Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
166
...
301
>
LethianDream
Мнения: 2539
Цитиране
23 септември 2021
Чар, за десет от десет не ми е в никакъв случай, но клоня към осмица и второ или трето място в личната ми Игра на годината По-скоро второ Много трудно се "отваря", но като се отвори става феноменална- с класическите избори дали да го караш стелт или да газиш като Рамбо. А, и като "запазиш" за вечни времена някое яко оръжие- няма такъв кеф. Историята също е яка, арт стила си е типично странен ала "Аркейн"- те и в Dishonored бяха едни изшилени олигофрени героите
The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
23 септември 2021
Абе фаворит си е за игра на годината,няма какво да се лъжем.Въпреки ,че на мен Dishonored сериите малко повече ми допадат,Deathloop е мега здрава игра.За 10 не знам,но една 9,че и 9.5 ще и отива.Проблемите са съвсем малки,за да вземат много от оценката.
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
23 септември 2021
Diablo-то радва, ама няма да са Близард ако на релийз сървърите не са счупени
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
24 септември 2021
@nightwarrior - аз си го взех диаблото за Playstation и не съм спирал от снощи.

След като си направя трофеите, ще си я взема и са PC. Онлайн сейвовете може да се прехвърлят между различните платформи (Cross-Progression), така че нищо не се губи.

Rostik79
Мнения: 2221
Цитиране
24 септември 2021
Диабло 3 съм чувал, че се играе добре с контролер (нещо, към което съм скептичен). На конзолата как е Д2? Все си мисля, че ще е тегава работа, но може и да са го измислили. Фреймрейтът как е?
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
24 септември 2021
Абе изглежда са позапазили РС интерфейса. Малко досадно изглежда продаването и събирането на айтеми, но ми се струва, че за мен ще е с една идея по-малко досадно от тройката. Впечатленията ми са от порта за Суича, щото се чудех там как е. Предполагам на PS4/5 ще си върви стабилно, щом на Суича държи стабилно 30, все пак дори обикновената четворка е по-силна.

@HighFist, аз си цъкам сингъл(офлайн) с един варварин, направих некромансер за онлайн, но така и не можах да играя снощи, сървърите им на РС поне са тотал щета. Гледах хора как псуват по стриймове, щото буквално им ресетва герои(единия бил на Втори акт на Хел, поне така твърдеше). Гледах буквално на живо Angry Joe как загуби 12тина нива с един друид. А тоз другия Джо не може да се логне, щото героят му вече бил в сървъра Май онлайн ще пипна чак като си ги оправят.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
24 септември 2021
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 септември 2021
Чакам Far cry 6, детлупеца минах първите 2 мисии на премиерата и не съм я пускал, нещо не ми се занимава с нея за момента. По забавна ми е red faction remarstered 😀
nightwarrior
Мнения: 3970
Цитиране
25 септември 2021
HighFist написа
Аз вече съм на втори акт с варварин и довечера ще се мъча на най-трудния бос за барба - Дуриел.

Дуриел днес ще го масажирам с двата ми меча . Снощи минах само първия куест на втори акт и легнах, че беше дълъг ден на работата. Засега съм доволен много от играта(макар и в офлайн вариант). Да, крос-прогреса ще е готин, особено ако реша да я взема(вероятно) и на друга платформа по-късно.

BTW, какъв го правиш Варварина, насочил съм се към Whirlwind аз.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
25 септември 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
25 септември 2021
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
26 септември 2021
Някой пробва ли Kena?
The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
26 септември 2021
Art3mis написа
Някой пробва ли Kena?
Аз я играя в момента. Силно препоръчвам,но зависи и какво търси човек. За мен е една от най-силните игри за годината.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
26 септември 2021
Аз тепърва ще опитам Kena, изглежда любопитна като арт усещане между Zelda и Ori. Тези дни имах почивка, каквато не съм имал от много месеци, просто дни за мързелуване и довърших Horizon Zero Dawn, която все се каня и отлагам. Като цяло ми допадна за вдигнатите очаквания, но едва ли бих я изиграл пак. Но бих дочакал да видя продължение.
Поради някаква странна причина ми се доигра Rise of the Tomb Raider ей така за отскок да си припомня някои красиви локации, а и да я усетя на по - добра машина за първи път.
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
26 септември 2021
Играя Subnautica: Below Zero. Страхотна е като първата. На телевизора красотите, звука и въобще усещането са главозамайващи. И играта си е все така крийпи - както я описват, най-страшната non-horror игра
<
1
...
166
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.