Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
173
...
301
>
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
07 октомври 2021
Аз това имах предвид,като цяло,самите босове,не са толкова трудни. На прима виста се сещам за Смоуг и Орнщайн, и Манус.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
07 октомври 2021
За мен ще си остане загадка защо някои решават да заключат кътсцени на 30 кадъра. Е ся и FC6 е на 30.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 октомври 2021
nightwarrior написа
За мен ще си остане загадка защо някои решават да заключат кътсцени на 30 кадъра. Е ся и FC6 е на 30.

Да, малоумно е.

Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
08 октомври 2021
За Dark Souls 3 темата, винаги зависи от билда и знанията. Направя ли си магьосник, Nameless King задължително умира от първия път, потресаващо смешно лесен е . Не се възприемам за особено силен DS играч, но съм определено фен и имам някои базови и тук там средни познания.
Най - труден бос в DS3? Сякаш Midir за мен. Мисля, че не мога с меле герой да го убия. Убивал съм Гаел от първия път с един dexterity build, но пустия дракон не мога с меле герой. Трудното при този бос е, че има супер много здраве и ти трябва много време, за да го биеш. Избягвам му ударите, но след 3 4 минута изгубвам концентрация и започвам да правя грешки. С магьосник билда ми просто му правих отровното mercury, защото само то му точеше повече здраве и бягах встрани.
Малко с изненада, но един от по - трудните ми босове обикновено е Demon Prince.
За най - откачените маняци, които я превъртат със speedrun без да получат нито един удар, съм чувал, че най - гаден е Dancer (моят най - любим бос като атмосфера и lore, заедно с Undead legion и Gael knight), защото имал някои непредвидими удари, може да им изненада speedrun-а.
Много отдавна не съм играл DS1, но тогава наистина двойката Орнщайн и Смоуг ми беше най - трудното нещо евър. Зная, че Манус се води най - трудния, но тогава го убих от 3 - 4тия път и признавам, сякаш беше на късмет.
По отношение на комбинация от забавление и трудност, определено най яките босове са Сестрицата, Gael, Dancer и Pontir.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 октомври 2021
На мен първият ми Билд във всяка обикновено е Strength Build с някой UGS. Вече като ги правя почти не ползвам щитове. Обикновено накрая става като косплей на Гатс от Берсерк.

След това почвам да се забавлявам с билдове, я магия, я пироманство, я предимно с лък. Не съм имал бос на който да боксувам много дълго. В тройката ме затрудниха DLC босовете, но и бяха фън, особено Gael. От не DLC мога да отлича като цяло само безименния(говоря чисто като трудност, щото ако включим и lore, Abyss Watchers трябва да се споменат).

Босовете в първия Dark Souls ми бяха по-трудни, но мисля че е, понеже ми беше първата такава игра(а и я играех на онзи счупен първи порт с 20 кадъра в Блайтаун). Сега като се върна към нея обикновено минавам през тях безпроблемно (пак чат-пат умирам, но е по-скоро от подценяване). Има изключение разбира се - шибания капра демон с двете му псета. Ако не го чийзна с отрова е 50/50 дали ще го оправя набързо или ще се тилтна.

Мисълта ми е, че обикновено първата ти Souls игра се усеща доста трудна и евентуално първата със сменена формула (примерно Секиро).

Но примерно Dark Souls 2 до ден днешен я смятам за най-слабата соулс игра на From с едни от най-булшит решенията било то за босове или за пътя към тях(особено в длс-тата).

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
08 октомври 2021
Всъщност танцьорката е лесна за рънърите,поне за добрите спийдрънъри. Само Синдър може да им прецака ръна,защото си има някои особености при него,но ако си гледал баш топ рънърите,няма бос,който да ги прецаква,а по-скоро глич експлоитите. Не винаги се получават от първи път. Виж за но хит рънърите танцьорката може и да е по-трудна,но най-труден бос за тях е Гейл.Много кръв,3 фази,бързи атаки с арбалета и летящата кръв,агресивен тип.Това го знам от баш протата,като SquillaKilla и Faraaz Khan. Тези двамата имат но хит 1 левъл рънове.Иначе най-бързия е I_r_foole.Доскоро държеше всички категории,взеха му някои рекорди,но просто,защото вече не е много активен,но рекорда му за цялата игра с ДЛС-тата даже не могат да го доближат.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 октомври 2021
The_Doctor46 написа
Тези двамата имат но хит 1 левъл рънове.

Широко скроен съм, но това вече е извратено

Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
08 октомври 2021
Да да, Танцрорката е гадна за 1 хит рънърите, исках да уточня. Иначе аз под Undead legion имах предвид точно Abyss Watchers, музиката, lore-а, усещането, много е яко винаги да се биеш срещу тях. Вече обърквам имената, че нали сега Диаблото се смазваме я сам, я кооп с приятелчета...
Да, двойката наистина е най - слабия от поредицата, макар че за мен не е тоталния провал, имаше силните си моменти, имаше също своя интересна атмосфера.
Това, което не съм опитвал в Dark Souls въобще е PvP елемента. Доколкото съм гледал видеа, lighting билдовете са били предпочитани, защото бързо кастват.
В ютюб някой път много обичам да гледам как някои играят DS умират нелепо и трошат и псуват
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 октомври 2021
Аз PvP съм играл повече в тройката. Играех с един приятел ко-оп и е неизбежно да те инвейдват като направиш връзката. Имаше фън моменти.

На Demon Souls Remake-a също поцъках, щото имаше ачийвмънти за инвейд и за ко-оп и ми стана интересно. Но то е малко рандом, дали ще се паднеш с някой дето ще се бие или ще ти се крие някъде, дали инвейдъра ще те нападне или ще дебне да се биеш с npc-та та да ти скочи.

В DS3 готиното е тоя seed-a дето го пуска гиганта във firelink, щото обръща и npc-тата срещу инвейдъра. Един път един така се криеше в група с гадинки, използвах го и онези го изтриха за миг

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
08 октомври 2021
nightwarrior написа
Широко скроен съм, но това вече е извратено
Найт, SquillaKilla,направи и barehands рън. Само с тупалки,без оръжия,без нищо. Някъде 5 часа му отне целия рън. Също така,преби Гейл с 1 левъл герой, само с юмруци. Ей това вече е извратено.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
08 октомври 2021
Да не стане грешка - За Мидир писах, че е лесен, защото го чийзнах. Вече не помня как. Иначе кастър играх само в DS2 и някои босове бяха почти невъзможни (looking at you, Sinh).

Имаше едно типче тук, което беше бая луд и правеше основно такива извратени рънове като споменатите по-горе. Не се е появявал скоро, дано всичко е наред.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
08 октомври 2021
Не знам що не се вясва, но си стриймва в youtube редовно та предполагам е добре. Даже от снощи има видеа с един Фейт Билд на DS3, от време на време го гледам.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 октомври 2021
"В ютюб някой път много обичам да гледам как някои играят DS умират нелепо и трошат и псуват"
Кога успяха да ме снимат как псувам и троша
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
08 октомври 2021
Да,добре си е човека,стриймва си, но не е чак толкоз луд,Любо.Даже не е близо Споменатите по-горе са баш халтави.Знаеш ли първи левъл само тупалка колко кръв взима?Някъде към 50 или 60,а Гейл има около 15 000 кръв. Смятай колко удара ти трябват и колко време да оцелееш. Някъде 2 часа е целия бой ,или 2 часа и половина. Не си спомням. Няма наоколо,чак толкова откачени хора.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
08 октомври 2021
Тия въобще не са хора, аз говоря луд спрямо нормалното ниво на такива като нас Гледах го тоя с юмруците, това не е реално наистина, за мен са за психиатър тия, сериозно Имаше един, който играеше с пръстите на краката. Всякакви извратеняци.
<
1
...
173
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.