Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
185
...
300
>
lyubohar
Мнения: 3069
Цитиране
18 ноември 2021
Не знам как да препоръчам повече Outer Wilds (да не се бърка с Outer Worlds). Невероятно преживяване, със сигурност ми влиза в топ 10 за всички времена.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
21 ноември 2021
Почнах Nioh 2 и ебаси трудното нещо.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
21 ноември 2021
Ако ти е много зор, призовавай помощници има доста npc-та, а ако си онлайн обикновено е пълно с такива на играчи.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
21 ноември 2021
vldir написа
Почнах Nioh 2 и ебаси трудното нещо.
Сериозно?За мен това беше най-лесната соулс тип игра.Нямаше шеф,който да ме убие повече от 4 или 5 пъти.Сума шефове пребих на първи опит с половин изхарчени консумативи.Предполагам си е до билд.Аз играх с тежки оръжия и ако билднеш правилно,стънваш повечето гадове с тежък удар,включително и босовете.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
21 ноември 2021
В началото съм и ме трепят много. Тези големите пък направо ме смилат.
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
25 ноември 2021
Чудя се дали да не взема Halo-пакета от разпродажбата сега в Стийм. Знам, че мога от пасса на Майкрософт да мина по-тънко с 3-месечен абонамент за 1 евро ли беше, но не знам и кога ще ги играя тези игри, че сега имам за поне два-три месеца напред наредени заглавия (освен иначе купищата други, които имам, но не са на предна линия). Combat Evolved съм я изигравал поне 3-4 пъти, но никое друго Halo заглавие не съм пипал.

В момента "графикът" ми е следния:
Dishonored (в момента играя на компютъра)
Dark Souls 3 - успоредно играя на ПС4 (даже днес малко преди работа поцъках 20 минути, колкото да умра 2-3 пъти )
После ме чака Dishonored 2
Middle-earth: Shadow of War (преди години играх предната игра - Shadow of Mordor и имам добри спомени)
The Last Guardian (от малкото ексклузиви за ПС4, които са ми останали да играя)
Assassin's Creed Valhalla

На всичкото отгоре се опитвам да се зарибя по тези NFT-игри. Снощи час и нещо се занимавах с регистрации и портфейли.

Баси, на 42 години съм, но мога да кажа, че никога не ми се е играло повече, отколкото сега. Криза на средна възраст ли е, какво е ...

LethianDream
Мнения: 2536
Цитиране
25 ноември 2021
Рос, не виждам никакъв проблем И моят гейм график е препълнен, а гоня 40 Повечето хора мислят, че сме някакви изостанали ментално увредени индивиди, след като играем игри на тази възраст. Все едно някой да ми каже да не слушам хард рок и хеви метъл музика, защото съм навършил 20 години. Няма как да стане, ще си я слушам цял живот и никой не може да ме убеди в обратното. Същото е с игрите.
По темата, почнах Child of Light, страхотна игра и се кефя на макс- готини битки, концепцията история в стихчета също е много яка. Сърбят ме ръцете и за двете нови игри с карти/зарове - Lost in Random и Inscryption, но първо ще си взема Outriders за PS5, че много ми се играе луутър шутър ала Дестини и Бордърлендс
P.S. Завиждам много за двата Dishonored, пак ще ме изкушиш да ги започна
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
25 ноември 2021
О, Child Of Light е прекрасна игра - играх я преди 5-6 години и имам много добри спомени от нея.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
25 ноември 2021
Ростик щом влизаш дори за малко за няколко умирачки, вярно те е хванал Соулс вируса.

One of us! One of us!

Шегата настрана завиждам ти на графика имайки предвид, че играеш доста от тези за сефте. С удоволствие бих си изтрил от паметта някои от тях, само и само да ги играя пак като за първи път.

Иначе докъде си на DS3, аз пак я преигравам и наистина като че ли това ми е любимата соулс игра.

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
25 ноември 2021
Интересно,интересно...Влиза Ростик да поиграе 20 минути преди работа и то не някоя друга игра ,а DS3."Отече" си и той Още един от тъмната страна.Ще направим соулс маниаци,всички в хейтгейм. Колкото до DS3,аз отдавна съм го казал,това ми е най-любимия соулс,с уговорката,че не съм играл BB, поради обективни причини.Играл съм оригиналния Демон,всички соулси,Секиро,плюс една камара клонинги,но най-голямо забавление ми е,когато цикля DS3.

П.С. Гейминга е хоби като всяко друго,не виждам какво значение има дали си на 40 или на 10. Аз и на 70 да стана,пак ще играя ако не ме тресе деменцията,но пък четох,че играенето помага именно срещу това

Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
25 ноември 2021
Не бих казал, че съм чак толкова зарибен. Но бях стигнал до едно място, което исках да проверя и ме засърбя контролера. Все още нямам много прогрес, че и няколко дена нямах възможност да играя. Още съм в Селището на немъртвите - втората зона след Замъка. Бях стигнал до гробището, където те обстрелват със стрели и исках да видя какво има след него. Оказа се, че свързва с шорткът останалата част от селището и има бос - един огромен ЕНТ или нещо от сорта, който го пробвах, но ме уби. Трябва да го удрям по грудките.
После до един асансьор стигнах - надолу има едно като куче - много бързо, но мисля, че след още 1-2 опита ще го убия. Нагоре асансьорът води до един великан, който както разбрах ми е мятал досега копията в гробището, но май се сприятелих с него
Срещнах Лучения рицар и утрепахме един братовчед на Балрог. И сега останах в тази зона.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
25 ноември 2021
Кефи ме как го описваш като приключение и бонус точки за грудките
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
25 ноември 2021
Признай си,ще ти олекне.Преди работа цъкаш DS3 Иначе си още рано. Близо си до най-противната зона в DS3-Farron Keep.Няма да спойлвам,сам ще разбереш защо.Curse-rotted greatwood(боса,за който говориш) е елементарен,няма да се плашиш
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
25 ноември 2021
Доколкото разбирам концепцията за себе си - трябва просто да не те е страх да умираш. В началото бях с тактиката на страхливеца - покрай огъня само обикалям и като се отдалеча малко - бързо се връщам да презаредя. Навик от "традиционните" игри, където инстинктивно се опитваш да оцелееш повече без да умираш. Даже в подобен жанр има игри, при които на средни трудности можеш целите да изиграеш почти без да умираш. Но няма смисъл. Затова почнах смело да търча колкото мога по-напред да стигна и да разкрия колкото се може повече от картата. Нищо, че ще ме прецакат. Само да нямам много душички в себе си. Ако посъбера малко повечко - фармя близките врагове колкото да кача ниво и после пак юруш напред. С Amber съм по-предпазлив и само за босове смятам да го пазя, но май има NPC-та, които ти помагат само ако си с Amber.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
25 ноември 2021
Не фарми за души.Според мен е безсмислено.Ember може да фармиш от Lothric Knights.Иначе да,не се страхувай.Просто играй и се забавлявай.
<
1
...
185
...
300
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.