Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
186
...
299
>
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
25 ноември 2021
Мен не виждам как ще ме направите Соулс фен, както и играча
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 ноември 2021
@Lethian С теб имаме шанс мисля. С Играча не - прекалено е глупав.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
25 ноември 2021
Ростик, моята философия в тези игри не е да се страхувам, че ще умра или да се нервя. Приемам го по-философски, смъртта е нещо като урок. Обикновено особено в тройката, ако умреш е защото си сгрешил нещо, направил си го не както трябва, предишните имаха доста по-нечестни моменти. Та поправиш ли си грешката, ще можеш да продължиш. Снощи бих Неймлес-а от може би 3тия опит. На този Билд туториълния бос го бих без да ме удари(а не съм кой знае какъв играч, просто съм си научил урока).

Не се притеснявай, бухай смело и експлорвай. Освен битките, това ми е също любим елемент.

И аз ако съм близо до левел се случва да фармя, ама не толкова да не загубя душите, а за да съм малко по-силен за зоната пред мен.

Иначе за Ember да, та да призовеш NPC или друг играч трябва да си ембърнат. Освен това ако си онлайн като си ембърнат, могат да те инвейдват играчи, а ако си офлайн и ембърнат на места могат да те инвейдват NPC-та. Опитвам се да се сетя ама май докъдето си ти, там при гробището дето великана стреля отгоре може да те инвейдва едно NPC ако си в ембър, и то май това е първата подобна среща.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
25 ноември 2021
Пичове, превъртях Gardeners of the Galaxy, или май Guardians of the Galaxy. Геймплея е ок, историята е чук, пълно е с нови и стари персонажи от комиксите, шегите, песните, графично е страхотна. Горещо препоръчвам!
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 ноември 2021
И аз съм й хвърлил око, но чакам цената да падне.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
25 ноември 2021
И аз се зарибих по Child of light заради вас и я играхме днес със сина ми.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
26 ноември 2021
nightwarrior написа
Опитвам се да се сетя ама май докъдето си ти, там при гробището дето великана стреля отгоре може да те инвейдва едно NPC ако си в ембър, и то май това е първата подобна среща.

Точно тази сутрин ме инвейдна гадината. Почти бях забравил от ДС2, че имаше такъв елемент. Не беше труден, но в зоната там се мотае и един от ония гадове с кошовете и трионите, та трябваше да доджвам повече.

Обаче тъмния дух направи една магийка, която не знам как се казва и прави: пусна едно светещо кълбо, което си висеше във въздуха самостоятелно и като влезеш в него, се лекуваш. Явно си го беше пуснал за себе си, но действаше и на мен.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
26 ноември 2021
@rosniak - геймплея нещо не ме грабна и само това ме спира.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
26 ноември 2021
Rosniak - на каква платформа игра играта? От видяното като геймплей досега ми харесва и я слагам в разширения списък за игра. Интересното е, че по някаква причина разбрах за тази игра почти в момента, в който излезе, а уж следя сцената.
logout
Мнения: 338
Цитиране
26 ноември 2021
И аз в момента съм на Guardians of the Galaxy. На PS5-цата визуално е много добре, а заради саундтрака се чудя дали да не ъпгрейдна до делукс. Лафовете са уникални на места, дори като се забавиш или започнеш да се мотаеш за да провериш за скрити места те бъзикат/критикуват смислено, а и доста забавни моменти има в историята и мисиите (примерно Енота ти хаква интерфейса и вкарва брояч като на стара игра за да се състезавате кой ще убие повече от едни червейчета по нивото). Пуснах я само да видя как изглежда и без да се усетя минах 6 глави и спах само 3 часа.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
26 ноември 2021
Почетох малко за разни неща в играта, свързани с боса-ент (Curse Rotten Greatwood) - то е свързано май точно с духа, който ме атакува до гробищата. Този бос е опционален, но дава нещо (Transposing Kiln), чрез което после можеш да си крафтваш яки оръжия при един като зомби в тронната зала, нали така? Трябва обаче да си част от клана Mound-Makers, което става като активираш един с клетка на гърба и той ще те отведе да говориш с един рицар (това го направих впрочем и би трябвало да съм от този клан вече).
Пълно е с разни условности и скрити куестове в тази игра.

Добре, де - признавам, че съм умерено зарибен по ДС3 и нямам търпение да се прибера довечера и ще се пробвам с ента. При първия сблъсък съвсем малко му взех, но постоянно ме тормозеха наоколо тия зомби-селяни с коси и вили.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
26 ноември 2021
@Rostik79- на Pc.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
26 ноември 2021
Rostik79 написа
Добре, де - признавам, че съм умерено зарибен по ДС3 и нямам търпение да се прибера довечера и ще се пробвам с ента. При първия сблъсък съвсем малко му взех, но постоянно ме тормозеха наоколо тия зомби-селяни с коси и вили.

Един приятел и аз така се мъчих няколко месеца да го зарибя по Bloodborne. Геймър си е и му беше тъпо да не е пробвал никоя soulsborne игра. И там в началото е много тегаво между първите 2 лампи и много хора се отказват. Та и той така и ми вика "ядосах се и я изтрих". И на следващия ден ми вика "и цял ден мислих за нея и я качих пак". Викам му "ОК, зарибен си вече, my job here is done". И си я изигра
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
29 ноември 2021
Хора, смазах се на Outriders, хем я бях играл пролетта като излезе на бокса. Взех си я за петицата и буквално не отлепих целия уикенд- нито мачове, нито ММА, нито дори нашия как е пречукал Франк Мир не можах да гледам заради нея. Има 15 Тиер-а като Диабло, аз съм в момента с яко сини и лилави оръжия на седми тиер и си ме бият като маче в дирек по-големите мобове.Оправили са всички малки бъгове, играта е много плавна, просто истинска наслада е да се играе. Ако сте фенове на Дестини и Бордърлендс, мисля, че е задължителна. Страхотен луутър шутър и много голямо разнообразие от класове, подкласове и тактически варианти за преиграване.
Влиза ми в класацията в топ 3 за игра на годината (да видим на кое място в тази леко постна година без никакво съмнение. Препоръчвам!
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 ноември 2021
Стигнах до блатото Farron Keep (на Dark Souls 3), но понеже чета напътствия май трябва първо да мина Катедралата, за да си намеря предмети, които да ме предпазват от отровата на блатото.
Играта кефи, но ме тормози, че няма някаква история. Знам, че заклетите фенове ще кажат, че има много дълбок lore, но общо взето не знам кой съм и за какво се боря. Така заглавието, заедно с механиката за ресетването на света, придобива малко елемент на сандбокс-сървайвъл - целта не е да приключиш дадено приключение или куест, а просто да обиколиш нивото, да убиеш боса и да намериш изхода към следващото ниво.
Иначе стигнах вече 43-то ниво и ползвам "прост" Broadsword, който ъпгрейднах няколко пъти и съм доволен от демиджа, но вече май е време за ново оръжие и се мъча да вдигна статуси за Hollowslayer Greatsword, който си крафтнах. Харесва ми, че има бонус демидж срещу hollows, които са повечето от враговете в играта, но май е малко по-бавен от Broadsword-a. Claymore също ми се струва badass оръжие, но все още са ми тежки и трябва да вдигам статуси да мога да нося по-масивни оръжия и броня.

Нещо не мога да схвана ковенантите какво правят - само за он-лайн режима ли служат?

<
1
...
186
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.