Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
184
...
301
>
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
11 ноември 2021
Аз като фен на баскетбола, наското си взех NBA2K20. Не играя мулти, а само бързи мачове и сезон предимно. Изтеглих няколко ретро custom roster-а със състави от минали години и си е яко фън. За момента замества основната ми casual игра, която доскоро беше 2K16.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 ноември 2021
Дам, смятам да си купя даже читав лаптоп само заради фм21, 22,че на стария цъкам 20 на лоу и лагава. Но немога да се пречупя да дам пари за пеце/лаптоп. Има магия FM, това е една от най-великите игри. В 20ката няма лига на конференциите и новите правила. 21 мн по тежка ли е от предната, нз дали лаптопа ще я подкара, а той е пълен боклук😁
Искам да дам минимално количество пари за лаптоп щото освен за фм, за др не ми трябва😀
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
12 ноември 2021
Не е кой знае колко по-тежка от FM20, да не кажа че е същата. Те и изискванията са почти същите. 3D графичния енджин с същия като в FM20, само са добавили нови анимации и човечетата вече не се плъзгат по плоскост все едно са на кънки. Оправили да и един тон бъгове. Тежестта обикновено идва от зареждането на много държави и първенства, щото тогава процесора се мъчи да прави много изчисления при симулациите. Аз примерно зареждам всичко от Европа и избрани от Южна Америка. Върви ок, но ако изберете топ пет първенства, щеше да лети. Очаквам да ти върви като FM20, поне при мен е така, ама аз и с предишните не съм имал ядове.

Ама ако се чудиш за 21 и не ти се дават толкова за 22 или разгледай евтините сайтове за ключ или поизчакай да падне цената. Няма смисъл да вземаш 21 на този етап.

То зависи какво имаш предвид под минимално количество пари, но за ФМ не ти трябва кой знае какъв лаптоп. Въпросът е колко са завишени цените сега.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
12 ноември 2021
На лаптопите не са особено завишени, понеже никой не копае криптовалути с лаптопи.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
12 ноември 2021
Имах предвид пред черния петък. Щото един приятел търси монитор и на няколкото набелязани гледаме как от седмица на седмица вдигат цената преди петъка. Не знам предполагам и с другите неща е така.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 ноември 2021
Снощи си пуснах Dishonored 2 да я видя как е и като спрях, видях в сейфа, че съм играл 3 часа и половина без изобщо да ги усетя. Бих казал, че съм играл час, час и половина иначе, така ги усещах. С други думи - зариби ме заглавието още с началото.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 ноември 2021
Оо, Ростик, двойката е феноменална игра Завиждам ти, че за първи път я играеш.. С кой почна -с пичето или с Корво?
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 ноември 2021
С мацката. Някак си логиката е да играеш с нея. В тюториала баща ѝ я обучава и подготвя, а самият Корво си има момента в предната игра. Която впрочем съм играл, но така и не доиграх и смятам да поправя това. Даже се чудя да я спирам още сега двойката и да почна първата отначало и след нея втората. Или междинната може би след първата трябва да се изиграе (която е доколкото разбирам stand alone ДЛЦ, нали?).
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 ноември 2021
Правилната подредба на игра -
1/Dishonored
2/Dishonored DLCs- The Brigmore Witches (разкрива ти мотивите защо лелката иска трона),
3/Dishonored 2,
4/Dishonored: Death of The Outsider.
Въпреки това можеш спокойно да си играеш двойката и без да си играл единицата или експанжъна. Има познати герои от първата част, но играта си е напълно самостоятелна.
Емили е желязо, но имай предвид, че Корво си има съвсем различни умения и дава различен начин на минаване. Аз обичайно ползвам Емили за стелт, а Корво за брутално насилие и висок хаос. Няма да спойлвам, но с Корво направих култов "зъл" финал, още го помня, докато с Емили беше като американска сапунка или на Холмарк филмите
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 ноември 2021
Е то това си е и хронологичната подредба на излизане и 1 е преди 2, да Не е да кажеш Star Wars да са разджуркани.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 ноември 2021
Да, аз по-скоро исках за Death of The Outsider да покажа на Ростик, че не е между двете части. Стар Уорс са разбъркани, защото Йода е бил отговорен за последователността
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 ноември 2021
Само жалко, че не са я пачнали за ПС4 и е със заключен framerate. Спокойно може да си върви на 60 кадъра с тази не особено товареща графика на ПС4про, че даже и на обикновен ПС4.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
17 ноември 2021
Ехее,Dishonored,велики игри.И аз ти завиждам,че не си ги играл.Четох,че ще правят трета част ,но са в ранен етап от планирането.Ще са различни герои,доколкото разбрах.
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
17 ноември 2021
Dishonored 2 и аз я бях почнал преди около месец и пак остана на заден план. Но също като Ростик няколко часа потънаха ей така. Много сериозно ме удари носталгията по първата игра, която ми е в личния топ 5. Не съм напреднал супер много и някой ден ще се завърна в Karnaca. Даже мисля и две превъртания да направя - Low Chaos с Емили и High Chaos с Корво.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 ноември 2021
Фм 21 тръгна на лаптопа, и е по лека от фм 19,което е странно.
<
1
...
184
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.