имаш 8 "злодеи", които се подвизават, като целта е да ги приключиш всичките Засега успявам да убия някой и друг злодей, но това не върши работа. Можеш да ходиш където си поискаш, но имаш "скрити" стаи, които се отварят като се появи сюжетната нишка. Отделно едно и също място може да бъде празно или претъпкано със злодеи, демек времеви период с времеви период не си прилича
Докторе, не знам, ама доста плътно играх уикенда, ветеран съм от Dishonored и пак съм доникъде Усещам поне 50-60 часа за пълен кеф. Да не говорим, че при стелт игри като Deathloop времето придобива друг смисъл при игра (като почнеш да клечиш зад някой камък и да чакаш да видиш как се движат патрулите)
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
20 септември 2021
Има значение и предполагам как го играеш, защото казваш "при стелт игри", но нищо не те ограничава да не играеш стелт. Доколкото видях имаш свободата да си го цъкаш като класически фпс. По-директния подход може би е по-бърз. Отделно предполагам имат значение трудности(ако има такива, не съм чел дали има) и от умения на играча. За TLoU2 тука се спореше колко била дълга играта, аз я минах за около 24-25 часа, което е около средното. Играх я на нормал и човек, по-адекватен от мен с контролер вероятно може да я врътне и по-бързо.

За Deathloop още е малка базата от хора, които са я изиграли, щото играта е пресна, та още има доста противоречиви данни. В HLTB средното стои на 14(което ми изглежда кратко), в PC Gamer са сложили 30-35.

Иначе за играта, да вероятно е Moons of Madness, но ако търсите нещо по-близко до Mountains of Madness, може би Conarium трябва да ви е в радара. Пак е по-евтина(разбирайте инди) и геймплея е не за всеки(примерно аз за жалост такива игри не обичам), но като цяло доста позитивно се изказват за нея и на РС може да се намери за малко над 3 евро

Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
20 септември 2021
Преминах Wolfenstein 2009 на Uber онзи ден за ревюто и. Ето малко снимки от играта:

https://imgur.com/a/YpgPI6l

Реших обаче, че с чиит кодовете и MSAA ще направя още снимки после. Все пак, читаво е това горе ^.

lyubohar
Мнения: 3019
Цитиране
20 септември 2021
Много яко. От тази игра помня едни зелени войници. И че беше доста подценена, а на мен ми хареса.
<
1
...
164
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.