Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
174
...
299
>
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
08 октомври 2021
lyubohar написа
Тия въобще не са хора, аз говоря луд спрямо нормалното ниво на такива като нас Гледах го тоя с юмруците, това не е реално наистина, за мен са за психиатър тия, сериозно Имаше един, който играеше с пръстите на краката. Всякакви извратеняци.
Абсолютно съгласен. Въпросния тип,този с краката е Lil Agi или нещо от сорта. Държи(или държеше) рекорда на Секиро.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 октомври 2021
TBH аз съм добър в шутъри и DOOM Eternal ... умирах повече на нея отколкото на DS3 (след като и свикнах).

@Lethian
Не разбирам как някои хора се нервят на игри толкова. Брат ми е също така... не знам защо трябва да се удрят нещата или да се вика.
Поне на мен изобщо не ми идва. Най-много временна да спра да я играя.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
08 октомври 2021
Ти играеш Doom на най-високата трудност, което е все едно да играеш DS в SL1 или нещо подобно Все пак играта е с един режим на трудност, с който се предполага, че би трябвало да може да се справи всеки. Така че не върви да се сравнява така. Сравнявай с normal на DE.

Иначе и аз така реагирам - почивам си малко да ми мине и после пак. Никога не съм хвърлял и удрял нещо. Но са ми и скъпи джаджите и не бих си и помислил

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 октомври 2021
lyubohar написа
Ти играеш Doom на най-високата трудност, което е все едно да играеш DS в SL1 или нещо подобно Все пак играта е с един режим на трудност, с който се предполага, че би трябвало да може да се справи всеки. Така че не върви да се сравнява така. Сравнявай с normal на D:E.

Не всички игри са балансирани около Normal. Примерно реалният default режим на STALKER е бил нещо средно между Veteran и Master, не Normal (stalker). При Doom Eternal, Nightmare e реално играта the way it was designed to be played.
Разбира се има и игри при които Normal е истината (както е мислено да се играе), ето примерно Half Life 2.
Не че има лошо ако някой ги играе на по-ниско. Затова са тези трудности, за да се радват хората.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 октомври 2021
Far cry 6, мн добра, детлупеца не съм я пускал от първото ми пускане, май беше грешка че я взех.
Доста е голям мапа на FC 6.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 октомври 2021
Още поиграх от FC6.
Абе не знам. Испанският е добър, добро озвучение и превод. Най-сетне да си го пробвам като хората в игра но самата игра става прекалено сложна с всичките стотици видове неща за колекциониране и правене...

Това нещо да разбереш менюто и куестовете и механиките на тази игра е по-трудно от 90% от стратегиите егати. Прекалено е. Поне половината неща могат да се симплифицират БЕЗ да афектират самата игра.

Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
09 октомври 2021
Още по-извратен неща има. Един минаваше ДС3 с волан и изобщо има една група, дето ги минават игрите с всякаква изчанчена периферия. Как става - не знам.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 октомври 2021
Ростик,с волан въобще не е толкова трудно или с друга периферия.Няма просто как да се сравни с крака. Аз съм играл third person shooter с волан. Няма по извратено от 1 левъл герой,само с юмруци,срещу най-трудните босове.Е има,с крака,но едва ли е възможно,дори тези изроди не могат.
Mitko6000
Мнения: 1211
Цитиране
09 октомври 2021
Аз също се кандардисах и си взех FC6. Иии... ами харесва ми. Може би, защото пропуснах FC5 и New Dawn, обаче доста добре ми влиза. Още мисля, че харесвам 3 за някои елементи като крафтинга и лова, но пък 6-цата е доста приятна. Личи си, че са се опитали да го направят повече като филм кътсцените и това Ubisoft Original. Геймплея е разчупен, държат на стелта наравно с безмозъчното пуцане и има свобода на избор между двете. Може да ми омръзне в някакъв момент, но засега е добре. Самата история и части от геймплея много ми удрят на Just Cause 3 и 4, което не е непременно лошо, стига да не се приема насериозно. Оптимизацията, доколкото чета не е добре за PC, но на моята стара щайга върви с около 40-50 кадъра с i5-4460, който си е в минималните изисквания упоменат, с всичко на ултра, но с изключне АА, Vsync, Adaptive resolution на макс и разбира се, без HD текстури, защото съм с GTX 1060. Това което прави впечатление обаче е, че играта иска процесор за плавни кадри. от 6гб видео само 4 са използват с тези настройки. Като цяло, за момента не съжалявам, че си я взех, но дали дефинитивно ми харесва повече от 3-ката, не мога да кажа.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 октомври 2021
На мен ми върви подозрително добрe, а съм с няква бюджетна карта. Повечето неща са ми на високи, само сенките ги пуснах на средни(както обикновено правя при новите) и си стои над 60 кадъра. Ама аз съм с amd карта, а на тях май върви по-добре.

И на мен ми харесва. Има много неща за събиране, ама са го направили малко по-естествено дори самото разкриване на картата. Шуутинга ми е забавен. Сторито и как е поднесено ми харесва. Не се вземат на сериозно, което за мен е плюс и допринася за лудницата. Това ми беше проблем донякъде във FC5, историята се вземаше по-насериозно и малко контрастираше на геймплея, докато тук не пречи на пълната лудница. Да вилнея аз с огнехвъргачката и една специална помпа дето намерих със запалителни патрони, Guapo(best companion ever) да ръфа някакъв произволен и в ушите ми да бумти Bella Ciao докато цистерни с отровата гърмят - ето това исках от FC6.

Да играта не е безпроблемна. Не съм сигурен, че ми харесва пърковете да са вързани за облеклото. AI-то на противниците на моменти е скандално(както впрочем и това на приятелските npc-та). Тук там някой глич(качвам се на кон, някак подскача 2-3 метра във въздуха докато се качвам, пада, получава щети и ме хвърля от коня - разсмя ме това снощи).

Иначе като видях "Ubisoft Original", доста се хилих.

Mitko6000
Мнения: 1211
Цитиране
09 октомври 2021
nightwarrior написа
Да вилнея аз с огнехвъргачката и една специална помпа дето намерих със запалителни патрони, Guapo(best companion ever) да ръфа някакъв произволен и в ушите ми да бумти Bella Ciao докато цистерни с отровата гърмят - ето това исках от FC6.

Точно тази мисия цъках снощи последно и умрях да се смея. Особено, като отвреме-навреме героя повтаряше с испански акцент: "I need to destroy more shit."


Гличове засега почти не съм имал, с изключение на една кътсцена където баш към края гласовете изчезнаха и после в геймплея си се върнаха. Иначе, като цяло е ок в тази категория.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
09 октомври 2021
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 октомври 2021
Да, там някъде ще е и моята оценка. Не е нищо велико, но ми харесва като цяло. Според очакванията ми е.
Mitko6000
Мнения: 1211
Цитиране
09 октомври 2021
Аз ще бъда по-щедър и ще й дам някъде към 7-7,5/10. Сякаш ми се иска да е 8, но засега нищо кой знае какво впечатляващо не видях. Но във всеки случай играта си е солидна и е фън и 7 поне стига, в моите очи.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
10 октомври 2021
FC6 видях много зор като почват да те преследват и ти си в каросерията на един камион. Ужасно много си ядосах. Така като вземат за ги правят си мислят, че е много забавно. Смъкнах трудността и май така ще си остана.
<
1
...
174
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.