Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
189
...
299
>
The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
06 декември 2021
За игра,играл съм,но просто не ми допада.Този подход,аз ще ти бия един шамар,после ти на мен, не е моето нещo.Аз обичам real-time екшън.Нямам проблем да има опция за пауза,да се вкарва тактически елемент,но изцяло turn-based,просто не е за мен.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
06 декември 2021
Rostik79 написа
Не знам по каква причина BloodBorne наистина има такава смотана графика и върви на 30 кадъра, че и на моменти надолу дропва. Имам я и нея и поиграх малко. Сигурен съм, че ПС4 Pro може да изкара много по-добри кадри на тази игра, но по някаква причина от ФРОМ са зарязали поддръжката. Имаше и пач неофициален даже, който я вдига до 60 кадъра, но от ФРОМ нищо не правят. Даже май и за ПС5 порта си остава заключена на 30 кадъра.
Гледам, че последния пач към ББ е от 2015-та, няколко месеца след премиерата на играта и дотам. Може би не им достига персонал? Или просто политиката им е такава?

Ако я направят по-хубава няма да има причина да пуснат ремастър след година-две. А бас ловя, че това ще се случи Иначе не се сещам за някоя игра, която може да е "класи над блъдборн"; това е все едно да кажеш "еди-кой-си плувец е класи над Майкъл Фелпс"

Иначе Prey 2017 е страхотна игра и по моите критерии.

Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
06 декември 2021
lyubohar написа
това е все едно да кажеш "еди-кой-си плувец е класи над Майкъл Фелпс" .

Ами не съм много съгласен и ще дам пример - Колин Макрий е легенда в автомобилизма (отпреди игрите още), но няма кой знае какви постижения като титли и рекорди. Т.е. "класата" не е задължително да се изчерпва само с цифри. По този начин мога да кажа и че GTA5 е класи над ББ, защото има продадени не-знам-си колко милиона копия и се играе 10 години.

Ама това ми се струва, че доста сме го дъвкали.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 декември 2021
Rostik79 написа
Не знам по каква причина BloodBorne наистина има такава смотана графика и върви на 30 кадъра, че и на моменти надолу дропва. Имам я и нея и поиграх малко. Сигурен съм, че ПС4 Pro може да изкара много по-добри кадри на тази игра, но по някаква причина от ФРОМ са зарязали поддръжката. Имаше и пач неофициален даже, който я вдига до 60 кадъра, но от ФРОМ нищо не правят. Даже май и за ПС5 порта си остава заключена на 30 кадъра.
Гледам, че последния пач към ББ е от 2015-та, няколко месеца след премиерата на играта и дотам. Може би не им достига персонал? Или просто политиката им е такава?

From Software са добри разработчици, но нивото им на технология е абсурдно зле.

Те японците с малки изключения са все с такива архаични идиотщини като 30/60 кадъра локове.

LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
06 декември 2021
За мен всяка игра е "класи над Блъдборн", защото изкуството не е като спорта, няма как да му се сложи знак за равенство, както и Ростик обясни, GTA5 трябва да е най-великата игра на всички времена, ако гледаме титли и продажби. Прей 2017 не ме грабна в началото, а в началото не ме ли грабне игра, пиши я "бегала". Щом мога да загася телевизора и да си легна спокойно, значи това не е моята игра (както е случая с Блъдборн и Прей). Докато на един Outriders гася и цяла нощ се въртя и мисля кое оръжие и доспехи да сложа и модна От друга страна адски много обичам такива мега мрачни светове като в соулс игрите и дори ми се иска да напиша книга-игра в такъв сетинг. Има нещо яко в гробища, замъци, рицари, дракони и изчадия от ада. Затова хем ме изкушават такъв тип игри, хем има нещо в тях, което не е направено като хората вътре и съква за моя "изтънчен" вкус. Излизат утре в плюса две соулсоподобни игри - Godfall и Mortal Shell, ще опитам и тях да разцъкам
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
06 декември 2021
ББ мен ме изкушава заради една статия, в която се описваше лъкрафтското вдъхновение за играта - малко различно спрямо Демон соулс игрите. Някак си ББ е по-зловеща. И гледах кадри от играта - при определени действия на играча по сградите се появяват едни гадни чудовища, точно като описани от Лъвкрафт.
The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
06 декември 2021
Godfall не е соулс-подобна,обаче.Доколкото четох ревютата и като игра е супер зле .Mortal Shell имаше добри отзиви,та и аз се каня да я пробвам.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
06 декември 2021
Е, значи ще ми хареса Godfall А, той бил лутър-слашър, идеалка Вие си играйте Mortal Shell-a
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
06 декември 2021
Godfall e по близо до диабло или Outriders. Те дажe си го бяха нарекли looter-slasher. Ама версията в PS+ е скопена безобразно. Пуска те на макс левел с макс екипировка и ако искаш прави им там чалъндж ръновете. Дефакто махат сторито, махат прогресията(в шуутър игра) и те пращат директно в ендгейма. Можеш да си вземеш сторито разбира се - ма трябва да си платиш. Все едно да пуснат безплатно Диабло 3, ама само рифтовете.

Същата скопена версия между другото излиза в епик стора напълно безплатно(в четвъртък мисля), та Сони според и тоз месец се изложиха с PS+. Аз съм ок заради Mortal Shell дето все отлагам, ама изяснихме нагоре, че не всеки харесва такива.

Rostic, много е як този момент. В BB като трепеш босове(всъщност дори само като ги срещнеш), трупаш "познание", има и един айтем дето можеш да ползваш дето ти дава. Колкото повече познание натрупваш, толкова повече се спускаш в лудостта. Почваш да виждаш неща, които допреди са били невидими, необясними за теб, но от това не ти става по-леко Това го има застъпено добре в Ловкрафтските творения, но и не е единствения паралел с тях.

lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
06 декември 2021
Rostik79 написа
Ама това ми се струва, че доста сме го дъвкали.

Аз затова не дадох Колин Макрий за пример, а Майкъл Фелпс За мен bb е Фелпс, не Макрий. Освен това отговарях на Lethian по принцип. И той си продължи дървената философия с тролско изказване "всяка игра е по-добра" нещо си; реално спирам дотам с четенето на това мнение.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
06 декември 2021
Е, жалко, то лутър игрите се играят за прогресията и екипировката. Така да те пусне в ендгейма не виждам особено смисъл.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
06 декември 2021
Фелпс и той не е най-великия, независимо от многото медали. Ама как да го знаеш това като не се интересуваш в детайли от плуване, Любо. Той никога не е взимал злато на "коронните" дисциплини за всеки истински плувец - 800 и 1500 м freestyle. Един Иън Торп-Торпедото беше от наистина великите, Грант Хакет, Киърън Пъркинс. Ма тях не си ги чувал, нали? При жените имаше Егерсеги като бях малък (ранните 90-те), царицата на гърба. Покрай нея и Франциска ван Алмзик почнах да гледам сериозно плуване, включително олимпиади, световни и европейски първенства. Около 2000 година Яна Клочкова, друга моя любимка, "златната рибка" на Украйна, ги попиляваше на съчетаното плуване.
Това е все едно някой да дойде и да ми каже Меси е най-великия, щото има 7 Златни топки. Пикая му на топките, играч с един дрибъл и един фалцов шут. Нищо особено, сравнен с наистина великите играчи. Да сте виждали Меси да подава с външен фалц? Няма и да видите, той не може. Но е маминото детенце на световния футбол и му дават ЗТ в сезон, в който НЕ е най-добрия. Не само според мен, но и според другите футболни спецове и журналисти. Та дори в спорта няма как да се отсече тоя е най-добър, всеки си има различно виждане и любими "герои". Много правилен паралел на Ростик в случая с Макрий и GTA5.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
06 декември 2021
Откъде знаеш, че не се интересувам от плуване? Обичайното ти градене на аргументи върху предположения. Сам казваш "всеки си има различно виждане", но общо взето смяташ, че твоето мнение е някаква универсална истина, а не просто мнение. Поне така ти звучат изказванията; явно не разбираш разликата между "аз не харесвам Bloodborne" и "всяка игра е класи над Bloodborne", когато говорим за универсално призната игра. Първото е позиция на зрял човек с мнение, второто е класическо тролене и начина, по който 6-годишният ми син се изразява. Той също смята, че ако нещо не му харесва, значи е най-тъпото на света. Дори и ако за 99% от света да не е.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
06 декември 2021
Ми значи съм трол Не ми се връзвай, не знам що ги приемаш толкова лично нещата, все пак сме във форум и пишем анонимно Аз си казвам личното мнение, че колкото и да се мъча, Блъдборн не ми харесва. Тоест всяка друга игра ЗА МЕН е класи над нея (разбира се, нямам предвид Fortnite или Майнкрафт) Ако ще още 7 милиарда да я играят всеки божи ден само нея, аз няма да я харесвам Ми не се интересуваш от плуване, щом ми излизаш с лафа за Майкъл Фелпс. Ако искаш, не ме чети, виждам, че не ти е приятно, а нямам за самоцел да се карам с анонимни хора в анонимен форум. Но като даваш примери, имай предвид, че някои хора не пасем трева, а следим отблизо дадени спортове. За някоя лелка в Мичурин или списвачка в сайт за новини Фелпс може да е най-великия, но не и за други хора, вътре в нещата. Фелпс е много голям, не го отричам, но плуването е безкрайна вселена, тя не е само един куп медали и награди.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
06 декември 2021
Ами мога да дам пример и с някой пилот от F1, за да сме в спорт, от който наистина разбирам. Но логиката е същатата, просто Фелпс е първото име, което ми хрумна. Със сигурност ще е в топ 3 на която и да е класация на който и да е специалист. Така че не виждам как някой може да бъде чак класи отгоре, а още по-малко "всички плувци са класи над Фелпс". Можеш ли да го кажеш?

Същото е и с Bb. Ти се кефиш на дълги дистанции и примерно смяташ, че само това са "коронни" дисциплини за "истински плувци". Това също си е твое скромно мнение. Същото е и с игрите - не харесваш соулс игри, файн. И аз не харесвам Horizon особено много, но това не променя факта, че е топ заглавие и няма много игри, които да са класи отгоре.

Иначе не е чак да се връзвам, просто чета цяла страница с нормални мнения и изведнъж - бам, някакво супер-агресивно и крайно изказване...И вроденото ми чувство за обективност минава в defcon 1.

<
1
...
189
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.