Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
165
...
299
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
20 септември 2021
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
20 септември 2021
Dandelion написа
Спрях го Deathloop-а ще изчакам някой пач, че трябва да играя играта на локнат 60 фпс, ако искам да върви гладко, а на 3800 RTX би трябвало да си я цъкам като пич със 120+ фпс... Иначе не ме влече да я играя стелт и си ги пуцам наред , но AI-то е зле и в двата сценария, тая шоколадовата и нея я убивам много лесно, особено като си запазих някои по-хубави оръжия с резидиум, за да не почвам луупа гол кат пушка
Да нямаш предвид RTX 3080. Ако да,какви проблеми имаш с фреймрейта? Аз я играя с около 160фпс с ray tracing на quality(най-тежкото) и всички други графични настройки на макс,на 2К монитор. Вярно,аз съм с по-хубаво карта,но не би трябвало да е твърде голяма разликата.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
21 септември 2021
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
21 септември 2021
Dandelion написа
Frame pacing, stuttering на 2k 165 hz, фпс ми играе между 70 и 140, не съм доволен А за 4k хората с тая карта гледам и 90 фпс едвам докарват
Странна работа,аз не съм имал никакви проблеми. Държи стабилни кадри,при същите показатели на монитора. Колкото до 4К мониторите,там е нормално да са по-ниски кадрите,все пак е по-висока резолюцията.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 септември 2021

Общо взето - зле е. Нали, LethianDream може и да си мисли, че всички са една живи лудити като него, но хората се дразнят от глупави технически грешки и грозни неоптимизирани игри.
Хубавото, е че сериозните проблеми на Deathloop с мишката и този 600тен кадър могат да се поправят.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
21 септември 2021
Само един път ми е забивало на петицата, иначе ми върви супер гладко За AI-то съм съгласен, че може да се пипне още, може с някой пач по-натам. Да, ключът е да си "запазиш" добрите оръжия и слаб-ове с резидуум
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
21 септември 2021
Аз зарязах за малко Deathloop,за да започна Kena:Bridge of Spirits.Само час и половина навъртях,но вече адски ми харесва.Страхотен свят,готин арт,невероятен звук,а и комбата изглежда фън за сега.На последната възможна трудност съм(има една последна,не може да се избира,която предполагам се отваря след като завършиш играта)и малко лесничко ми идва,но се надявам натам да стане по-тегаво.Кът сцените "рулират",но по незнайно какви причини фреймрейта дропва здраво.

П.С гледам западните ревюта също дават високи оценки.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
21 септември 2021
Последно време се заигравам на емулатори само, тъй като вкъщи кипят ремонти и ми се наложи временно да прибера 4-ката в кутията (и сега повече от всякога ми се цъка). Последно зациклих на The Legend of Zelda: Twilight Princess на gamecube и за момента адски ми харесва. Като цяло съм приятно изненадан и колко е напреднал Dolphin. Преди 10-на години мнг се мъчех да подкарвам игри, сега повечето игри (за gamecube поне вървят) без грешка, имайки предвид, че машината ми почва да става на възраст.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
22 септември 2021
The_Doctor46 написа
Кът сцените "рулират",но по незнайно какви причини фреймрейта дропва здраво.

Гледах по ревютата, че са ги капнали на 30 фпс и когато другото върви на високи кадри, просто се набива на очи. Странно решение.

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
22 септември 2021
nightwarrior написа
Гледах по ревютата, че са ги капнали на 30 фпс и когато другото върви на високи кадри, просто се набива на очи. Странно решение.
Доколкото разбрах,това е първа игра за Ember Lab.Те се занимавали с анимации и видеа,та предполагам заради това са решили да направят кът сцените,както правят анимациите,на по-ниски кадри.Не е болка за умиране де,само малко дразни,но пък самите сцени са топ.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
23 септември 2021
Изиграх още едно заглавие от беклога - Hellblade: Senua's Sacrifice - и съм очарован от играта.
Много силно емоционално пътуване из дълбините на човешката психика - страхове, надежди, любов ...
Съгласен съм с мненията, които преди съм чел за играта, че е "изживяване" и наистина е такова.
Някои от мисиите бяха доста интересни и всяка съответстваше на някакъв душевен аспект или травма - бягане от гневна тълпа с факли, лабиринт, търсене на път в тъмнина, двойствена реалност ...
Отделно и бойната система беше интересна - на пръв поглед постна, без някакви комбота и хватки, но се получаваха зрелищни битки.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
23 септември 2021
Не знам, Хелблейд-а нещо не ме хвана от самото начало, с тази мега иновация "Гласовете ви чувам" по Димитър Талев. И пъзелите нещо ми съкваха, да намериш правилен петоъгълник в околната среда. Може да се върна след известно време да я пробвам пак и пак да ме откаже в началото Сега май втора част планират, сигурно ще излезе 2022-а година.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
23 септември 2021
@Rostik79 И на мен доста ми допадна.

Иначе приключих Deus Ex: HR. Минах я "Рамбо" стайл, само с пистолет и Typhoon за босовете. Беше доста фън, в стелт не съм слагал никакви точки, но вдигнах хакването.

За хакването накрая се светнах, че тези монтираните на земята картечници след като се хакнат, могат да се откъртят и да си ги носиш с теб. Цялото предпоследно ниво с учените го изчистих с една такава. Носех си я с мен навсякъде - по стълби, асаньори, стаи. И като видя лоши - оставям я на земята и бегам зад ъгъла И само чета лога с убитите

Изключително задоволително усещане, успя да изчисти няколко големи зали с по 10-12 гада, и то с много от тежко бронираните. Накрая трябваше да се катеря по едни тръби - успях да я завлека до горе почти, но трябваше да вляза в шахта и там вече се принудих да я зарежа.

Щях да се разрева, беше една от най-тежките ми раздели във видеоигра.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
23 септември 2021
Буахаха, Любо, то направо си плаче твоята история за любовен роман Даниел Стийл да се заема! Вече виждам заглавието "Една калория нежност към моята картечница-вечна неразделна любов"
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
23 септември 2021

Ще взема да я купя ама към края на годината, че да реша за себе си. Но не знам... просто самият арт стил не ме радва.

Трябва и да звема да запиша малко от Prey 2006, че да я сравня със DOOM 3 че не ми е ясно как някой може да забрави нещата в Prey а не от D3

<
1
...
165
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.